Увидела в фейсбуке такую статью , кто в курсе что случилось?
Ответ дляKlodia
И всех женщин он называл на ты и «мала», «эй ти, мала, йди сюди».
Швырнуть сценарий и уйти с площадки, чтоб да ним бежали и уговаривали- это обычное дело для него было.
Ну, заради об´єктивності Порошенко теж сексистським зверненням прославився ’дорогенька’
але в нас на це страждають мало не всі чоловіки... ’Корабельна сосна’... І ще купа прикладів
Сколько доверчивых украинцев отдают свои деньги в никуда, просто удивительно. Ни одного отчета, комменты людей, которые задают неудобные вопросы удаляют. Покупают сами у себя втрое дороже. Когда люди спрашивали почему не купить американские дроны в пять раз дешевле и круче, а нужно украинские, уже тогда все понимали, что деньги просто распилят. Оказалось, аpаxамии они нужнее.
Почему не донатить конкретным военным на конкретные нужды? Но притулы будут собирать деньги, пока есть такое количество лохов.
Ответ дляLatteve
Да, вы правы-(
Люсильда.ua• 09 ноября 2022
Ответ дляGaleTTa
Неужели кто-то верит что волонтёры делают всё бесплатно?
Я почему-то нет. Дело не в том что они прям крадут, но заработок есть и хороший.
Согласна! Знаю таких. Не очень-то им верю. Есть среди соседей такие, что до войны за 5 коп. удавились бы. Бесплатно ни на что и ни на кого даже полчаса своего времени не выделили бы. Только и разговоров было, что, где и как выгоднее купить, продать, перепродать... А теперь такие активные сборщики средств на ЗСУ, лекарства, дроны и даже авто для ЗСУ. Прям сутками только себя и просвещают волонтерству и благодеятельности. А я вот им НЕ ВЕРЮ. Люди - не меняются , просто нашли новый метод обогащения.
Ответ дляAny
Костюми захисту для лікарів в рази дорожче закуплені через фірмочеу, зареєстровану в гуртожитку КПІ
Вони реально були дорожчі, ще і проблема було закупити тканинину
Турки навіть зразків не давали, щоб не копіювали , ціга впала коли ринок наситили
Це з приводу масок, що там з Притулою я не в курсі, мені самий текст з автором смердить, і помітила одночасно напади на різних блогерів і волонтерів, які нормально співпрацюють з ЗСУ, СБУ і тд
Якщо теж глянути то хто ще з волонтерів купляє зброю? У товарній кількості?
І знов, притула розуміє, якщо він так замарається, то його роздеруть
Ответ дляsnp-85
Я висновки зроблю, коли будуть якісь достовірні аргументи. Я зараз просто бачу не прагнення розібратись, а прагнення розхитати суспільство! Тому що спартани по 100 тисяч не паредку, це краще ніж без спартанів. Якщо вже боти в інстаграмі пишуть, щось там про нечесних волонтерів, то я вже бачу на яку тему пропаганда кремля витрачає гроші
Є лише два факти. Реальні платіжні документи з вказаною ціною. І реальне висловлювання Притули, що він хоче купити за ціною утричі вищою.
На передок поки Стартани закуплені втричі дешевше пішли. Хочете пограти в риторичні запитання, ок: невже краще купити втричі менше машин на передок, ніж можна за ті самі гроші?
Це Притула спеціально сказав таку ціну, щоб розхитати ситуацію? Де логіка?
Є факт, перевірена ціна, є факт - нічим поки не підтверджена ціна від Притули.
Що може бути далі - він показує, хто її запропонував, запитання перадресовуютьмя туди. Можливо, хтось хотів на цьому нагрітися, можливо,ціна аж так змінилася.
Власне купа міжнародних організацій саме тому і ЗА максимально відкриті де можливо закупівлі, щоб штучнотно завищували ціни, не наживалися на цьому.
Якщо Притула приховувати ні,ого, він просто покаже, звідки це. Поки він теж грається в маніпулятивну риторику з ’скільки коштує життя...’
Може, розбираються всередині... Подивимося. Але ставка надто висока
Ответ дляLatteve
Доначу Стерненку, звіти регулярно.
Ответ дляtarveldy
Текстильконтакт відшиває, змінюють умови тендеру під одного заявника, купують у нього дорожче.
Вже лінь знову шукати, я тоді лазила на юконтрол переможця дивилася, адресу і дату реєстрації та ще купу всього....
Ось трохи коротко про це
Там реально мутно було. Бо укр.виробник переорієнтував потужності, відшив дешевше, а купили у фірми-проклпдки китайське дорожче
Ось трохи коротко про це
Ответ для88_Наталья_88
Очень хвалят Порошенко, ругают Зе- заказуха По. Притула- редиска, это давно известно.
заказуха-незаказуха, але Порошенко допомогає армії, і при ньому вона піднялась з колен. А що зробив Зе при владі для армії? Вірно зкоротив її забезпечення і почав будувати дороги. Так що не треба вже Порошенка згадувати, судіть по ділам нинішнього президента.
Ответ дляЧаюри
Мова про той збір, коли рекордну суму зібрали? Тому що у Стерненка весь час ідуть якісь збори і звітність.
Та ясно, що постійно.я про те, чи щодо Спартанів у нього не було? Я не підписана, так часом зазираю. У нього був хороший чи не перший розбір рашистів, яких працевлаштували в Єдиний марафон. Але...вони там досі працюють. Тому цікаво, може,і це розбиратиме
Ответ дляAny
Не можу зараз точно сказати, щоб не збрехати, треба відмотати в телеграмі пошукати.
Ответ дляAny
Не дослухайтеся до Чорновола. Просто гляньте платіжки у Порошенка на три Спартани. Там вказана ціна. Гляньте у Притули пости, він сам вказує ціну 100 000 дол. Усе. Притула кидала буквально раз чи два, так просто кидаю особисто знайомим або купую, тому лиш зараз докладніше передивилася звіти. А їх нема.
На фб сторінці фотки, жодного дрку, ок. Іду на сторінку Фонду, там зазвичай викладають звітність. Там навіть розділу такого нема. Немає документів, скільки отримали, що за скільки купили. Ну, ок, звіт можуть робити наприкінці року. Але волонтери намагаються викладати час від часу саме платіжки якісь. У Фонду Притули я не знайшла жодної... Гм, може, Ви знайдете
Удалено администрацией...
Екатерина5• 09 ноября 2022
Через нього йдуть великі кошти. Комусь стало заздрісно. Хочуть через себе пропустити фінпотоки. Чи робота рос. спецслужб, щоб зменшити волонтерську допомогу армії. А може поєднання
yulia906090• 09 ноября 2022
Ответ дляЕкатерина5
А Ви не думаєте, що за ті кошти, що було придбано можна бути набагато більше придбати всього і врятувати життів?
А то всі кричать війна...війна... потрібно ужиматися рахувати копійку до копійки (особливо зараз багато тут тем), а тут прям мільйон вправо мільйон вліво, то фігня....
не советчиця, а одні мільйонерши)
А я не розчарована, все що відбувається з його фондом для мене очевидно і логічно. Я тільки диву даюсь, чому в нас люди постійно ведуться на ці збори і цих лохів, які нічим себе не зарекомендували раніше, а були просто в телебаченні у всяких шоу.
Допомагаю тільки окремим волонтерам, яких особисто знаю і які не бігають побираючись по соц мережам.
JannyMoney• 09 ноября 2022
Ответ дляAny
Знову три кіло істерики і маніпуляцій - свідомих чи ні, навіть нецікаво. Але логічної побудови умовиводу там немає. Я вже раз цю писанину розбирала, ще раз - немає сенсу. Ви ж на логічні аргументи й факти не звертажте уваги
дооо... Истерики
У вас не получается понять даже мой текст. Но вы беретесь анализировать чужие действия. Не стоит)
JannyMoney• 09 ноября 2022
Ответ дляМиззери
У меня к нему уже несколько раз менялось отношение)
До войны не нравился, потом восхитилась сборами и тем что картину салю продал для зсу, теперь разочарование
Надеюсь в этой ситуации разберутся , просто это подрывает доверие не только к нему, а к тем кто постил на него как на проверенный фонд
Не хотелось бы что б говно какое-то всплыло (
Естественно нужно разобраться. Дождаться хотя бы официальных отчетов от его фонда. А не заранее осуждать и причислять его к мошенникам.