Спелый баклажан• 07 ноября 2022

Що далі? Необхідно створювати новий грунт під ногами.

Немає конкретного запитання. Просто поспілкуватись. Без срачів.
Починається якийсь новий етап прийняття, усвідомлення, навіть не знаю...
Я з окупації, зараз в Європі. За свої гроші. Три місяці. Мені немає куди повертатись. Розлучена. Це якщо комусь цікаво.
Зараз приходять перші думки, психіка починає намагатись вибудувати новий грунт.
Розумію, що все-таки ще не скоро все більш-менш стабілізується. Час йде. Не знаю, як пояснити. Я не їхала за халявою і вона мене не цікавить. Але потрібно визначатись і з чогось починати, щоб колись це виявилось не просто безцільно витраченим часом.
Ви бачите якусь перспективу в "своїй" країні? Якусь користь? Що плануєте? Чого прагнете?Як ставатимете на ноги?

Просто неймовірно хочу додому... у своє минуле життя.
Цветов Мне срочно• 07 ноября 2022
Починати треба з курсів, далі працювати і розвиватися
Ухахайкина• 07 ноября 2022
Я как будто в ожидании чего-то И так уже девятый месяц(( Не знаю, как выгребать из этой ситуации. Очень работу хочу(( Выехать не за что...
Папина дочка• 07 ноября 2022
Дочь 14 лет сказала, что это ’позапрошлая жизнь’. Но все время хочется туда, обратно. И эти ощущения никуда не деваются, не смотря на то, что уже хоть что-то есть. С другой стороны все так зыбко ...
Пиу!Пиу!• 07 ноября 2022
Автор,самое основною это легализация,вы иностранцев,а значит не может просто так жить в ЕС .Узнавайте как в первую очередь вы сможете там Легализироваться,а потом уже от этой информации отталкиваетесь
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я хочу знайти ту країну, яка варта зусиль. Справді не знаю як пояснити. Щоб потім не було пекельно боляче за безцільно втрачений час
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
Звідки ви? Куди хочете виїхати? Можливо зможу порадити варіанти
Цветов Мне срочно• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Насправді більше залежить від вас, ніж від країни.
Белая и пушистая• 07 ноября 2022
Всі хочуть назад у своє минуле життя. Але його вже не буде, а того що буде після перемоги я не впевнена що хочу.
Ви так категорично пишите про халяву...я користуюся можливістю,ку оплачують німецькі платники податків. Не хочете користуватися, ваше діло. Але подумайте. Зараз у нас є шанс інтегруватися по лайтовій схемі
МояХатаЗкраю• 07 ноября 2022
У меня изначально были цели ясны- дать детям будущее. Муж так и сказал- любой крах- это всегда шанс! Поэтому, выбрали Канаду. Да, приходится очень не легко, но я четко знаю, зачем это все.
Вам бы рекомендовала поискать группы поддержки, этнические центры и тд. Это даст вам общение, возможно, с более мотивированными людьми. Мы стараемся не пропускать встречи украинцев, всегда что-то новое узнаешь, какие то возможности ( курсы, клубы по интересам).
Ухахайкина• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Спасибо. Я куда-нибудь на работу месяца на три хотела, но заболела... Теперь надо попытаться подлечиться.
Tammy21• 07 ноября 2022
У нас ВНЖ на 2 роки у Нiмеччинi. Непоспiхом перебiраю запаснi варiанти для легального проживання хз у якiй країнi. Вiдчуття у мене дуже схожi на вашi, хочу тiльки додому, але необхiдно забезпечити хоча б елементарну базу.
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
Бідні діти. Їм зараз найважче. Дорослі хоча б розуміють, де їм болить, як, які думки, який механізм дії... А діти що? Більшість мовчки потягли за руку, вони навіть цього торопливого рішення не приймали, їхній психіці взагалі надскладно переналаштуватись, якось адаптуватись... Вони летять з котушок, а батьки починають дорікати, як же ти невдячне не розумієш, я ж героїня, тебе вивезла... Боже-Боже... Скільки всього нароблено
Ухахайкина• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
А Вы где именно сейчас?
Капитошечка• 07 ноября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Согласна.Вы можете найти работу,квартиру.....обустроится.И в один день собрать чемодан на выход,как и приехали.И тоже все будет напрасно.
Ухахайкина• 07 ноября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
О, интересно, впервые такое здесь читаю.А чего вы конкретно боитесь, что не захотите после победы? Я без шуток и подколов, если что... У многих сейчас состояние души странное...
УлыбАчка• 07 ноября 2022
Ответ дляTammy21
а в нашому регіоні Німеччии лише до квітна 23го усім дали. думаю продлять.. але знов біганина с паперами
Капитошечка• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Особенно подросткам по 12-13 лет.Уже в 15-16,мне кажется поумнее дети.Дочке 13 лет.Ничиго не хочет.Только домой к своим друзьям почти с рождения(((
Папина дочка• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Ну не у всех так как Вы описали. Моя дочь очень взрослая в своем возрасте. Да, стресс невероятный - у нее отобрали полную жизнь. Отличница, староста класса, спортсменка, активистка. Лишилась всего этого, друзей и прочего. Но я ни в чем ее не упрекаю. Стараюсь дать все что могу. Пока этого мало. Но мы обе понимаем, что все начинаем сначала. Все у нас ещё впереди! Много доброго и хорошего. Вот только это все иное!
ШапкаУшанка• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Моя дочка очень быстро адаптировалась, выучила язык и домой хочет только после войны в гости к бабушке. Детям как раз легче
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Я не сприймаю в штики халяву, не засуджую, взагалі ніяк не коментую. В мене стільки своїх проблем. Ці слова були сказані лише для того, щоб можна було зрозуміти особисто мій стан. Я б в житті не попхалася в ту Європу від нічого робить, я не марила якимись виплатами, які отримують інші. Але я опинилась тут... А що далі - просто не знаю.
ШапкаУшанка• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
А чем Вы занимались в Украине?
Tammy21• 07 ноября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Продлять. Треба тiльки десь за мiсяць завiтати до мiграц.служби. Теоретично вони повиннi автоматом то все робити, але не знаю як воно буде.
Неваляшкина• 07 ноября 2022
Ви без дітей та чоловіка, ви просто можете побудувати нове. Оформляйтесь, вчіть мову і пробуйте працювати. Насамперед визначтесь з країною. Якщо ви не очікуєте халяви подмвіться в сторону Іспанії. Вічне літо, сонце, море. Мінімум одягу, немає оплати за отоплення. З мінусів немає виплат але обіцяють, висока безробітність, але ж сезоні роботи для туристів.
Як по мені якщо починати з нуля... то там де подобається, а не там де прийшлось.
Цветов Мне срочно• 07 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Дітям якраз легко, вони ще нічого не досягли в своїй країні, нема відповідальності за рішення, просто нове життя і нові можливості
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, я отримала вже свою візу, чекаю дитячі. Але я не можу зрозуміти свій внутрішній протест. Я нікуди не хочу. Я не знаю, хто я. Я хочу під плінтус, але діти...
Ось я так само хочу знати, що все для чогось. Я не бачу себе в Німеччині. Навіть слово не моє. Розумію, що з соціалом мені полегшає, але навіть рипатись не хочу. Не відчуваю Польщу. Пересидіти до весни? Рік, два? А далі?
От єдине з Канадою. Там всі понаїхавші і можна вибудовувати якесь життя. Але ж вища освіта... Я одна, дітей двоє, це анріал. Просто як сліпе кошеня, не знаю що робити
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
А Вы где именно сейчас?
В Італії.
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляКапитошечка
В мене старший такий самий, 12. Балакаю, ніби розуміє, а через секунду його криє - вези додому.
Малому 10.
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
В якій ви країні?
автор Спелый баклажан • 07 ноября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
А чем Вы занимались в Украине?
Психолог. Майстер манікюру. Електролог. Мала два свої кабінети. Пахала від зорі до зорі.
Красавица писяная• 07 ноября 2022
Я в Украине. Как раз за 2 месяца до войны поменяла работу. На прошлой проработала 19 лет. Моя первая и единственная работа после института. Одновременно со сменой работы разошлась с мужем. Ребенок. Уже 2 курс универа. Дочь уехала. Живёт за границей. Я не живу. Существую ... Нет сил ничего менять. Жду волшебный пендель... Ничего не держит.... Работаю за 8000 грн. Имею 2 высших образования..... вроде и не дура... Но, наверное, дура....