Сыро_Ежка• 09 ноября 2022

кокер спаніель в квартирі

розкажіть про свій досвід. є можливість і бажання взяти додому щеня невеликої або середньої породи, вибір залишили на кокер спаніелі, дівчинці. але сьогодні почитала більше про породу: 1 з 5 адекватна, люблять робити шкоду і наводити кіпіш, частенько агресивні, кусючі. тепер задумалась. можливо, краще інша порода для квартири, хтось спокійніший. можливість гуляти є по 2-3 години в день (в робочий, двічі на день), і побільше у вихідні. здається мені, кокер переверне квартиру догори дном, якщо сам залишиться хоч на хвилинку.
любименькая• 09 ноября 2022
Я вообще не понимаю собак в квартире.
Запах от них стоит потом в квартире, это капец.
Да и гулять в любую погоду.

alicearies• 09 ноября 2022
Добрый вечер, можно мопсика взять. Они не сильно агрессивные и шкодащие. Но храпят, и могут быть проблемы с дыханием. Или франц. бульдога.
У меня у кресной мопсик, поэтому знаю из её рассказов
Виннипуховна• 09 ноября 2022
Ой, то капєц для квартири
Візьміть кота або якусь чіхуашечку краще
Домашка• 09 ноября 2022
Американець в нас був, то правда, що шкода. Міг погризти щось в квартирі. Охороняв свою миску, поруч стояти, коли їсть було неможливо. Не дуже це лагідні собаки, вони мисливці. Дуже активно треба вигулювати, тоді будуть спокійніші
Барбитта• 09 ноября 2022
Подивіться на міні мальтезе
ТаПрямТам• 09 ноября 2022
Вонь в квартирі
Правильно_Валерчик• 09 ноября 2022
Прекрасная порода
Девочка отличная , добрая , детей любит
Не шкодит

Быстровочка• 09 ноября 2022
Знаю двох людей в яких був спаніель. Один англійський, а другий кокер. Обидві собаки стали великою проблемою в квартирі. Кокера завели в сім´ї з трьома дітьми. Дітей постійно кусав. Погриз меблі та іграшки, декілька разів втікав, не слухався, постійно на вулиці кудись щемився.
А той, що англійський, то був кращий трохи тим, що не кусався, але на жаль втік.
Пусин Кукин• 09 ноября 2022
у знакомых был кокер, очень активный. у них квартира на первом этаже, пес был очень умный и часто выпускали на самовыгул, иначе квартире капец был бы
любименькая• 09 ноября 2022
Ответ дляБыстровочка
А уход за ними, стрижки, купания, расчесывания
Это надо 24/7 собакой заниматься
Идущаяповолнам• 09 ноября 2022
Тільки не спаніель. Це вирвані роки і зіпсовані нерви.
Сорока-ворона• 09 ноября 2022
Если есть фраза - или другая порода. То спаниель это не ваше.
Я о спаниеле мечтала 20 лет.
Слепок стопы• 09 ноября 2022
для квартири краще йорка
не линяє, немае запаху,
Значит надо• 09 ноября 2022
У приятелей был спаниель,очень активный,надолго одного оставлять нельзя было,ему надо много внимания,у сестры сейчас франц.бульдог,это пипец товарищи,весь дом перевёрнут,очень активный,аллергик. У кресной мальтезе,куколка,у нас был йорк,характерный,но шкоду не делал
Тут как тут• 09 ноября 2022
У знакомого парня была кокер девочка (в семье родителей), он её обожал. Умнейшее и добрейшее существо было. Подружке для присмотра оставляли кокера девочку, она какая-то супер-пупер выставочная была, послушная.
Уход за шерстью и ушами - отдельная тема.
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
😳😳😳 оце біда... добре, що попитала))
дівчата, які живуть у невеликих квартирах (у нас 2-кімнатний хрущ) - які у вас собачки? ще заглядалась на цвергпінчера, довгошерстну таксулю, бівер йорк подобається, вест хайленд.

чіхуа, малесенький той, йорк - ні 🤪
Слепок стопы• 09 ноября 2022
У мене мальтійська болонка, запаху від неї немає,зовсім не линяє, дуже спокійнa чудово з дитиною.
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
я так бачу, відгуки доволі різні, як повезе))
Слепок стопы• 09 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
😳😳😳 оце біда... добре, що попитала))

чіхуа, малесенький той, йорк - ні 🤪
вибирайте таку шоб не линяла

Margonails• 09 ноября 2022
У меня Йорк, Китайский хохлатый и два американских спаниеля, для меня спаниель это идеальная собака!!! В доме 4 детей, никогда и никакой агрессии, у меня спаниели уже в трёх поколениях
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляMargonails
огооо, у вас така велика родина)) поділіться секретом, як уживаєтесь)) жартую) класно, що вас так багато і всім добре разом 🌷
Margonails• 09 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ещё есть крыса и котики) а спаниели это моя любофффф
любименькая• 09 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
От всех есть запах, то вы просто привыкли
Слепок стопы• 09 ноября 2022
Ответ длялюбименькая
Я не відчуваю його запаху, i у нас великий будинок, а не маленька квартира
Капитанша• 09 ноября 2022
Бідний собака... Нашо це вам?!
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Бідний собака... Нашо це вам?!
він ще не бідний, в нас його ще нема))
ЮлияА91• 09 ноября 2022
Мы тоже долго думали какую собаку взять,ребенок ну очень просил.
Lenusikkuz• 09 ноября 2022
В нас дівчинка спаніеля, 7,6 років уже. Взагалі найдобріше створіння. Але ми її стерилізували в ранньому віці, як тільки можна було. Перший час, коли мінялися зуби ми зачиняли її на кухні і залишали багато іграшок для гризіння: м’ячі, джгути, палки дерев’яні навіть. Перший рік гуляли з нею о 6-7 ранку. Потім підлаштували її під себе і почали вигулювати як прокидалися самі. Зараз маленька дитина, то всі наші прогулянки вона з нами. Дитину не любить, бачу що ревнує, але не агресивна, просто ігнорує . Всіх інших дітей на вулиці просто обожнює.
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляLenusikkuz
це вона у вас на фото? красунька така 🤗
ИзЮмрудная• 09 ноября 2022
Можливо краще криску