Кидстаффовка• 08 ноября 2022
Фен-щітка
Доброго дня,, хочу собі купити фен -щітку для волосся...хочу почути відгуки від реальних покупців , якої фірми ви купляли,, чи задоволені? Дякую
Звезда в шоке• 08 ноября 2022
Satin hair
Старенька десь років 8 працює
Нову взяла рік тому
Мені дуже зручно і ефективно робити укладку
Волосся жорстке хвилясте
Старенька десь років 8 працює
Нову взяла рік тому
Волосся жорстке хвилясте
Улучшанский-Ухудшанский• 08 ноября 2022
Продам свою Babyliss AS550E, оскільки перешла на CGM метод. Якщо зацікавить,відкриюсь
Рюмка ДЗЫНЬ• 08 ноября 2022
Я теж свій продаю, майже новий Ровента.
На пористе кучеряве волосся не підійшов, а так хотілося полегшити процес укладки..