Настена2714• 08 ноября 2022

Kifa термобілизна. Чи є зараз СП?

Добрий день. Раніше купувала цю термобілизну в СП у дівчини з Ніколаєва. Мої речі, нажаль залишилась дома в окупації. Ось вирішила купити нову, а неможу знайти у кого((( Можливо хтось в курсі, чи переїхало виробництво з Ніколаєва на підконтрольну територію? Ци, можливо бачили де можна купити не за ціою жигулі? Дякую
И_В_офигительных_штанах• 08 ноября 2022
ось в продавалці https://www.kidstaff.com.ua/tema-20012870.html

автор Настена2714 • 08 ноября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Але якесь не вигідне СП. Раніше брала під +15% до оптової ціни. А тут -5% від роздрібної.
Дякую. Якщо більше нічого не знаюду, доведеться тут брати
golublexa3• 08 ноября 2022
І мені треба.
Залізна пані• 08 ноября 2022
https://www.kidstaff.com.ua/tema-13045444.html
Я здесь пытаюсь заказать. Цены поприятнее.
Заела_пластинка• 08 ноября 2022
Миколаїв в окупації?
автор Настена2714 • 08 ноября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Миколаїв в окупації?
Оо, точно, він не в окупації, переплутала. Просто зайшла до продавця, у якої раніше брала цю термобілизну, а вона останній раз була 23.02((( Вибачте