Миззери• 09 ноября 2022

Что там за скандал с Притулой!

Увидела в фейсбуке такую статью , кто в курсе что случилось?
Tammy21• 09 ноября 2022
Ответ дляGaleTTa
Неужели кто-то верит что волонтёры делают всё бесплатно?
Я почему-то нет. Дело не в том что они прям крадут, но заработок есть и хороший.
Волонтеры в штате никогда не работают бесплатно -- это норма. Другое дело, что бывают фонды где на обслуживание админ.звена уходит 50-80+% ср-в, вот это печаль конечно.

Полковник Панда• 09 ноября 2022
Скандал?Ну да,очередная попытка лапотников подорвать доверие к человеку,который за два дня собирает на 60 бронемашин,которые умертвят сотни портяночных петухов
Киев_Елена• 09 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Разочарование
Я донатила ему и репостила часто
А у меня интуиция была - ’не донать’!!! Еще мужу на днях говорила что не доверяю Притуле
Полковник Панда• 09 ноября 2022
Ответ дляSunshineDiamond
Пробачте, а шо таке ’надивався’?
Надивився, типу?
Я ось таке побачила, тепер дуже багато питань, хто запроданець?!!
Це лапотні троляки.Їх справа підірвати довіру до Сергія,який дуже багато робить для знищення расіянцев.Вони давно вже постять таке лайно.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляПолковник Панда
Пише людина зі свіжим нульовим профілем
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляTammy21
А як вони це роблять, за законом же наче 20% лиш можна
tarveldy• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Це окремі теми, не змішуйте. Фейк про зброю вже розвінчували https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0... не мішайте все до купи
Це єдина тема, називається інформаційна війна
Tammy21• 09 ноября 2022
Ответ дляАнжелика_я
Польша. Волонтеры отримали безкоштовно житло і отримували по 19 зл/година. Наші волонтери. Безкоштовно ніхто не працював. Лише іноді ті, кого шукали скласти коробки ...
Германия. Жилье (ахах) -- нет, зарплата -- тоже нет. Платили мультилингвам (в основном с русск., англ.) с оформленным гевербе (типа наших ФОПов) ~ 1500 (точно уже не помню). Точечно сталкивалась с русней, которая прибежала исключительно за деньгами (это не много по меркам Германии). В то же время масса абсолютно прекрасных, замечательных людей наизнанку выворачивались, не получая абсолютно никаких бенефитов, окромя глубокого морального удовлетворения.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
То тоді ми дійдемо, даруйте, ще й до біозброї комарів. До чого це? Ах, ч знаю, до чого. В інфовіцнах є такий прийом - розмивання називається.
Ні, ця тема про збір на Спартани за ціною 100 000 дол.шт.або не 100 000

tarveldy• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Ви не розрізняєие? Мегі цього ге зрозуміти
snp-85• 09 ноября 2022
А гнида Чорновіл, як був запроданцем рашистським, так і залишився. Раніше чмо Янику прислуговувало, а зараз просто Кремлю, розхитуючи недовіру до волонтерства і невдоволення у людей!
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Як можна зам´яти тему - розмити через суміжні теми, перше ід на особистості тощо, перебити іншим скандали, витіснити подібним міфом...
Ази інфовійн. Наразі розмиття
Magiса• 09 ноября 2022
Ответ дляИфигения
Статья так манипулятивно написана, что писец😂 как раз для ума среднестатистической Советчицы.
Ну, видно же, что заказуха.
Де ви такі розумні були, коли Пороха оббріхували?
Геть не хотіли думати.
JannyMoney• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Спеціально для Вас і не треба додуиувати, які докази Ви хочете, є докази, за скільки купили. Притула не дав доказів, звідки він взяв ціну 100 000. Можете сходити до нього з проханням надати офіційні документи, що підтверджують таку пропозицію.
Перестаньте маніпулювати своїми домислами проти фактів, бо дуже неприкрито
а вы перестаньте обвинять не имея всех документов и не являясь экспертом. И самостоятельно не собрав и 100 тыс.
ведь нет пока отчетов от фонда Притулы.
Вы можете верить в зраду, я буду верить людям и себе. Когда появится реакция от Притулы или отчеты фонда, тогда и поговорим. Сейчас разгонять зраду это значит подрывать веру людей в благотворительность и лишать армию и того, что они сейчас получают от волонтеров. Сказать что будет, если армию будет исключительно на обеспечении государства?
Так что если у вас там что-то не прикрыто, то подумайте и прикройте лучше.
Tammy21• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
За яким законом? Я б його почитала)
Я особисто користувалася послугою (одна бумажка, щоб отримати іншу ;) невеликого благфонду, який, скажемо так, не обмежував себе у поточних витратах. Списати там можна що завгодно. Плюс є довоєнний досвід з міжнар.фондами за межами України+ німецький Червоний та Мальтійський Крести теж, як би то коректніше, здивували. Я звісно не знаю, що там у них з процентами, але вони (я не можу говорити за ці величезні організації в цілому, є досвід співпраці у декількох містах) мухлювали так, що гай шумів.
Magiса• 09 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Нет.
Бирюков тоже самое писал.
Но,люди ослеплены телеком.Как росияне.
Неутомимые притулки на страже волонтера № 1, как себя Притула величает.
А вот зарабатывать капитал на доверии людей к волонтерскому движению... это даже не дичь. Это хуже говна.
ПАП выложил стоимость Спартанов и документы https://www.facebook.com/petroporoshenko...5xchyWd...

У Притулы цена втрое дороже получается
Не мешайте людям продолжать заблуждаться…
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляsnp-85
Ще раз, писанина Чорновола дивна. Дивимося факти - платіжка з чітко вказаною ціною. Пост Притули з пропозицією купити за майже утричі вищою ціною.
Решта бла-бла. Фактів більше немає. Офіційних платіжок, пропозиції на купівлю за такоюто ціною через контору роги-копита.
Є теж маніпулятивні пости-виправдання, але без фактичних доказів.
Ось з цього поки й можемо робити висновки. Бо інших фактів нема
alina 94• 09 ноября 2022
Ответ дляСлюда
Текст Тарас Чорновіл...Мда..
Капець,оце експерт..
Слюда• 09 ноября 2022
Ответ дляalina 94
Капець,оце експерт..
Про це й кажу. Згадати 90-ті і які сили він підтримував. Немає довіри

na-sha• 09 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Разочарование
Я донатила ему и репостила часто
В смысле разочарование??? Почему вы думаете,что это всё правда?Я думаю,вброс.Он делает очень много для победы,кому то это не нравится
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
ведь нет пока отчетов от фонда Притулы.
Маніпуляція раз: А Ви самі зберіть. - це не доказ правоти чи ні, це маніпулятивних перехід на особистості.
2. Маніпуляція з різним підходом: не можна підривати віру в людей, я вірю... АЛЕ автоу скриинів зі стартопіка не віримо, хоча то теж людина. Критеріїв віри немає, просто високопарна маніпулятивна фраза.
Маніпуляція 4. ’Що буде, якщо...’ + залякування. Що буде, не може прорахувати ніхто, до умовного способу вдаються суто для емоційного ефекту. + Притула не єдиний волонтер у країні, тому зв´язок між підривати віру до Притули (насправді поки просто просять звіти і докази) та зникненням волонтерства на українську армію не доведений, нічим не підкріплений. Ба більше, наразі ж порівнюють ціну закупівлі на однакові машини благодійниками, просто різними. Тобто це не порівняння між закупівлею з бюджету і бо. Тобто знову підміна фактажу маніпуляціями
Слюда• 09 ноября 2022
Ответ дляna-sha
Багато людей обурюються, що частина коштів фондів йде на покриття витрат для забезпечення роботи фонду - комусь зарплата і так далі.
Я не вірю тому посту.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляTammy21
За яким законом? Я б його почитала)
Ст.16 п 3 https://ips.ligazakon.net/document/T125073?an=116
elbior• 09 ноября 2022
В смысле что за скандал? Притула давно и уверенно стрижёт лохов, закупая что-то втридорога.
Но вы донатьте, не проверяйте ничего.
Proshka A• 09 ноября 2022
Ответ дляИфигения
Ну, видно же, что заказуха.
100%!!!!
Tammy21• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Дякую! Подивлюся.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляСлюда
Я не вірю тому посту.
Частина грошей до 20% за законом може йти на адміністративні витрати. Це нормально. Інша справа, що багато хто не знав про це
Скандал повєязаний не з цим, а з тим, що сам Притула назвав ціну на Спартани, за якою хоче їх закупити. І ця ціна майже утричі вища за ціну, за якою такі Спартани закупив Порошенко (більше того, Порошенко нічого в бік Притули не писав, просто ´ звіт про придбання з документами), в коментарях хтось поділив вартість на штуки і понеслося...
snp-85• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Я висновки зроблю, коли будуть якісь достовірні аргументи. Я зараз просто бачу не прагнення розібратись, а прагнення розхитати суспільство! Тому що спартани по 100 тисяч не паредку, це краще ніж без спартанів. Якщо вже боти в інстаграмі пишуть, щось там про нечесних волонтерів, то я вже бачу на яку тему пропаганда кремля витрачає гроші
Слюда• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Це було ризиковано з його боку називати суму, якщо це правда. Невже люди не помітили б?
Може, я не зовсім розумію, але Порошенко купував роки тому.Не могли вони подорожчати?
evgeniiya• 09 ноября 2022
Ответ дляСлюда
В октябре этого года Порошенко покупал. Если и подорожали, то явно не в тот раза