Заставляличка• 08 ноября 2022

Догляд за волоссям, сильно випадає волосся

Маю проблему ,, дуже сильно випадає волосся,,.. підскажіть правильний, провірений догляд , так щоб позбутися цієї проблеми..всі нюанси, чим користуєтесь, і чи є результат.. дякую
Файна_зупка• 08 ноября 2022
Аналізи треба здавати. Косметичні засоби проблему не вирішать.
Дюймовочка• 08 ноября 2022
В сульсені є масло для шкіри голови.
Користуюся ним два тижні ,результат після дпугого використання.
Але я думаю,що проблеми випадіння волосся різні .
В мене після хвороби + нерви
Не раскрытый парашют• 08 ноября 2022
Дуже мало дієвих засобів. І всі вони направлені на боротьбу по лікуванню захворювань саме з головою, та волоссям.
Все інше, що викликає випадіння волосся лікується усуненням інших хвороб.
В мене виявилась захворювання щитовидки, тому волосся перестало випадати, як призначили гормони.
Сестрі допомогло магній, кальцій, витамин Д. В неї стреси були.
А якщо алопеція, то Меноксіділ.
Не раскрытый парашют• 08 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
В сульсені є масло для шкіри голови.
В мене після хвороби + нерви
Ще попробуйте пити магний, 400 мг в сутки, витамін С, кальцій і вит Д. Дуже допомагає, в кого від стресу.
Чебуравлик• 08 ноября 2022
Догляду за випадінням не існує. Є лікування. Ампули Лореаль з амінексілом. Але потрібен курс 45 днів. Зараз маю Віші з амінексілом, він трохи вигідніший - але не подобається що трохи липкий. Взагалі всі проблеми зсередини. Мені дуже допомагає вітамін Д 5000 МЕ. Це якщо без аналізів- він в нас в усіх не в нормі. Ще можна перевірити феритин (внутрішній показник заліза). Коли був критично низький- приймала препарати заліза. Також допомогло. Шампунем користуюся Сульсена
Lauraqwerty• 08 ноября 2022
Ответ дляЧебуравлик
чим підняли феритин?
мимАпроходила• 08 ноября 2022
Волосся не від догляду випадає і не від нього перестане, здавайте аналізи, шукайте причину
Шкала Радости• 08 ноября 2022
не тратьте деньги зря. идите к трихологу,узнавайте д-з,сдавайте анализы
Еленочка_Леночка• 08 ноября 2022
Тоже недавно начало сильно выпадать, не могу понять причину.