Сыро_Ежка• 09 ноября 2022

кокер спаніель в квартирі

розкажіть про свій досвід. є можливість і бажання взяти додому щеня невеликої або середньої породи, вибір залишили на кокер спаніелі, дівчинці. але сьогодні почитала більше про породу: 1 з 5 адекватна, люблять робити шкоду і наводити кіпіш, частенько агресивні, кусючі. тепер задумалась. можливо, краще інша порода для квартири, хтось спокійніший. можливість гуляти є по 2-3 години в день (в робочий, двічі на день), і побільше у вихідні. здається мені, кокер переверне квартиру догори дном, якщо сам залишиться хоч на хвилинку.
Оно само купилось• 09 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
😳😳😳 оце біда... добре, що попитала))
дівчата, які живуть у невеликих квартирах (у нас 2-кімнатний хрущ) - які у вас собачки? ще заглядалась на цвергпінчера, довгошерстну таксулю, бівер йорк подобається, вест хайленд.

чіхуа, малесенький той, йорк - ні 🤪
Готовы таксу носить на руках верх-вниз по лестнице? Им нельзя самим ходить, проблемы с позвоночником будут.

автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Можливо краще криску
в мене є)
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
не проблема, сама ходжу завжди пішки, всього 5-й поверх)
Фекла Персиковна• 09 ноября 2022
Ответ дляLenusikkuz
В нас дівчинка спаніеля, 7,6 років уже. Взагалі найдобріше створіння. Але ми її стерилізували в ранньому віці, як тільки можна було. Перший час, коли мінялися зуби ми зачиняли її на кухні і залишали багато іграшок для гризіння: м’ячі, джгути, палки дерев’яні навіть. Перший рік гуляли з нею о 6-7 ранку. Потім підлаштували її під себе і почали вигулювати як прокидалися самі. Зараз маленька дитина, то всі наші прогулянки вона з нами. Дитину не любить, бачу що ревнує, але не агресивна, просто ігнорує . Всіх інших дітей на вулиці просто обожнює.
Так же у подружки спаниель, очень классная собачка, но родился ребенок очень ревнует и игнорирует, хотя детей любит чужих.
А так я тоже когда-то хотела спаниеля
Синди Кроуфорд• 09 ноября 2022
В мае завели карликового пуделя. Мои критерии в выборе собаки- не линяет, хорошо относится к детям, умный.
Теперь я чётко знаю, что собачница))). Пока никаких проблем, одни положительные эмоции.
Это было самым правильным решением несмотря на войну
автор Сыро_Ежка • 09 ноября 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
дякую!
Я Главная• 09 ноября 2022
Ответ дляДомашка
Американець в нас був, то правда, що шкода. Міг погризти щось в квартирі. Охороняв свою миску, поруч стояти, коли їсть було неможливо. Не дуже це лагідні собаки, вони мисливці. Дуже активно треба вигулювати, тоді будуть спокійніші
В нас теж був американець. Добряк, улюбленець всіх дітей і жіночок у дворі)) вдома трохи шкодив: згриз перемичку дерев´яну під столом, перевертав смітник, бо то був його ’китайський ресторан’, перевертав постіль у ліжку)))
Головна окраса і вона ж недолік - довга шерсть. Чесати регулярно, мити лапи після прогулянки важко... Ми на літо стригли його ’під цуценя’.
И_В_офигительных_штанах• 09 ноября 2022
Если кокер - охотник, то ему надо обеспечить породную деятельность. Иначе он самообеспечится)
Двухразового выгула для собаки вообще-то маловато. Попробуйте не сс.ть 12 часов. Нет, они, конечно, терпят, но насколько это безвредно, вопрос.
Про агрессивные и кусючие - если это отзывы из серии ’У соседа такая тварь живет, ооооох и дура ж, еще и штанину прокусила’ - то это так себе отзывы)
Я Главная• 09 ноября 2022
Ответ дляMargonails
Ещё есть крыса и котики) а спаниели это моя любофффф
Ці милі еврейські оченята))) їм неможливо відмовити!

Автор, до речі, це теж проблема) бо відмовити не можеш, а вони такі попрошайки))) і схильні до ожиріння.

Кошечка-муркошечка• 09 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Мы тоже долго думали какую собаку взять,ребенок ну очень просил.
Серьезно🤭а сколько ребенку? Стаффик прелесть🥰
ЮлияА91• 09 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Ребенку 9 лет.Это Пит Буль.Мы его взяли когда ему было 2 месяца.Добрейший пес.Мы его кастрировали,проблем с поведением стало меньше. Запаха нет от слова вообще
любименькая• 09 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Я не відчуваю його запаху, i у нас великий будинок, а не маленька квартира
Но запах есть :))
Просто вы привыкли к нему
Кошечка-муркошечка• 09 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Да, я в курсе, у самой такой же хвостик) вот думаю тоже кастрировать, а то залипает на метках🥴моему год и 3
ЮлияА91• 09 ноября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Моему год) Вы своего оставляете надолго одного в квартире или доме? Как ведет себя?
Кошечка-муркошечка• 09 ноября 2022
Ответ дляЮлияА91
Не оставляю, работаю из дома, поэтому сам бывает редко
Оно само купилось• 10 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
После дождя у таксы весь пузик и лапки будут грязные, соответственно, и вы тоже.
Капитанша• 10 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
він ще не бідний, в нас його ще нема))
Спаніель - це страшно веселе, енергійне та невгамовне чудовисько! Йому треба бігти, бігти і бігти, і щоб ще і з вами поруч!) Воно буде нудитися в квартирі
Домашка• 10 ноября 2022
Ответ дляЯ Главная
Ми теж так підстригали😀Інколи дуже гламурний грумінг робили, то був як на листівці. Одного разу саме через це його викрали…
Ms. Похвала• 10 ноября 2022
Это лучшая порода,контактная,не агрессивная,умная. Очень рада,что наша с нами. Правда обжора редкостная.

Сорока-ворона• 10 ноября 2022
Отличным вариантом будет кавалер
Lenusikkuz• 12 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
це вона у вас на фото? красунька така 🤗
Так, вона! Дякую!