Мстящий за Зайца• 04 ноября 2022

Дізналася,що жінка отримала матеріальну допомогу за свого колишнього чоловіка

який загинув на війні через те,що його діти від неї типу вона опікун його спадкоємців (а більше в нього нікого не зосталося)а в неї вже інший чоловік і дитина від нього,зрозуміло,що ця людина на себе їх витратить
Невже не розумніше законом було б дочекатися повноліття спадкоємців загиблого,щоб їм отримати це?
Сидять сидять,але закони нормально урегулювати не можуть...жесть
Гордая_птичка• 04 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Если дети были на него записаны а не мать одиночка, то они б на равне получили наследство.
Це не спадщина

Зам Ам• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
А третього не дано?
Наприклад на дітей витратити ,а не собі?
А с чего вы взяли что она их на себя потратит?
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
А до наследства мать их за какие деньги содержала?
И да по закону до совершеннолетия родители распоряжаются.
Фігові у нас закони я вам скажу, сидять і протерають штани пердуни
Леся Українка• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
А третього не дано?
Вона ще не витратила, а ви вже знаєте куди і нащо вона їх потратить. Ви міряєте всіх по собі?
Зам Ам• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
В плане наследства - отличные.
Тень льва• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
З чого б це?
А от яка вам різниця куди вона їх витратить? Ви знаєте такі подробиці, а це значить, що близькі з нею. І з такою зневагою пишите. Не гарно і якось жабно
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Удалено администрацией...

Зам Ам• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Вы так и не ответили - до этих денег какие деньги она тратила на своих детей?
Экспертиза• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
З чого б це?
мати отримала гроші на дітей, вона їх виховує годує одягає і не вам рахувати куди вона витратить ті гроші, в будь якому випадку відповідальнасть за дітей на ній. а ви
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Ахаха
Зам Ам• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
В смысле она улучшит свою жизнь и жизнь детей? И вас это бесит?
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляТень льва
Ні не близька ,вони мене не знаю взагалі
Леся Українка• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
Ооо, вже й обговорювали всі в селі( Як без того, щоб не обіс...ати?
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Ні,мене нічого не турбує
автор Мстящий за Зайца • 04 ноября 2022
Ответ дляЛеся Українка
Це не село,а маленьке місто
Зам Ам• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні,мене нічого не турбує
Аж так что тему создали про чужие деньги?
Леся Українка• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Це не село,а маленьке місто
Тим більше, вам нейметься( Як кожен день теми, коли випустять чоловіків за кородон, ми хочемо жити гарно, мій воювати не піде і т.д. Як загинув на війні - то відразу тим коштям заздрять!( Для чого рахуєте чужі гроші, яке ваше діло?
Тень льва• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Тим більш яке ваше діло. Я от не знаю і не цікавлюсь хто і за що отримує кошти, а тим більш куди тратять. А ви про незнайомих так впевнено - вона ці гроші не на дитину потрапить. Вас нічого не насторожує в собі.
Майор Медуза• 04 ноября 2022
Ответ дляЖена сына
А как приходят за баблом отцы умерших детей и требуют наследство, а ничего что он в жизни ребенка не участвовал и Алименты не платил.
Короче жесть ,а не законы
Ну так вы же не занимались защитой деткиных прав.
Подали бы на алименты и лишили бы родительских прав из-за задолженности.

Но нет…

Виннипуховна• 04 ноября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
В даному випадку так,бо горя я там не побачила
А якого горя ви хотіли побачити? Жіночий плач на всю вулицю?
Вас ясно не діти турбують, а гроші