ЖонДуан• 07 ноября 2022
Наскільки Ви оцінюєте свої розумові здібності?
Ви належите до 50% більш розумних чи до 50% менш розумних?
На Вашу суб´єктивну думку, без тестів IQ і без оцінок ерудиції, от просто якою Ви вважаєте себе?
Результат:
вже голосів:
96 (80%)
Я належу до 50% більш розумних
24 (20%)
Я належу до 50% менш розумних
Мяо мой мяо• 08 ноября 2022
Среднего уровня умности))). В школе красный диплом, в институте 2 красных диплома, английский с1, общий уровень знаний довольно высокий, работа в международной компании, работа сложная, разная, динамичная. Но не мудрая по жизни совершенно(((
Дама_с_караваем• 08 ноября 2022
Микс высокого интеллекта, лени и инфантилизма дают очень плохой результат. Так что да, я очень умная, но это только минус.
Ms. Android• 08 ноября 2022
Хотелось бы быть умнее. Но, увы... Чем старше становлюсь, тем меньше иллюзий по поводу моих умственных способностей. Вариант 2.
В мене є історія)
Ми з класом (інтелектуальна еліта
мат.клас) дуже добре підготувалися до шкільного конкурсу. У нас був суперовий сценарій, костюми, ми зазделегідь прорахували усі варіанти, ну майже) Найбільш розбишаковий клас, де трійка, то потолок, де стільці над головами (я не перебільшую) під час уроків літали, і домашку ніхто навіть не списував, бо нах воно треба, ми до уваги не взяли. Догадаєтеся хто виграв?)
Цей випадок дуже на мене вплинув. Я не бачу плюсів, щоб думати, що ти розумніший за інших (хоча мене як і будь-кого заносить часом, але я це фіксю), бо від цього звужується картинка світу, а це дуже не ок. Завжди є куди рости, та ті, у кого варто навчатися.
Ми з класом (інтелектуальна еліта
мат.клас) дуже добре підготувалися до шкільного конкурсу. У нас був суперовий сценарій, костюми, ми зазделегідь прорахували усі варіанти, ну майже) Найбільш розбишаковий клас, де трійка, то потолок, де стільці над головами (я не перебільшую) під час уроків літали, і домашку ніхто навіть не списував, бо нах воно треба, ми до уваги не взяли. Догадаєтеся хто виграв?) Цей випадок дуже на мене вплинув. Я не бачу плюсів, щоб думати, що ти розумніший за інших (хоча мене як і будь-кого заносить часом, але я це фіксю), бо від цього звужується картинка світу, а це дуже не ок. Завжди є куди рости, та ті, у кого варто навчатися.
Клин_Кляйн• 08 ноября 2022
Я троечница и хорошист. Так что, к менее умным. Со школьной программы вообще ничего ее помню, даже таблицу умножения забыла....В голове только осела теорема Пифагора, все.
Жена миллионера• 08 ноября 2022
Вчера ложилась спать и меня накрыло мыслями, может я не слишком умная, все в жизни через пятую точку
ВО по, которому не работаю и не хочу, муж(к нему куча претензий, но продолжаю с ним жить), переехала жить много лет назад в какой-то зажопинск
Жена миллионера• 08 ноября 2022
Ответ дляДама_с_караваем
О... Как чётко вы моего мужа описали
Женщине такой набор характеристик более простителен, чем мужчине, моё мнение
ЖонДуан
• 08 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Це все - не про розум, а скоріше про мудрість і впевненість в своїх силах, в собі, вміння прислухатись до своїх справжніх бажань..
ЖонДуан
• 08 ноября 2022
Ответ дляTammy21
В мене є історія)
Ми з класом (інтелектуальна еліта
Дякую!
Ви маєте рацію
ЖонДуан
• 08 ноября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви самокритична, а це ознака розуму