Карапулька• 09 ноября 2022

Допоможіть тлумачити сон

Давно мені не снились, точніше не запам´ятовувались сни.
Допоможіть розтлумачити дуже яскраві моменти.
Пам´ятаю, що я в будинку своїх дідуся і бабусі в селі (дід і баба померли і в сні їх не має). В сні є мої батьки, я і донька.
І коли ми знаходимось в будинку, то дуже низько пролітають літаки і один з них вибухає чи кидає снаряд. В результаті декілька дальніх будинків зруйновано, а наш цілий.
Але коли я виходжу чи вибігаю на вулицю з дитиною, то наш будинок перевертається як надувний і падає на нас зверху і потім котиться далі під дією вітра. ми всі залишаємось цілі.
потім і будинок є і цілий. Але ось цпей момент перевернутого будинку здивував.
Потім був момент, що ми знаходились на березі. До цього було літо. А тут раптом зима і я пірнаю в ополонку і мене зверху затягує кригою, але я легко вибираюсь і потім зтрушую з себе цб кригу і виладжу на берег.
Потім чомусь і наш будинок і сусідні стають як іграшкові і в них я щось броджу і шукаю.
Взагалі дивний сон, бо в деякі моменти я себе усвідомлювала, а в деякі була за межами сну і дивилаь на все з боку.
Допоможіть трактувати.
Елиссавета• 09 ноября 2022
ви в Києві?

Бибер-анонимер• 09 ноября 2022
Мечта афериста.
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
ви в Києві?
так
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Мечта афериста.
чому? мені цікаво. давно сни не снились.
пам´ятаю, що в лютому багато снилось і постійно були якісь потоки води чи сни з водою.
А зараз цей момент з ополонкою. Ще перед тим як я пірнаю чи падаю (не пам´ятаю) хтось (як автор) розповідає, що винирнути дуже і дуже важко, точніше неможливо. А я беру і вибираюсь, хоч мені і холодно і важко було і вудчувала на шкірі цю морозну воду.
Елиссавета• 09 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
так
Мені сниться похоже і приснилося тиждень тому.
Стою з донькою на одному з мостів і бачу над нами летить 4 шахеда- по 2 з кожного боку. Ми аж присіли.
Приснився.що руйнуюється наша багатоповерхівка ..якось на бік палає і ми бігом складаємо рюкзаки і сумки..
За день до війни мені приснилася жінка в чорному довгому платті і в чорних балетках.
Сниться редко.но метко. Хто зна
ОдинРазНадетое• 09 ноября 2022
Взагалі все говорить про будинок в окупації (тимчасово) або про те, що його прийдеться залишити на час.
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Сниться редко.но метко. Хто зна
ви також з Києва? чи звідки?
Елиссавета• 09 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
ви також з Києва? чи звідки?
Тпк. Київ
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
не дуже добре.
бо зараз з донькою ми в Києві, а той будинок, що в сні перевернувся прям поруч з Кременчуком (центр України).
окупація, що одного що іншого міста приведе до великих проблем...

Елиссавета• 09 ноября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені снився київ в окупації і ми в полоні в підвалах.але це неможливо.
Ще списуємо на те, що читаємо новини...мозок то все перетравлює
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
це ще добре в підвалах. в мене в будинку підвал такий, що туди можна пролізти тільки зігнувшись в три рази ((((
я туди точно не залізу.
тому в квартирі будемо. куди ще?
виїзжати не має куди.
і окупація будь якого міста можлива.
Елиссавета• 09 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
я туди точно не залізу.
тому в квартирі будемо. куди ще?
виїзжати не має куди.
і окупація будь якого міста можлива.
Київ захищений до зубів. Окупація була можлива тоді..тепер вже ні. Сил немає..вони харківську область просрали. Який київ...
Мама Карло• 09 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
не дуже добре.
Живу в Кремне. Ничего такого не снится, мне часто снятся вещие сны. Ужасные сны снились именно в 2014. Скорей всего психика уже не выдерживает и начинает снится, что угодно...
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляМама Карло
можливо вас це стосуватись не буде, тому і сни вам не сняться, а мені приснились.
вам щось снилось перед Амстором? а перед НПЗ? а перед ще декількома прильотами? а що про зиму без опалення сниться?
можливо вас не буде стосуватись те, що відбудеться в місті. можливо ви пройдете через це легше або взагалі будете в іншому місті.
автор Карапулька • 09 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
я не така впевнена в цьому. бо і ЗСУ наростило сили і кацапи вже знають як краще пройти і як простіше (обстріли).

найгірше - це недооцінювати свого ворога!
Мама Карло• 09 ноября 2022
Ответ дляКарапулька
По многим причинам я с города не могу выехать, поэтому
к зиме подготовилась как смогла. И на тот случай, если не будет отопления. Перед Амстором снилось, приснилось здание большое, что летит ракета а я смотрю в окно. И понимаю, что будет много жертв. Единственное, что я решила, что будет прилет в жилое здание, потому как из моего окна квартиры только жилые здания, но когда я проанализировала, то Амстор я могла видеть еще из другого окна, но тогда об этом не подумала.