Своего не предлагать• 05 ноября 2022

Барахолка на петровці?

Працює зараз по вихідним ? Дякую
Алина 543• 05 ноября 2022
Працює
Любовь Калистратовна• 05 ноября 2022
Боже, шо Ви там забули? Мого чоловіка понесло на минулі вихідні. Прийшов з виряченими очима. Там хтось сидить хєзає, всі п´яні, ціни великі, а коли питаєш, що це кажуть - а х**його знає. Але гроші просять немалі.
Я_на_кожухе• 05 ноября 2022
Работает.
Со стороны Петровки там более цивильная и дорогая, там за места платят, а за ж.д.станцией бомжи уже стихийно, много бабулек вынесших последнее из дому, чтобы хоть что то заработать