Какие планы на сегодня?
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Так рано ещё, успеете
Це так, але дехто не спить вже з 5.30
whenallissaidanddone• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
З ліжка встати, облитися хол.водою, поснідати, піти копати клумбу, вечером щось з їжі приготувати. Друзі заїдуть проїздом, поговорити. Знайомий запрошує в лазню, але я тоді можу розминутися з друзями, тому займуся вдома клумбою. Лазню лишу на наст.вихідні.
Знакомый-и в баню? Одну вас?
Майстерня домашнього текстилю• 05 ноября 2022
Випила 2 чашки чаю з калиною. Відмітила галочкою видужавших. Слава інгалятору, це реально крутезна штука. Тепер нас в лазареті залишилось 5 шт)
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
У меня дочь тоже рано вставала, зо то потом не было проблем в школу разбудить с утра
У мене 3річка. Зазвичай встигаю ще займатися вправами до 7 ранку, а тут прокинулася
Vasilek-7076• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
За то какой жизненный опыт будет, какие мы будем после всего этого организованные и как будем уметь прощитывать каждый шаг
У нас з сином на 12 жовтня повинна була бути госпіталізація в Охматдит. Треба було здати за 2 доби ПЛР і взяти довідку у педіатра про епідоточення. Ми 10 жовтня зранку пішли в Сінево здавати ПЛРи, і тут почалося...ми живемо недалеко від Жилянської. Звісно, ПЛР не здали, пішли зранку 11-го, знов маштабна тривога. Педіатр теж тільки до обіду, а тривогу зняли в 13-00. Стояли з 12 години під поліклінікою, як зняли тревогу - побігли в Сінево здали тести, тоді назад в поліклініку до іншого лікаря за довідкою. А в середу ще й результата тесту сказали не буде, бо через відсутність світла лабораторії не можуть працювати. Короче, прийшлось госпіталізацію на день перенести, але нервів пішло на все те...
a.ostroverh• 05 ноября 2022
Вчера завалилась спать в 8 вечера, когда свет вырубили)
В итоге сегодня утро началось в 4:30)))
Встала с первым шкрябаньем котов)))
Успела отварить яйца, приготовить обед, сходить в душ)))
Свет так и не выключили
Надо ещё на ярмарку сбегать, а то после обеда на лазерку...
Встала бы допить второй кофе, но ребенком привалило)
В итоге сегодня утро началось в 4:30)))
Встала с первым шкрябаньем котов)))
Свет так и не выключили
Ответ дляVasilek-7076
У нас на Жилянской школа