Луноликая Вика• 06 ноября 2022
Чому немає в наявності гормонального препарату Прогінова?
Підкажіть будь ласка, чому немає в наявності гормонального препарату Прогінова. Можливо комусь лікар якісь замінники виписував? Якщо є в когось в наявності залишки, можу відкупити упаковку.
Ковбой Хагис• 06 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
Заменители - Утрожестан, Дуфастон
Насоветуете сейчас...Вы вообще в курсе? Прогинова - это не прогестерон.
Ковбой Хагис• 06 ноября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Таблетки.юа находит в 516 аптеках. Закажите онлайн
Разве на Таблетках есть заказы с доставкой? В моем городе, например, Прогиновы нет. А в других я могу только забронировать.
Луноликая Вика
• 08 ноября 2022
Ответ дляБорщичок
Заменители - Утрожестан, Дуфастон
Дякую, але в мене ці препарати теж в т. ч. назначені.
Луноликая Вика
• 08 ноября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Якраз цим сайтом користуюся, але в м. Києві та Київській області їх немає в наявності.
Луноликая Вика
• 08 ноября 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Сайт класний, єдине погано, що не займаються відправкою по онлайн замовленнях.