Миззери• 09 ноября 2022

Что там за скандал с Притулой!

Увидела в фейсбуке такую статью , кто в курсе что случилось?
Анжелика_я• 09 ноября 2022
Ответ дляGaleTTa
Неужели кто-то верит что волонтёры делают всё бесплатно?
Я почему-то нет. Дело не в том что они прям крадут, но заработок есть и хороший.
Польша. Волонтеры отримали безкоштовно житло і отримували по 19 зл/година. Наші волонтери. Безкоштовно ніхто не працював. Лише іноді ті, кого шукали скласти коробки ...

Any• 09 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Русня розганяє зраду що Україна продає отриману зброю, до чого ця тема з Притулою, ну подумайте)))
Це окремі теми, не змішуйте. Фейк про зброю вже розвінчували https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0... не мішайте все до купи
Гл@ша• 09 ноября 2022
Автор Тарас Чорновіл, як у такого батька міг народитися таке ...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 09 ноября 2022
ключове слово ´порошенко´

поясніть, будь ласка, хто такий порошенко
це той, хто зсередини розхитує країну?
VShpak• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
Було вже. Сам в себе купив дрона. Отакі збори..
Це не скандал про броньовані машини, які він купив втричі дорожче ? Вартість становить 37тис.долларів, а він @мололець» за 100 купив ?
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляVShpak
Ще й таке було? який ’молодець’
TATATA1973• 09 ноября 2022
Ответ дляenglish book
Так,там самі російські військові казали,чим він корисний Україні,якої якості знімки ми можемо отримати,та що це дає для розвідки, та ЗСУ.
Так що за супутник якась маячня.Все інше я не знаю.Маю надію,що і гроші і озброєння надходить під контролем .
Ну да, кацапам чим нам хуже - тим їм краще. Їм непотрібний супутник - як мед.
TATATA1973• 09 ноября 2022
Ответ дляИфигения
Статья так манипулятивно написана, что писец😂 как раз для ума среднестатистической Советчицы.
Ну, видно же, что заказуха.
Є документи і докази. І вже давно відомо, що дрони чи що там в Арахамії купляв.
VShpak• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
Ще й таке було? який ’молодець’
Це я почула на днях !
І начебто він, що завгодно купить за людські кошти, крім зброї і того, що дійсно корисне на фронті. Зять у нього - регіонал !
Я вже нічому не дивуюсь …

JannyMoney• 09 ноября 2022
Ответ дляМиззери
Ну оплата команде и расходы это понятно , но какие-то мутные схемы с покупкой в тридорога это печально
Если правда
Может наклёп
Вот поэтому я и не стала вчитываться. Увидела много утверждений, но мало доказательств. Точнее ноль доказательств. Если статья на украинском, не значит, что ее автор за Украину. Легко разрушить благотворительность, но что это принесет?
Я Притулу видела и в программах разных и вживую на концерте. Не похож он на подлеца или вора. Я в этом своему чувству доверяю больше, чем статье непонятно кого без каких либо доказательств.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Бісяться що здаємо гроші на армію і допомогає то їм. Притула особисто нічого не купляє, він просто як представник воєнних, тому від´їбітся від нього. Це дискримінація волонтерства як такого. Русню аж ррзпирає що ми такі суми догатимо, тим часом як вони на пакети скинутись не можуть. Їх вкид що він там щось дорожче купив пару зборів назад вже наші розібрали, і коли педофіл шарій кричить що Притула шарлатан, це означає що правильно все догатимо.
Не дискримінація волонтерства обшуки СБУ у Корпорації монстрів і ще купа підстав? Про це знали, писали у волонтерській спільноті. Улітку непогано так кошмарили тих, хто реально з 2014 працює. Демсокира (і не лише вони)навіть робила плсти-пам´ятки, як можуть підставляти.
Тиск був шалений. Тоді як у Запоріжжі призначені від Слуг розкрадали гуманітарку. Новини кричали про ’викриття’ з продажем бронежилетів, коли ця контрольна закупка була під прикриттям ’мої ось ідуть на передову, а жилети в дорозі, продайте пару штук’. Уже не відкриваю, до кого з таким приходили, типова була схема. От за це викривали. А склади гуманітарки - ок, авто з гуманітарки під попою чиновника Офісу президента - ок.
Але ще раз. Це не про Притулу. Це інша тема.
Як і чому Притула став єдиним волонтером, допущеним у владний марафон - не знаю. Але зараз запитання до нього конкретні, звідки він взяв таку ціну. Добре було б показати в документах, як і через кого купує.
Бо є документ, де за 3 авто чітко ціна 88 500 фунтів.
І все, питання закрите
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Вони вже давно співпрацюють з армією, вважайте що ці великі фонди просто як посередники. Вони не особисто беруть гроші у валізку і їдуть за танками
Судячи з дат на платіжних документах (починаються липнем). Порошенко таки справді їздив за авто. Десь тоді на 1+1 бігали із сюжетом, що от він у Британії, гад такий, гуляє.
Тобто гроші не у валізу, але певні документальні моменти оформлюють таки за кордоном.
TATATA1973• 09 ноября 2022
Ответ дляПтеродактиль
Бирюков это еще один порохобот, из самых матерых
Щастя йому і здоров’я
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляVShpak
Це я почула на днях !
Я вже нічому не дивуюсь …
Швидко вчиться)
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляVShpak
Це я почула на днях !
Я вже нічому не дивуюсь …
Ну, Хомутиннік не його зять, а вони одружені із сестрами.
Чи вони дружать - хз.
Але Хомутиннік дуже ’цікавий’ персонаж з пулу сина Яника, з дуже ближнього пулу свого часу. Та не все ж не Притула обирав чоловіка сестрі дружини
TATATA1973• 09 ноября 2022
Ответ дляartemuda1
Удалено администрацией...
Здихає зеля. Дякуючи ому ми взагалі цю війну побачили і побачили, як гарно славно можна знищувати армію і міста. А свої мінські методички засуньте собі в цікаве місце, слухати про них смішно.
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
То не стаття, то пост, тобто особиста думка. Але як доказ ’видела на концертах’ - це феєрично.
Ось суто факт https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0... придивіться: три Спартани і вартість за три 88 500 фунтів
Сава Саксаганская• 09 ноября 2022
У мене єдине питання: де зараз Тарас Чорновіл, чим він займається, та чим був корисний всі ці роки? Які заслуги має цей конкретний політик, щоб варто було зараз дослухатись до його авторитетної думки???!!
TATATA1973• 09 ноября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Не треба ляля. Днатили і будемо донатити і Повернися живим, і іншим надійним волонтерам, і на місці збираємо точечно допмоги.

zana076• 09 ноября 2022
Надо донести зеленскому, наверное он не в курсе, что в его окружении происходит
томка 06• 09 ноября 2022
Ответ дляГл@ша
Природа на ньому відпочила, класичний приклад
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляСава Саксаганская
Не дослухайтеся до Чорновола. Просто гляньте платіжки у Порошенка на три Спартани. Там вказана ціна. Гляньте у Притули пости, він сам вказує ціну 100 000 дол. Усе. Притула кидала буквально раз чи два, так просто кидаю особисто знайомим або купую, тому лиш зараз докладніше передивилася звіти. А їх нема.
На фб сторінці фотки, жодного дрку, ок. Іду на сторінку Фонду, там зазвичай викладають звітність. Там навіть розділу такого нема. Немає документів, скільки отримали, що за скільки купили. Ну, ок, звіт можуть робити наприкінці року. Але волонтери намагаються викладати час від часу саме платіжки якісь. У Фонду Притули я не знайшла жодної... Гм, може, Ви знайдете
Подрысь• 09 ноября 2022
Сложно разобраться среди этих пауков. Поэтому лучше всего помогать адрессно, а не слать деньги бездумно. Печалят такие вот пауки вбанке, что спекулируют войной.
Подрысь• 09 ноября 2022
Ответ дляTATATA1973
Война в 2014 началась.. Зеленский в 2019 пришел.. думайте
cheryl• 09 ноября 2022
Ответ дляБолаболик
Неважно , не приятный тип и отталкивающий , не понимаю такой высокий рейтинг доверия к нему (( тем более его теща не в тюрьме за убийство
А вы за свою тещу/свекровь тоже отвечаете???
JannyMoney• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Я писала ’доказ’? Я написала, что своему чувству доверяю больше, чем чьему-то посту. Фейсбука у меня нет. Поэтому присылайте ссылки на другие источники. Официальные.
За сколько кто купил и что в это же время этой же организации было предоставлено предложение с более низкой ценой.
А всем кто говорит ’можно было купить в два раза дешевле’ так и хочется сказать: ’ну купите.’
Соберите, купите, отвезите. Вы же знаете, как надо.
zana076• 09 ноября 2022
Ответ дляTricky Racoon
Да, у меня травма, когда после майдана, где стояла от первого до последнего дня, взяли и выбрали это чучело шоколадное. Причем, даже мои знакомые, здравомыслящие казалось бы, люди. Я не ожидала и была в шоке. За шо боролись, спрашивается?
Ну а в состоянии военного конфликта выбрать - мир в глазах путина и просто перестать стрелять, акакаяразница- это как называется?
Any• 09 ноября 2022
Ответ дляJannyMoney
Спеціально для Вас і не треба додуиувати, які докази Ви хочете, є докази, за скільки купили. Притула не дав доказів, звідки він взяв ціну 100 000. Можете сходити до нього з проханням надати офіційні документи, що підтверджують таку пропозицію.
Перестаньте маніпулювати своїми домислами проти фактів, бо дуже неприкрито
zana076• 09 ноября 2022
Ответ дляartemuda1
Удалено администрацией...
Раша так спешила от пороха избавиться, что бы руки себе развязать, что решила его вернуть?
Tammy21• 09 ноября 2022
Ответ дляTricky Racoon
Травмы прорабатывают с специалистом, а не выплескивают на других людей. И как бы очень-очень хорошо бы научиться понимать и принимать чужую точку зрения. Это всех нас касается.
Пс. Сорри за, возможно, менторский тон, но нам только сейчас друг на друга осталось нападать для полного счастья. После победы разберемся.