Папобус• 07 ноября 2022
Флуконазол
150 мг одна таблетка
Вперше приймала, підкажіть будь ласка, однієї таблетки достатньо чи треба ще прийняти на наступний день чи третій ?
Через скільки часу зникають симптоми після того як прийняла ? 18 год пройшло після першої , трішки краще, але не на 100%
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Пробиотик питьевой или во влагалище?
Во влагалище пробиотик действует сразу. Оральный принимают, когда нужно наладить микрофлору кишечника , а от туда и влагалища. Можно просто пить кисломолочку и кушать квашенные овощи, т.е. те которые прошли ферментацию молочнокислыми бактериями , именно квашенную капусту, огурцы, помидоры, чтобы наладить микробиоту кишечника. Не забудьте про топинамбур. Его можно есть сырым. В нем много инулина, а это природный пребиотик , который способствует развитию пробиотиков и их не работы впустую.
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Вде й не знаю що думати… бо ніяких інших інфекцій не може бути, з чоловіком плануємо вагітність , на ліво-право ніхто не ходить і раніше ніхто не хворів, разом 10 років
Вы сдавали бакпосев? Перед планированием беременности нужно сдать бакпосев , цитологию, ТОРЧи. Что говорит Ваш гинеколог? Вагинозом страдают и монашки. Это нарушение иммунитета во влагалище у женщины.
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Звичайно сдавала і посів, і гормони, і узі, і цитологію пап тест…
До свого гінеколога зараз не має змоги попасти
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Какие результаты бакпосева?
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Дякую за відповідь! А який саме препарат пробіотик краще, не підкажете ?
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Пару місяців назад здала перевірила все шо тільки можна, тоді все було добре. Це ж не значить що завжди так буде.
А зараз є проблема, ось так
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Вагинильно : гинофлор , вагилак, фемиваг, бифолак. Кольпофлор очень хорошие суппозитории по составу хорошие, но там есть молочная кислота и вот тут может быть местная реакция.
Вот хороший оральный пробиотик флориум за счет crispatus, но его можно ставить и во влагалище
Можете купить блистр пробиз фемина и по 1 капсуле орально через день на фоне приема сыроватки, кефира, ряженки, квашения. Если есть деньги, то можете каждый день принимать. Восстановление микробиоты -это длительный процес. И уберите сигареты и алкоголь.
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Все в нормі
т.е. написано условно-патогенную флору не обнаружено. Тогда это норма.
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Так!
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Ну на те вона і умовно-патогенна флора, тобто є в організмі, але в малій кількості, появляється тільки при якихось порушеннях чи супутніх захворюваннях, будь яке зниження імунітету,
Тому і не висівається при звичайному бак мазку
бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Якраз УМП, яка висівається вище 3 ступеню, підлягає лікуванню. До 3 ступеню покаже наявність тільки фемофлор або аналіз на дисбіоз лабораторії Савон, просто до такої кількості не роблять тест на чутливість.
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Ну я про те і говорю, тобто до 3-го ступеню не висівається , а значить в результаті- норма
Папобус
• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Ну суть в тому, що декілька місяців назад по результатам все було добре, заідки ці проблеми не знаю ((