Роза завяла• 05 ноября 2022

Салат з тертого буряка.

Доброго дня!
Ніхто не підкаже, що треба додати в варений буряк перетертий, щоб він був такий же смачний як і той, що продається в кулінарці Сільпо?
В мене чомусь він виходить якийсь прісний.
Може треба щось додати, олію, оцет?
Підкажіть, може хтось знає секрет?
Дякую.
РокерША• 05 ноября 2022
Олію) можна ще волоських горіхів. Ммммм… смакота
На привозе• 05 ноября 2022
мені дуже подобається, коли добавляють приправу для корейської морковки
Играю_на_кларнете• 05 ноября 2022
сахар, соль -перемешать, добавить олию.
Добротная• 05 ноября 2022
Дідусь різав буряк + солоний огірок + сіль трохи + олія

Бабуся, як старенька зовсім стала то просто терла буряк та огірок
Платье Длинное бальное• 05 ноября 2022
Не замечала ничего необычного, чеснок, майонез,может соль , сахар
ФрекенБок• 05 ноября 2022
Цукор, сіль, олія, оцет.
Каравай-каравай• 05 ноября 2022
Можна запікати в духовці, так він солодший, ніж варений. Я його взагалі не заправляю, а мама додає сіль, часник і майонез. Варений колись їла з сметаною та зеленою цибулею, було смачно.
Люда Людоедова• 05 ноября 2022
Я добавляю чернослив и немного чеснока. Заправляю майонезом или сметаной
Анютины ласки• 05 ноября 2022
Сіль, цукор,трошки перцю, олія, лимонний сік.
Бамбарбия! Кергуду.• 05 ноября 2022
Ответ дляДобротная

У студентські роки сусідка по кімнаті робила такий салат) називала його Рубін)
Я тепер теж такий роблю, кубіком огірки, буряк, сіль і пахуча олія
Бамбарбия! Кергуду.• 05 ноября 2022
А моя бабуся робила ікру з буряка. На пательню цибулю, підсмажили, туди тертий варений буряк, трохи томату, сіль і протушити.
Душка-свекровь)))• 05 ноября 2022
Я не ела буряк из Сильпо, не подскажу по нем. Я делаю два блюда из буряка. Один с майонезом, чесноком, орехами и распаренным изюмом. Можно вместо изюма чернослив порезать, ещё лучше будет. А второе - жарю лук, добавляю к нему натёртый варёный буряк, плюс томат или пасту, немного совсем. Посолить, пожарить немножко и выключить. Если буряк не очень сладкий, свернуть чуть сахара. Вкусно и то, и то ))
Голодаю• 05 ноября 2022
Запечь в дух. Другой вкус совершенно
Булку Дай• 05 ноября 2022
Одна я просто тру на терку солю и заправляю маслом?
Божья коровка• 05 ноября 2022
Сметана и распаренный изюм. Или чернослив. Фсе.
Чебурастик• 05 ноября 2022
Коли сам бурячок добрий на смак, то і страва буде дуже смачна. Дома чомусь в нас не добрі ростуть, рідко коли солодкі.
Добротная• 05 ноября 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Мені подобався такий салат. В нашій сім´ї у нього була назва ’салат з бурячка’ ))))
Аж закортіло... тре буряк з огірками купити, та зробити )))
Викасикрет• 05 ноября 2022
Я Автрии, понравился такой салат тут - буряк, селедка, яблоко, лук, заправка что-то типа майонеза. Немного напоминает нашу Шубу.
второй кстати еще вариант есть- все тоже самое, но вместо буряка огурцы маринованые
Барабасиха• 05 ноября 2022
Є ще такий варіант - сирий натерти на терці, піджарити на олії на маленькому вогні, коли охолоне солоного огірка натерти
Яичница с беконом• 05 ноября 2022
автор, у меня тоже никогда не получается такой вкусный, как в кулинарии
БеллаДонна• 05 ноября 2022
Очень понравился в кулинарии Пчёлка полесский салат - свекла, яблоко, чернослив, чеснок и масло подсолнечное.
В Сильпо не покупала в кулинарии никогда ничего