Мама фифти цента• 06 ноября 2022
Хто не знає англійську і зараз вчить?
Живучи в США, як ви туди потрапили? Де ви живете? Де берете гроші на продукти та одяг?
Ужгород• 06 ноября 2022
По спонсорской программе.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Англійська дуже добре вчиться сама в середовищі. В США ти її чуєш всюди, і якщо ти не з нуля, то впитуєш як губка.
Потрапили по Uniting for Ukraine.
Живемо в родини, гроші платить держава. Чекаю на дозвіл на роботу, щоб заробляти самій.
Потрапили по Uniting for Ukraine.
Мама фифти цента
• 06 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
То вам про англійську чи про сша?))))
Читаю тут теми і лівчата пишуть, що зараз в сша і майже цілодобово зубрять інгліш. А як же ж тоді вдалося виїхати і як тепер живуть
Мама фифти цента
• 06 ноября 2022
Ответ дляУжгород
По спонсорской программе.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
А спонсор хто? Держава чи фіз особа? І як він той спонсор шукається?
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляУжгород
По спонсорской программе.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Якщо є де жити, то соціалка покриє будь-яку їжу і одяг. Звісно тимчасово
Мама фифти цента
• 06 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Потрапили по Uniting for Ukraine.
А як ви родину знайшли, щоб вона вас прийняла?
Ужгород• 06 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
А где жить?
У чужих людей?Да нет
постою_послушаю• 06 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Завернули так завернули)
ага, а начали с английского
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Це мої родичі.
Родини чужих тут не приймають, на пару тижнів можуть, але не на довге проживання як к Німеччині, я такого тут не чула.
Ужгород• 06 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Через друзей.Но нам нужны были лишь документы,все остальное сами
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляУжгород
А где жить?
У чужих людей?Да нет
У чужих ні. Ніхто з американців і не прийме до себе когось надовго. Я звернула увагу, що американцям проблема нашої війни далека дуже. Європейці більше переймаються.
Гидроусилитель руля• 06 ноября 2022
Я зараз знаходжуся в США, вчу англійську, практично з нуля. Приїхала до рідної сестри у гості по візі В1/В2, зразу як війна розпочалася. У серпні подала заявку на зміну статусу TPS. Чекаю на документи для роботи.
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Ващ статус це краще ніж програма, бо потім можна лишитись. Щось я таке чула.
постою_послушаю• 06 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Гуглите программу U4U.
Пленница SexShop-а!• 06 ноября 2022
Ответ дляУжгород
По спонсорской программе.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Работа все расходы покрывает.
Здесь не те пособия,чтобы сидеть дома.
Які там пособія?
Гидроусилитель руля• 06 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Краще тим, що можна продлити термін, та можливістю працювати. Але треба шукати роботу, немає бенефітів, таких, як в U4U.
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
Які там пособія?
Мені дають майже 1900 на мене з дітьми. З цієї суми 700 на їду. Цього вистачає з головою. Але це все без житла і авто.
Ку-кусик• 06 ноября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
У вас відразу була можливість працювати? Чи ви теж подавали форму 765?
Гидроусилитель руля• 06 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Я ще не працюю, тільки вчу англійську та чекаю, бо це довго, як мені сказали
Так, форма I-765 на роботу та І-821 зміна статусу на TPS
Дама с заначкой• 06 ноября 2022
Люди добрі, дайте води попити. Бо так їсти хочеться, що аж переночувати нема де. При чому тут це, запитаєте ви мене? А теж здалеку заходять