Белая котичка• 09 ноября 2022
Варшава - Пшемисль підкажіть
Добрий день! Підкажіть, хто знає, треба добратися з аеропорту у Варшаві до Пшемисля (на потяг). В інтернеті знаходжу дуже мало варіантів, і ті не підходять - тоді не встигаємо на потяг, ще й купа пересадок. Може є якісь варіанти, яких не показує інтернет? Скільки може коштувати таксі? Дякую!
Белая котичка
• 09 ноября 2022
Чи краще ні на що не розраховувати та їхати до Львова маршруткою.....
Астоновитесь!• 09 ноября 2022
Из аэропорта имени Шопена до Варшавы Центральной через Uber такси 12 долларов.
Белая котичка
• 09 ноября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
До Варшави я б і не переймалася.
Убер до Пшемисля не їде
Астоновитесь!• 09 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
До Варшави я б і не переймалася.
Убер до Пшемисля не їде
Проще заночевать в гостинице или хостеле. Чтоб уже наверняка попасть на поезд. Самолеты иногда задерживаются...
ИзЮмрудная• 09 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
До Варшави я б і не переймалася.
Убер до Пшемисля не їде
Вы хотите такси по пшемышля?
Копуша• 09 ноября 2022
Автор, из Варшавы ходят прямые поезда до Пшемысля и с пересадкой в Кракове. Непонятно, как и вы искали
Белая котичка
• 09 ноября 2022
Ответ дляКопуша
Зараз попробую ще
Белая котичка
• 09 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
На сайте интерсити смотрите
На польском интерсити не виходить, варшаву ще якось набрала у пошуку, пшемислю ніяк, ні польською, ні російської, ні англійською
Копуша• 09 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Странно, у меня всё выходит
Белая котичка
• 09 ноября 2022