Агент Пинкертона• 06 ноября 2022
Чому одяг вітчизняних виробників такий дорогий? Хотіла флісовий комплект
Хотіла купити теплий комплект Бруклін. Фліска та штани - майже 3000 гривень. Від покупки відмовилася, пішла на ринок та взяла за 3200 ДВА турецьких, з підкладкою, гарного крою, зі зручними манжетиками. По якості навіть краще, ніж ті що дивилася в Брукліні. Чому Турція з транспортуванням, митом, прибутком виробника, оптовика, реалізатора коштує вдвічі дешевше, ніж наше вітчизняне виробництво? Скільки разів намагалася купити щось наше, була на Всі Свої - жодного разу не знайшла речі, які б коштували дешевше за імпорт. Чому так відбувається? Наше виробництво це тільки для заможних, а звичайній людині зі звичайними статками шлях на ринок за турецькими та китайськими товарами? Чи я не там дивлюся? Де купувати своє, вітчизняне, щоб не плакати від прайсів?
Вапщета• 09 ноября 2022
Ответ дляBelkA08
Напишіть будь ласка Ваше враження від гольфів.
Тонкий, але не просвітляється, повномірний, рукави довгі
Якість полотна не гірше ніж 100% меринос від ральф лорен, геп
На зріст 172/ 60 кг взяла Л (не люблю облягаючих речей), але вистачило б М
А у нас макарошки• 09 ноября 2022
Ответ дляВапщета
а чи теплий?
Вапщета• 09 ноября 2022
Ответ дляА у нас макарошки
а чи теплий?
Цей ще не випробувала
Загалом, 100% меринос є теплим
А у нас макарошки• 09 ноября 2022
Ответ дляВапщета
Цей ще не випробувала
Загалом, 100% меринос є теплим
Дякую, просто думаю, чи підійде він зараз для роботи, опалення у нас на мінімумі...
Вапщета• 09 ноября 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Не думаю
Як і кожна вовна, він грітиме під час руху
Якщо робота сидяча, то хіба під ковдрою може бути тепло…
Бибер-анонимер• 27 ноября 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Брала раньше в магазине Весна . На выставках брала во дворце спорта украинских производителей . Но я не каждый год свитера покупаю.. когда то магазин был фабрика Киянка . Там сносу свитерам гольфам и трикотажным вещам не было.. Но уже его и нету наверное. Были свитера в магазине всі свої.. но я платья трикотажные брала . Свитера не покупала. Платья отличного качества. Вот думаю надо было и свитера купить
Киянка на месте) велкам к нам на Васильковскую, он все там же;) только помню, что они ’кусались’ обычно
Бибер-анонимер• 27 ноября 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
Я вже бачу. Інтернет подурів. Ось своє худі знайшла. За ціною усього косьюму 😆
Але я вчора у турків і постіль купила за 1500 ту, яка на розетці 2457. Тож базар рулить, інтернет то для багатих та лінивих😆😆😆
В інтернеті теж багато затрат. Одна розетка як маркетплейс за продаж бере близько 20%. якщо сам рекламуєшся, то й дорожче може вийти. Інакше ніхто тебе в тому інтернеті не знайде
Кили и Манджаро• 27 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Думала они закрыты уже давно. В последний раз когда на выставке была так говорили что будут закрывать производство. Это был где ио 2016 год.