Помеха справа• 09 ноября 2022
Чоловік і його дружба з кумою
Дівчата, потрібен погляд зі сторони. Маємо з чоловіком суперечку про відносини з кумою. Наперед скажу, з чоловіком живемо дружньо, щасливі.
Маємо куму - хороша людина, хрестила нашу донечку, до дитини ставиться дуже добре. Вона самотня, живе поруч. З початку війни, коли ми виїхали з початком війни чоловік запросив її приїхати приїхати до нас, перечекати в безпечному місці. Ок. Після повернення почалася прямо дуже міцна дружба з їхнього боку - то щось привезти їй, то подзвонити пару раз на день. Постійно списуються у телеграмі - розмовляють на тему політики, економіки, але ж, блін, кожного дня. Мене починає це дратувати вже - кажу чоловіку, щоб зменшив обороти, він починає конфліктувати, що я його ревную. Пару раз дуже сильно посварились. Вчора ситуація - я близько 22.00 пішла мити донечку, він на вулицю - курити. Перед сном я побачила в його тел, що набирав - запитала "навіщо ?". Відповів, що хотів сказати, що повітряна тривога !!! Блін, я реально не розумію цієї дружби. Відчуваю велику лють і роздратування через це...Як на мене, це ненормально. Починаю докоряти йому, у відповідь чую, що йому це надоїло, давай розведемось... Яка була б ваша реакція на таку поведінку чоловіка ?
Клептоманка• 09 ноября 2022
Це не нормально від слова зовсім. Напевно є там почуття. Ставте питання ребром, повністю нехай обриває спілкування. З кумою я б теж поговорила
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Дякую, дівчата, хотіла зрозуміти, можливо я просто істерична жінка... Розумію, що все це неправильно.
Вже подзвонив, сказав, що якщо мене це так дратує, то не буде спілкуватись. Чомусь легше не стало зовсім.
Він ніби тішиться моїми , як він каже, ревнощами, а у мене просто відчуття, що я щось втрачаю.
Я считаю что, если Вы любите мужа, то должны ему прямо сказать что Вам не приятны чересчур тесные отношения с этой женщиной, что это Вас задевает, и Вам это не приятно, и что, если все так, как он говорит, иона для него ни чего не значит, то и проблем нет в том, что он с ней сократит свое общение.
И если он бережёт Вас и Ваши нервы, то ему это не будет стоить никакого труда.
А если это сложно для него, то нуего на Хер тогда, с этой его кумой....
Вот так прям и скажите
Ответ дляУжгород
Жена имеет право требовать помощи, внимания и т.д.
А не так, что она с ребенком, а у него куча времени на рыцарство перед другой.
Требовать-не имеет права ни кто. А вот просить и рассчитывать на помощь-да. Ни кто не в рабстве ни у кого. Все добровольно. Но и требовать, указывать и решать с кем, как и когда должен общаться ее муж, не имеет права. Он не игрушка и не ее собственность. Он взрослый, самодостаточный человек, который сам вправе решать как ему жить и с кем общаться.
Червона калина• 09 ноября 2022
К сожалению на Земле жесткие правила в связи с тем как созданы люди и этот мир и на свободу надеяться нельзя, это не то место, навных бьет по голове очень сильно. Свое нужно уметь отстоять. Здесь нельзя делать что кому захочется. Так как здесь от поступка одного зависит жизнь другого, не рабство, но устройство мира таково и поэтому свою территорию нужно уметь защищать и знать ее границы.
Показушница• 09 ноября 2022
У моего тоже такая ,дружба, была.
Додружились до совместного ребенка.
Любая адекватная женщина знает, что если она одинокая а мужик женат то любое общение не по работе через жену. Если по другому, значит конкурирует. ИМХО
Додружились до совместного ребенка.
Кидстаффовна• 09 ноября 2022
Я самотня. У мене були дивні натяки від чоловіка подруги. Писала йому бо потрібно була консультація по його професії .і якось такі неоднозначні потім фрази були. Але я просто проігнорувала. Бо чоловік подруги, сестри, куми - то для мене табу за 100000 замками.
Але є знайома яка у подруги хрестила доньку, а потім закрутила з її чоловіком. Тому не скажу, що ви істеричка. Не нормально таке різке потепління та близькість в спілкуванні.