Семенна Семеныч• 06 ноября 2022

Одноразовая денежная помощь в связи со смертью военнослужащего.

Кто-то получал выплаты от государства, в связи с гибелью члена семьи на войне?
Какие вы собирали документы? Заявление и документы надо предоставлять в воинскую часть, за которой был закреплён погибший или в военкомат по месту жительства?

У сестры погиб муж и ей дали два разных списка с перечнем документов.
Один - родственники мужа, с которыми очень натянутые отношения и которые могут сделать пакость.
В интернете нахожу вообще третий вариант списка документов :(
автор Семенна Семеныч • 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Дивіться його зарплатня, виплати на поховання, і.т.д. отримує дружина. Для цього їй повинні були надати список документів,і ще вона має відкрити рахунок в банку. А от на виплату 15 мільйонів подають дружина,неповнолітні діти,батьки, та особи на утриманні,ділиться на всіх. І там є основні документи,які приносить в воєнкомат той,у кого вони зберігаються. Є додаткові,наприклад від дружини свідоцтво про шлюб,від батьків свідотцтво про народження...
Якщо родичі просять віддати всі документи їм,то може вони хочуть оформити спадок?
По останньому реченню так, звісно, і щоб сестрі, не дай Боже, нічого не дісталося. Машину чоловіка (купили в шлюбі) вони вже забрали і сказали що вона їхня 🤬.
11 тис: це куди звертатися? Военкомат? Соцзахист (пенсійний)?
На цю суму також потрібно відкривати окрему картку чи можна любу свою надати?
15 млн - це, я так розумію, військомат? Тобто там вона може спитати перелік документів?

Mira29-c3c3• 06 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
У знайомої влітку загинув чоловік. Виплатили все і 15 мільйонів також
Так.Виплачують .
Mira29-c3c3• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
В військоматі вже всі пороги оббили. Знайомих вже певно більше, ніж загалом до того було. Кажу суто про місто Львів, не область
На гарячу лінію МО зверталися?
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
На гарячу лінію МО зверталися?
Ні. Дякую за пораду. Зараз пошукаю номер
автор Семенна Семеныч • 06 ноября 2022
Ответ дляМафиозная
Автор,смущает поведение ваших хитровжаренных родичей. Это уже собрались и в наследство вступать,и на выплаты все претендовать и вас кинуть. Идите сами в военкомат и уточняйте-какой список доков,кому,куда и как подавать. Родичей слать в сад.
Вы все правильно поняли:( именно так и есть
Mira29-c3c3• 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Так. Татко загинув у вересні. Я доросла, і ні на які виплати не претендую. Збирала всі документи для мами,бо вона не в стані. Зібрала все в жовтні, 31 числа,коли були виплати бойових,то і мамі зайшло те,що не доплатили за серпень, зарплатня і бойові за вересень, допомога на поховання і на покращення побутових умов. Єдине, мене добре знають в частині, де служив татко, то вони не затримували ті документи,що мають прийти від них. І військомат швиденько все передав для виплати зарплатні до частини. А так,буває,приходиться чекати, поки все до купи зберуть.
Ви так щемливо написали 😰Татко.Блін,читаю і сльози градом.
Вашому таткові величезне людське дякую ,а вам щирі співчуття .
автор Семенна Семеныч • 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Ви мені скажіть, чи є в неї малі діти, чи не досягла вона пенсійного віку, хто ще залишився з родичів,які можуть претендувати, щоб я лишнього не друкувала.
Спільних дітей немає
До пенсії далеко ще
В нього: мати на пенсії та дитина від попереднього шлюбу 19 чи 20 років.
Жили в квартирі сестри, але зареєстрован він був за іншою адресою.

Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Так.Виплачують .
Якщо Ви в курсі як це все робиться, можна Вам задати кілька питань?
Mira29-c3c3• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Я б з величезним задоволенням вам допомогла. На жаль не в курсі. Друг сім’ї загинув ,виплати отримали.Але не відразу.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Зрозуміла
Mira29-c3c3• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Зрозуміла
Сили вам і терпіння 😘.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Сили вам і терпіння 😘.
Дякуємо
Голубая фишка• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Це в якому місті?
У нас глухо в з будь якими виплатами

То Ваша кума ще не була на цвинтарі
Там кожен захлинаються сльозами матері і жінки
У нас пройшло півтора місяці і ми навіть не повірили ще, що його нема. Кожен день здається, що зараз подзвонить…
Миколаїв.
Співчуваю Вам.
Сорока-ворона• 06 ноября 2022
Мій брат загинув 28 лютого. Допомогу на поховання і 100 тис виплатили у вересні. Про15 млн і мови не було.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Миколаїв.
Співчуваю Вам.
Дякуємо(((
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Яке місто?
Я детально почитала дописи в цій темі і виходить, що діло суто в частині, яка документів в військомат не передає чорті знає скільки. Мабуть розраховано на те, що батьки не доживуть, щоб щось отримати(
Хвець-тець• 06 ноября 2022
Девочки, подскажите пожалуйста.Если погиб сын,но не на войне,а в учебном военном заведении.На что может претендовать семья?
Сорока-ворона• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Яке місто?
Сумська область
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Я всі документи відносила до воєнкомату,а вони,те що треба передавали до частини. Для отримання допомоги на поховання дружина приносить: копію паспорта та ідентифікаційного коду(картки обліку платника податків), копію свідотства про смерть, копію свідотцтва про шлюб, витяг з реєстру ДРАЦС громадян про смерть для отримання допомоги на поховання, довідку з реквізитами банківського рахунку для проведення розрахунків і написати заяву на місці.
Для виплати належного але не отриманного грошового забезпечення дружині треба звернутись з заявою до командира військової частини в якій перебував на грошовому забезпеченні загиблий, надати свідотство про шлюб,та реквізити банківського рахунку для зарахування коштів.( але ми цю заяву теж писали у військоматі,а вони передавали).

Ще ми приносили такі документи:
Оригінал та копія паспорта дружини(1,2,10,11 сторінки, якщо книжечкою), оригінал та копія ідентифікаційного коду дружини, оригінал та копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про смерть, копія лікарського свідоцтва про смерть, оригінал висновку військово-лікарської комісії про причинний зв´язок смерті з проходженням військової служби. Ще від частини мають передати : оригінал витягу з наказу про виключення зі списків особового складу у зв´язку зі смертю, оригінал грошового атестату,оригінал довідки про додаткові види грошового забезпечення, військовий квиток.
Писали заяву на одноразову грошову допомогу 15000000. Взагалі,чи то 8,чи 9 заяв.
А,ще треба буде зробити посвідчення члена сім´ї загиблого військовослужбовця. До вищезгаданних документів додати дві фотографії(3×4 см).

Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Дякую!
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул

Ще ми приносили такі документи:
Ще від частини мають передати : оригінал витягу з наказу про виключення зі списків особового складу у зв´язку зі смертю, оригінал грошового атестату,оригінал довідки про додаткові види грошового забезпечення, військовий квиток

Нам це вже півтора місяці не віддають.
Тільки військовий квиток в морзі в крові при впізнанні віддали
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша

Нам це вже півтора місяці не віддають.
От,а повинні надати по запиту в продовж 15(здається) днів. Я ще забула про витяг з особової справи про членів сім´ї.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
А нам тянуть. Значить виходить треба туди йти і вимагати
Батьки туди ходили і писали заяви
Треба було ще щось? Їм не казали

Витяг з особової справи про членів сім‘ї, це де потрібно брати?
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Батьки туди ходили і писали заяви
Треба було ще щось? Їм не казали

Це теж в частині.
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Батьки туди ходили і писали заяви
Треба було ще щось? Їм не казали

Ну і одному ж з батьків ще можна пенсію по втраті годувальника оформити,коли всі документи до купи зберуть.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Батьки вже отримують пенсію по віку. Про дві пенсії ніхто не казав
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Нє,буде не дві пенсії,а одна. Один з батьків може оформити, свою поміняти на цю,по втраті, якщо порахують,що вона більша. Якщо на одного то там виходить десь 70% від грошового забезпечення загиблого військового(тобто зарплатні,яка приходила на початку місяця, без бойових). А якщо претендентів більше(діти, непрацездатна дружина, непрацездатні утриманці),то процент меньший, і звісно сумма. Для оформлення пенсії потрібне свідоцтво члена сім´ї загиблого. Яке можна отримати у військоматі,коли будуть всі документи.
Ксюша-говоруша• 06 ноября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Зрозуміла. Дуже Вам вдячна за розгорнуті відповіді!
Миссис Буркул• 06 ноября 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Нема за що, аби допомогло. Бажаю, щоб у вас все вийшло!
Polianska -66b6• 06 ноября 2022
Муж погиб 09.05.22 выплату от военной части получила в конце июня о миллионах пока ничего не слышно