Попипиповна• 09 ноября 2022

АудіоКнига чи читати

Що ви більше полюбляєте читати чи слухати?
Результат:
вже голосів: 47
36 (76.6%) Читати
8 (17.02%) Слухати
3 (6.38%) Немає різниці
Мааарковная• 09 ноября 2022
В транспорте слушаю
Библиотекарь• 09 ноября 2022
Без разницы
Библиотекарь• 09 ноября 2022
И ник в тему
ПрипоРошенная• 09 ноября 2022
Раньше только читала, сейчас вся литература аудио, не могу просто сидеть и читать, нужно что-то руками делать (вязать, вышивать, рисовать и тд)
Дама-мадама• 09 ноября 2022
Тільки читати. На аудіо вічно задумаюсь і вже щось пропустила, мотати назад немає бажання. Кілька раз спробувала і більше не поверталась
Chakra• 09 ноября 2022
Я раньше обожала читать, сейчас только начинаю читать сразу начинается... То не могу сосредоточиться, то нога, то рука чешется, то в туалет нужно, то спать вообще хочу. Сейчас только аудио книги. А раньше, ещё года 2-3 назад наоборот не восприримала на слух, только читала.
Папина дочка• 09 ноября 2022
не сприймаю на слух. взагалі. можу переслухати пів книги і не запам´ятати ім´я героя. або ще яку деталь.
а коли читаю, то аналізую дрібнички, підсвідомо шукаю ’пасхалки’ і тому подібне.
на слух люблю слухати музику. одну й ту ж подовгу. і також буває деякі рими сприймаються по-іншому.
Гл. Амурная• 09 ноября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
У меня дочка такая, вообще почти не читает, зато часами слушает книги и одновременно рисует
Секретница• 09 ноября 2022
я слушаю аудиокниги на трех языках, у меня есть любимые чтецы (например Игорь Князев), слушаю много, увеличиваю скорость воспроизведения и тренирую память.
автор Попипиповна • 09 ноября 2022
Я люблю книги читати, але якщо вона в руках бо на планшеті, не зручно і очі втомляються. Якщо нема книги то слухаю
Весотехник• 09 ноября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
И я так.
А ещё не мешает слушать и параллельно готовить, убирать. Очень рада, что переборола себя и начала слушать.
Чаюри• 09 ноября 2022
Немає різниці, коли роблю хатні справи, то слухаю аудіо, у вільний час звичайні книжки читаю.
Играю у края• 09 ноября 2022
Не можу слухати, засинаю. А якщо щось робити, то відволікаюсь і втрачаю щось важливе, тоді треба перемотувати і це бісить. У мене так завжди було, на слух дуже погано сприймаю, от візуально - зовсім інша справа. Читати дуже любила завжди.
Петриківна• 09 ноября 2022
Аудіокниги українською. А щоб заснути включаю казочки
Mede• 09 ноября 2022
Раніше любила читати, потім поступово перейшла на аудіокниги. Але є одне ’але’ - не можу просто сидіти та слухати, руки обов´язково повинні бути чимось зайняті (шиття, вишивка, манікюр). В транспорті слухати також не можу, бо дуже відволікаюсь
Головная• 09 ноября 2022
Надаю перевагу читанню.
Аудіо спробувала. Давно щось нічого не слухала. Просто так вдома - не сподобалося, не сидиться-не слухається.
Колись був такий період, слухала йдучи на роботу, чи додому, або в поїздках. Потім якось перестала.
І якщо з першого разу комусь не сподобалося, можливо, треба послухати іншого читача.