Какие планы на сегодня?
Колючая Роза• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Вишневку сверху на мороженое или в прикуску?
в прикуску))
Belosnezka1980• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Что есть в доме? Щас организуем меню вам
То ж збираюсь на ярмарку за продуктами)
Майстерня домашнього текстилю• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
Переїзжаєте?
Да) недалеко, але переїзд для мене величезний стрес. А потім знову, мааам, де мої носки, Юууууль, де мої носки, мааам, а мої де.
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ дляirina _d
Я тоже. Лежу и думаю как себя сгрести в кучку и сходить в магазин. Мы в селе с внуком сейчас, купили позавчера развесной медовик, а он прямо неприлично вкусный оказался, сожрали, как за себя кинули.
У нас поруч кафе-кондитерська треба глянути, що там нового є)))
Наталия_и_семья• 05 ноября 2022
Доброго ранку, мої любі дівчатка❤️🇺🇦
Почитала всі сторінки. Як завжди, пишаюся вами. Ми, україночки, встигаємо все: і доглядати себе, сім´ю, робити купу справ одночасно, а ще жартувати та підтримувати тут одна одну.
Бажаю всім гарного та спокійного дня! Хай все, що на сьогодні планували, вдасться 💐
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
С баранины ещё не пробовала. Беру антрекот свинной
Я просто не їм свинину
Наталия_и_семья• 05 ноября 2022
А ’йоб@ній русні’ желаю справедливого возмездия, техногенных катастроф, аварий, стихийных бедствий и много-много черных пакетов для свинорылых салдафонов🔥
Belosnezka1980• 05 ноября 2022
Ответ дляHelenny
Вчора вінігрет робила. Чомусь захотілось.
Світло вимкнули, а спати ще рано було, то треба було чимось зайнятись.
О, можна. Тим більше у мене буряків 8 кг. Послала чоловіка купити бурячкок до борщу, приніс блін.
Ответ дляНаталия_и_семья
Хай ота китайська ракета на них впаде.
До речі за підвали під час тривоги... Дивилася репортажі азербайжанського журналиста Эйнулли Фатуллаева з Харківщини , в репортажі про Ізюм чи Балаклею є інформація місцевих очевидців, що під час руських авіаударів загинули під завалами багатоповерхівок люди (багато людей), були заблоковані у підвалах (дві багатоповерхівки за свідченнями в Ізюмі стали домовиною...а скільки таких випадків ще... От такі підвали)
Ответ дляBelosnezka1980

Надя-Надюша• 05 ноября 2022
Ответ дляok1904
В мене родичі з Маріуполя, вони теж так кажуть: ти собі не уявляєш скільки людей з підвалів до тепер ще не розкопали.
Belosnezka1980• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
. Свекольник варите.
Буду повідло закривати. В кого є рецепт?)
frumoasa17• 05 ноября 2022
Ответ для Просто я
Ясно, вера или диета?
Просто не подобається, а дієта точно не для мене і так рада, що набрала +3 кг.
Ответ дляJsolo
Какой у вас. тортик? Я сейчас поеду в сильпо, нужен антидепрессант.
О… в Сельпо можно взять корзинку с ягодками, наполеоны хорошие, Орехово- карамельный, Прага, Моцарт. Медовик, картошку, маковый, белковую корзинку лучше не брать.
И есть кольцо с кремом- спорная штука. Калорийная, с масляным кремом, не все любят, но, елки… вкусная….