В россии после 30-летнего перерыва возобновят серийное производство холодильников «Мир».
Ждём возвращения радиоприёмника «Победа», телевизора «Беларусь» и автомобиля «Чайка».
раша -страна бензоколонка.там ничего нет ничего не производится.
Mari4ka 25• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Їм також зі мною. У мене завжди є цибулина і морквина на суп
Я думала такое уже не существует. Реально рада за вас

на войнушку деньги есть у путина а вылечить своих детей построить онкоцентры-бабла нэма.вы посмотрите раша тв-каждые 5 мин реклама-’памагите машеньке с мухостранска на лекарства операцию в германии израиле америке-по копеечке скиньтесь люди добрые...’сказочный долбо.б.подними пенсии своим же.дай квартиры многодетным.построй заводы фабрики.а оно на войну тратится.и терпилы-лапти тупо молчат
Dark_Yasna• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Походу, я одна в дитинстві в холодильник не залізала. А у вас тут вже клуб, ну ви, дівки, даєте)))
и мысли не было лезть, в чем прикол?
Dark_Yasna• 06 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А у нас навпаки, всі один одного і внуків-правнуків знають, а вайбера немає.
Ми з сусідкою вчора світла не було, вона мені на вайбер написала, що є винчик, прилазь) Молодша мене на 15 років, ще 30-ти немає. Коли такі люди є, віра у людство, яке не буде небайдужим, не вмре.
это редкость, вам действительно повезло.
Майстерня домашнього текстилю• 06 ноября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Как спаслись ?
Ногами гатили в дверці. Ті відкрились, мабуть, в критичний момент, бо легені аже пекло.
Ответ дляZelenkа
Я теж хз, ну якого лізти туди, де холодно? От в ставку сидіти, поки срака не відпаде, це ок)))
Нє, не в холодний, а в одінокостоящий десь. Просто зламався, а знаєте, як в совєцький час люди нічого не викидали. Вдруг пригодиться.
Ответ дляMari4ka 25

Треба бути людьми, в першу чергу! Це тут на форумі ми кусаємось, в житті всі інші, сподіваюсь.
Але дофіга байдужих, просто як тіні, йде і не вітається навіть. А зараз війна. Не дай Бог, я кого потягну з-під завалу: роблячого на вихідних ремонти з 7 ранку чи бабушку, яка живе сама?
Відповідь очевидна.
Просто дістало вже.
Відповідь очевидна.
Просто дістало вже.
Ответ дляZelenkа
Якийсь блять сюр, уявити не можу. Ото такі люди повиростали. Кого там перемагати смерди зібрались? Нас?
Вся небезпека ситуації дійшла вже в дорослому віці. А тоді вибрались і класно, дорослим не сказали, бо на гречку в куток поставлять. Тоді гречка дешева була. І далі грались з тим холодильником, але підпорки ставили, щоб дверцята не захлопувались. Нам тоді по 6-7 років було.
Ответ дляZelenkа
Я не розумію, ДЕ ви його знайшли? Провтикала цей момент, сорян)
На задньому дворі, там де сараї, інвертар всякий, диряві відра і корита. Короче, все, що так привлікає дітей.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я біль від гречки в колінах досі пам‘ятаю. Хто не стояв, це жесть пздц
Ответ для vihola
«А у нас разві ні так?»
Що спонукає це писати в темах, де обсирають ворога?
Виключно бажання зрівняти нас з ним, опустити до його рівня.
Чому? Навіщо?
Хіба це ми полізли на їхню землю вбивати і руйнувати?
Чому? Навіщо?
Тоже недоумеваю.
Но хоть с соседом и коровой уже не лезут.
Loredana17• 06 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Однорукий бандит. Я колись з подружкою на задньому дворі залізли в такий холодильник, а він взяв в захлопнувся. Чуть не задизнулись, не могли вибратись звідти.
А як вибрались?
Ответ для vihola
«А у нас разві ні так?»
Чому? Навіщо?
Полезли они к нам, но это не оправдывает наших идиотов или нет? Или если к нам полезли, то нашим так можно, главное с раши поржать? Это все равно, что вы будете смеятся с подруги, что у нее муж алкаш, когда у самой также. Или это другое? РазвИ?
Ответ дляsnejs
Ми не такі самі як вони, не. Не треба рівняти нас з вбивцями, ґвалтівниками, мародерами, злодіями.
Може у вас чоловік і алкаш, як в ваших подружок матрьошок з парашки.