Балаболка• 05 ноября 2022
Кто вяжет игрушки, с чего вы начинали?
Мне очень понравились маленькие вязаные игрушки из плюшевой пряжи
Вот загорелась тоже связать такие для ребёнка. Но вязать умею спицами и немного крючком
Буду очень благодарна, если подскажите, какую пряжу, крючок и другие инструменты нужно купить ? Может есть какие-то мастер-классы на ютубе ?
Черепаха Тортила• 05 ноября 2022
Я в´язала зі звичайної пряжі, амігурумі. Гарно виглядають, якщо є додаткова фурнітура, очки, носики і т.д. Схем багато в мережі. На пряжі, на етикетці написано який крючок до неї підходить. Потрібен буде ще синтепон, як наповнювач чи щось інше.
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Дякую ! А взагалі, їх складно в’язати ?
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Для игрушек номер крючка который написан на этикетке не всегда подходит. Например на ярнарт джинс написано крючок 3.5 мм. А по факту подходит 2-2.5 мм, некоторые даже 1.5 используют. Иначе полотно просто рыхлое будет.
мегамоСГ• 05 ноября 2022
В´яжу, але не плюшеві. З yarn art jeans деколи, але найбільше мені подобаються з бавовни dmc baby cotton
Черепаха Тортила• 05 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
Дякую ! А взагалі, їх складно в’язати ?
Не складно. В основі кожної схеми коло, в кожному ряду якого додають стовпчики без накиду, або забирають. Виберіть щось просте для початку. Зараз пошукаю, я котика в´язала, зовсім простий
julia-678c• 05 ноября 2022
Для игрушек нужно уметь вязать только Сбн. А в описании все расписано и какую пряжу использовать и какой крючок и в каком месте детали пришивать
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
Очень красивые игрушки. И качество выполнения отличное.
Черепаха Тортила• 05 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Буває й таке. Я просто маю декілька крючків, а там підбираю, щоб полотно було щільним. Єдине радила б автору в´язати не з пухнастої, махрової пряжі. Щоб ниточка рівна була і чітко стовпчики проглядались
мегамоСГ• 05 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Дякую. Почала місяці 2 тому. Вде купу нав´язала. Дуже затягує
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
Ой, як Гарно !! 😍😍😍
Ви на продажу робите чи для себе ?
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Да, для начала стоит связать несколько игрушек из полухлопка чтобы набить руку. Ну а потом и плюш и софти как по маслу пойдут)
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
А где найти такие схемы с описанием ?
мегамоСГ• 05 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
Ой, як Гарно !! 😍😍😍
Ви на продажу робите чи для себе ?
Куди мені стільки для себе? 😄
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
Ага, я уже лет 10 этим увлекаюсь
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Ага, я уже лет 10 этим увлекаюсь
А можете подсказать, где берёте схемы ?
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
А де Ви купуєте пряжу ?
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
А где найти такие схемы с описанием ?
В гугле пишете ’мишка крючком’ допустим и все. Выбираете что вам понравилось и вяжите
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ дляjulia-678c
Спасибо )
Черепаха Тортила• 05 ноября 2022
Ось автор. Схожу кицю в´язала. В долоньку вміщається. Схеми вже не знайду, напевно, була на ресурсі з ру.
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
А можете подсказать, где берёте схемы ?
Ой да везде. И в гугле ищу, и в инсте, и в вк есть группы с кучей описаний (только ради этого туда захожу, потому что попадаются интересные мк иностранных мастеров, а в гугле такое не находится).
julia-678c• 05 ноября 2022
Ответ дляБалаболка
А де Ви купуєте пряжу ?
Кенди ярн, Ната ярн, илена, диапазон нет, просто пряжа, овечка нет, амигуруми мир
Швабристка• 05 ноября 2022
Ответ длямегамоСГ
Дуже гарні іграшки, а ще як прочитала, що в´яжете всього 2 місяці, то взагалі супер! А раніше в´язали? Я теж хочу, але в´язати не вмію взагалі.
мегамоСГ• 05 ноября 2022
Ответ дляШвабристка
Я рукодільниця зі стажем. Вмію все, тому мені легко даються нові техніки. Але пробуйте. Тут головне математика і терпіння.
Балаболка
• 05 ноября 2022
Ответ дляЮлия81
Начинать лучше из гладкой пряжи типа джинс либо ализе. Крючок - 1,75 - 2. Бесплатные мк можно в ютюбе найти, там все доступно обьясняют.
А это некоторые из моих работ))
Класс!!!
Я так хотела с плюша игрушку, а теперь думаю, что наверное не стоит и начинать, что бы не испортить
Мир Мир Мир!• 06 ноября 2022
Іграшки не в´яжу, але дуже хотіла навчитись. Крючком я вміла робити петельки і знала як в´язати стовпчики. Але це мене колись вчила бабуся, але як вони називаються я не знала і коли дивилась на схеми, то не знала де який. Купила коробку з іграшкою, там усе є. І є інструкція і по ній я все розібралась. Зараз покажу свої перші іграшки. Коли забуваю як в´язати, то дістаю ту інструкцію. Також на другій іграшці я навчилась міняти колір нитки при в´язанні. Кроликів, то є вже в інеті знайшла схему.
Мир Мир Мир!• 06 ноября 2022
Ой, недочитала, думала ви не вмієте в´язати і кинула як навчитись. Зараз перечитала.