завтра..НО! ОБЯЗАТЕЛЬНО НАШЕЙ ПОБЕДОЙ!этих крепостных мы уже успешно нагибаем)).СЛАВА ВСУ! и..погнали 10 хороших новин 3 листопада
👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Макіївка, Невське і Білогорівка Луганської області; Верхньокамʼянське, Спірне, Бахмут, Майорськ, Первомайське, Новомихайлівка, Водяне, Павлівка та Пречистівка на Донеччині. Авіація зачистила від руснявої плісняви вісім скупчень і чотири позиції ППО. Ракетники і артилерія відзначили своє професійне свято роZZZ’їбавши три скупчення вошивих, два скупчення зброї і техніки і два склади боєприпасів.
До російської пакетної армії приєдналося 730 нових тушок.
А, і ще непереможна українська армія звільнила село Мала Сейдеминуха на Херсонщині
👉🏻39 чмобіків на Луганщині втекли від обстрілу у ліс і вже два тижні живуть там, пьють воду з калюжі, на ніч гасять костри, щоби на них не вийшли. І бояться повертатися на росію, бо там їх оголосять дезертирами і посадять на 10 років.
Але думаю, що потеряшкам нічого боятися, родіна їх не посаде. Просто надає піZZZдюлін і відправить назад на фронт, щоби наступного разу повернулися вже як нормальні росіяни, у мішках.
👉🏻Парламент Болгарії нарешті проголосував за надання військової допомоги Україні. Поки не відомо якої, але оцініть масштаб звершення. На болотах вже виють про братушок-зрадників і обіцяють суворо помститися.
Кругом, кругом одні врагі😂
👉🏻З полону повернулися ще 107 наших героїв: ЗСУ, ВМС, ТРО, Нацгвардія, «Азов», Нацполіція, прикордонники, держслужба транспорту. 74 з них – оборонці «Азовсталі»
👉🏻Лапті у Голій Пристані на Херсонщині нарешті отримали Хаймарси, але є нюанс)))))))))))))
Будівля, у якій вони влаштували собі адміністрацію, перетворилася на поки що нікуя не живописні руїни. Епіцентром став кабінет «голови місцевої адміністрації» Геннадія Недялкова. Є така чутка, що під час прильоту у будівлі була енна кількість руснявих офіцерів, які прискакали туди на нараду.
👉🏻Рада підтримала за основу законопроект, яким військовим під час воєнного стану дозволено брати відпустку на 10 днів без пояснення причин. Нагадаю, що поки що у відпустку можна тільки з особливо поважної причини
👉🏻 У Мелітополі бавовна завітала на велику базу лаптів, яку вони облаштували собі на підприємстві «Рефма»: штаб ФСБ і ангар, повний техніки. Як наслідок, зруйновано три верхні поверхи офісної будівлі і пошкоджено ангар, де було 80 бойових машин.
👉🏻 Наша постійна рубрика «шо там у Бєлгороді». А у терпило-Бєлгороді – евакуація, лапті тікають у Тульську область. Знаючи карму бєлгородців, у Тульській області напряглися 😈белгород вже треба перейменувать на Былгород
👉🏻Тим часом губернатор Орловської області заявив, що чмобікам та їхнім родинам на потрібні виплати, бо чмобікі все одно вже смертники на фронті і нічого не зможуть там купити, а їхні родини все одно вже налаштувалися на ладу-200 і поминки нічого не зможуть їм привезти
👉🏻Русня не може зрозуміти, як це так сталося, що бомблять вони нас, а блекаут у них. Сьогодні на нараді міністрів з Путіним, яка проходила по селектору, замість двох міністрів на екранах були чорні квадратики, бо вони сиділи без світла. Електрику рубануло у всіх трьох вежах «Москви-сіті», де розташовані міністерства. Саме ржачне, що у тому числі – мінзв’язку.
Джерела повідомляють, що без світла сиділи кілька кварталів.
Кругом, кругом одні врагі😂
freedom_2015• 04 ноября 2022
Ответ дляFerty-f6d4
Удалено администрацией...
звичайно ,як вони зараз радіють з наших смертей
мала там родичів ,всіх після 24 відспівала .Країна вбивць і рашистів ,чого ми маємо любити їх?
Штирлиц) * Вы много пили? - Совсем не пил. - А почему у вас глаза красные? - Я не спал. Было много работы.
США отказываются от переговоров с Россией, которая стремится сохранить оккупированные территории Украины, заявил помощник президента США по нацбезопасности Джейк Салливан на встрече с президентом Украины Владимиром Зеленским, главой офиса президента Андреем Ермаком, министром обороны Резниковым.
«Неприемлемы сами условия, на которых россияне в принципе готовы вести диалог, поскольку все разговоры должны начинаться с полной деоккупации Украины», - сказал Салливан.
Он отметил, что США пообещали предоставить Украине помощь, необходимую для освобождения Херсона.
«При любых результатах выборов в Конгресс, которые пройдут 8 ноября, военная и финансовая поддержка Украины сохранится», - сказал Салливан
Invictusgirl• 04 ноября 2022
Ответ дляolgabaluta
Автор, простите за вопрос не по теме. Вы вообще работаете? 😌
Так это и есть ее работа
Беспокойной ночи, орки!
наступает ночь ты обещаешь все исполнить для меня... HIMARS-SHOW.
⚡В Херсоне объявлен круглосуточный комендантский час, — об этом заявил Спермоусов.
Нельзя выйти даже за продуктами...есть видосик
золотые купола душу мою радуют...гопник путин подписал закон, который позволят мобилизовать зэков.
российская армия - это армия преступников, теперь уже официально.
хороший тамада и конкурсы интэрэсные.Кацапы строят линию обороны в Новой Каховке😳. До фронта 50км. С кем воевать собрались?Такая линия фронта напоминает очень древние уличные туалеты. Интересно 🤔 они таким образом собрались воевать или всё время ср*ть 😂
’Мені туалет у будинку не потрібен, він смердіти буде, мені нормально на вулиці’ полонений орк розповідає про свій домашній комфорт у росії.естьвидосик
Якщо розповісти русні про освіжувач - скажуть, фейк 😂
а белый лебедь на пруду...помните концертик на костях...сегодня в 9:54
’Ми замерзли! HELP! Діти замерзли’ - жителі Мапіуполя
Відколи місто захоплене, його мешканці марно намагаються добитися від окупаційної ’влади’ щоб хоч засклили вікна. Про опалення в будинках взагалі не йдеться.
росія — держава-терорист!
Тепер вже Чехія приєдналась до Латвії, Литви, Польщі та Естонії.
Чехія визнала російський режим терористичним, повідомляє видання Ceske Noviny.
ImperoTanya• 04 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Фу какие вы укрАинцы, вас пришли чуть чуть поубивать, а вы материтесь
Угу - мирно обстреливать
А мы суки такие химарсами по складами
ВТОРАЯ АРМИЯ МИРА ПРОСИТ ТАМПОНЫ ЖЕНСКИЕ)))))Українці: купують машини, квадріки та іншу техніку, супутник, про їжу мова взагалі не йде
Сросіяни: ну купітє хотя би тампонов нам. Ну хоть 30 штук 😂😂😂
Роман Цимбалюк
59 мин. ·
‼‼‼Россия относилась и относится с теплотой к украинскому народу, несмотря на сегодняшнее противостояние, сообщает Путин.
Перевожу: украинцы должны быть такими же рабами как и россияне.
Украинцы россиянам и Путину: мы вас закопаем всех.
59 мин. ·
Ответ длябізнестравел
Роман Цимбалюк
59 мин. ·
А сімонянша в його ж ключі:
Главный редактор российского телеканала RT Маргарита Симоньян помечтала в своем телеграм-канале о том, каким будет Киев после окончания российско-украинской войны. Судя по посту, пропагандистка Кремля уверена в положительном ее исходе для России.
«Настанет день, и мы снова приедем в гостеприимный, веселый, светлый и сытый Киев», - мечтает Симоньян. По ее словам, российские мужчины будут «заглядываться на чернобровых Оксан», а русские и украинцы, даже не знакомые друг с другом, будут вместе петь «в шинках» песню «Ніч яка місячна» - «самую красивую на земле, украинскую песню, которую знает каждый русский».
Симоньян также мечтает, что в Киеве можно будет «натрескаться местной черешни» и почитать «малороссийские рассказы славы русской литературы, великого Гоголя».
«Вместе мы встанем, помянем мучеников, павших в войне за то, чтобы стало именно так, - с пафосом продолжает Симоньян. - Воздвигнем им памятники. Сложим о них новые песни - на русском и украинском».
«Именно в этом, кажется, и заключается смысл такого угловатого, нехудожественного, негоголевского, но оказавшегося неизбежным слова «денацификация», - приходит к «выводу» Симоньян.

Ответ дляQorianka
От родственников, живущих в России, по мнению советчиц сейчас нужно отказаться и навсегда вычеркнуть из жизни
нет, что вы, мы обязательно их разблокируем, чтобы еще раз послушать о том, что ’ну лично в вас же не стреляют’ и вообще у каждого своя правда. От них надо было еще в 14 году отказаться. Зачем нам слабоумные родственники?
Ответ длябізнестравел
Ви настільки зашорено-міська, що суті не вловили) справа не в освіжувачі, а у відсутності уяви про каналізацію в домі. Звісно, срати у відро або у яму - то смердіти буде

Elina Zorina• 04 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
vконтактні наслідки)
Ага,колись це були трендові статуси топових ЧіК vk