Майская киска• 06 ноября 2022
Урсофальк, урсосан и тому подобные
Девочки,кто страдает холециститом,как справляетесь? Я сижу на урсофальке и не могу без него,не знаю что делать. Врачи говорят пить курсами,а я как пере таю то все,хана,тошнота,рвота,тяжесть,бок болит. Только начинаю пить и сразу все нормально и жизнь налаживается. Кто страдает такой же проблемой,как спасаетесь? Спасибо
Трахтибидох• 07 ноября 2022
Мені лікар сказав, що урсофальк можна пити все життя. Але він дорогий. Спочатку мені від нього було дуже зле, але я не розуміла, що то від нього. Думала, що осінь, печінка взбунтовалася. А зараз наче нормально, налаштувалася на довгий прийом, якщо фінанси дозволять.
Але не відчуваю особливо покращення, хочу додати ще щось жовчногонне. З фітоестрогенами я не дружу, бо маю кісти, а от щодо фламіну не знаю. Несе він не фітоестроген, має підійти.
Хто може сказати, його можна приймати разом з урсофальком?
Майская киска
• 07 ноября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А скільки ви вже приймаєете урсофальк? Яка у вас проблема?
Майская киска
• 07 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Не знаю, нужно у доктора уточнить. Но, мне кажется, не стоит сидеть на таблетках постоянно.
Вы соблюдаете соответствующую диету?
Может, вы всё-таки едите то, что не следует при таком диагнозе?
Вы соблюдаете соответствующую диету?
Диету соблюдаю 5п
Майская киска
• 07 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
У меня синдром Жильбера. Оба жти препарата принимала, но мне они не очень помогали, перестала. К тому же очень дорогие.
Вам доктор не советовал аналоги какие-то?
Аналоги такого же плана урсохол наш украинский,но мне не зашел
Трахтибидох• 07 ноября 2022
Ответ дляМайская киска
В мене гепатит Б хронічний, хронічний коліт і застій в жовчному, на останньому УЗД знайшли ще й поліп в жовчному.
Приймала урсофальк пару раз по 1-2 місяцю, а цього разу лікар УЗД сказав, що його можна взагалі пожиттєво приймати. От я і почала. Стало краще на ньому, але буває все одно, що нудить і важкість під правим ребром. Моя вага була 48 кг, коли то все загострилося, воду пила і було погано. Зараз я 55 кг, дуже поправилася, зазвичай я все життя максимум до 52 кг. Можливо до цього руку приклав урсофальк)))
Трахтибидох• 07 ноября 2022
Ответ дляМайская киска
Доречі лікар УЗД сказав, що потрібно приймати тільки оригінал і тоді буде толк. Бо я пробувала нашу урзасу, від неї взагалі не було ніякого ефекту - нудота, болі, важкість, субфебрильна температура. Коли перейшла на урсофальк, то виявляється, що можна жити))
Майская киска
• 08 ноября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я також вагу трохи набрала,як стала його приймати. Здоров´я вам!