Кисельная барышня• 09 ноября 2022

Скільки коштів витрачаєте на тиждень?

Питання мабуть більше до тих, хто проживає в Києві, скільки витрачаєте коштів на тиждень? І де працюєте (хто не хоче може не відповідати) я зараз в декреті з маленькою дитиною, на місяць витрачаю біля 10 тис, сьогодні образилась на чоловіка, сказав, що я багато витрачаю
Леди_на_драндулете• 09 ноября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Дохрена ушло на обследования ребенка и врачей+ мои анализы. Еще нужно зубами мне заняться в этом месяце
З іншого боку, уявіть, що грошей би у вас не було.
У моєї старшої полетіло 2 зуба днями-як серпом по яйцях, хоч пару днів голодовки влаштовуй. Мовчу, що меншу щеплювати треба.
Тому! Ви молодець. І будьте здорові💛

Соня-сонятко• 09 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Тому! Ви молодець. І будьте здорові💛
Дякую, навзаєм
Гроші завжди витрачаються швидше ніж заробляються(
автор Кисельная барышня • 09 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Тому! Ви молодець. І будьте здорові💛
Ой так, зуби це окрема історія, в мене після пологів випали дві коронки, під час їжі, чуть не вдавилась, лежать на полиці, чекають свого часу🤣🤣🤣🤣🤣
Соня-сонятко• 09 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Я два года назад ела багет 🥖 и сломала зуб вместе с корнем пришлось удалить и до сих пор импланты ждут своего часа
Аноним_Галя• 09 ноября 2022
Я и Двое детей.
Питание 1600 в неделю.
Кружки - 2000в месяц
Репетиторы 4200 в месяц.
Это постоянные растраты.
Ответ дляСоня-сонятко
Співчуваю Вам, бажаю в найближчому часі здійснити свою мрію🙏
Неуловимый Джо• 09 ноября 2022
Приблизно 40-50 тисяч на місяць(я, чоловік, немовля, собака, кіт, свій будинок). Комуналка(5 тисяч), їжа, побутова хімія, корма для тварин(десь 5 тысяч), для дитини: суміш, памперси, всякі дрібнички тягнуть до 7 тысяч приблизно. Речі рідко купляємо. На їжу тисяч 20 десь. О, ще забула про бензин та сигарети( ще 10 тисяч
Ответ дляНеуловимый Джо
Молодці!
Неуловимый Джо• 10 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
Молодці!
Ми начеб-то нічого не купляємо, але суми виходять триндець, якщо рахувати

автор Кисельная барышня • 10 ноября 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Так, одні памперси і суміш чого коштують, а у Вас ще тваринки
Вся в кредитах• 10 ноября 2022
Я хожу на курсы, 5-8 тысяч только на них трачу, а так, на 2-х, где-то 10-15 тыс с коммунальными
ХдеЯсь?• 10 ноября 2022
Не рахувала, напевно десь в місяць 7000 це з комуналкою, живу одна з донькою.
Ответ дляВся в кредитах
А що за курси, якщо не секрет?)
Вся в кредитах• 10 ноября 2022
Ответ дляКисельная барышня
А що за курси, якщо не секрет?)
Вождение
Ответ дляВся в кредитах
Вождение
Дякую)
Прячусь от Всех• 10 ноября 2022
Нас 4,на тиждень десь 3-4,коли як
Гомосноб• 10 ноября 2022
Автор, вы супермегаэкономная. Уложиться в 10 тыс на троих... Скачайте программу Monefy и вносите все траты. Покажите мужу, пусть смотрит.
Ответ дляГомосноб
Дякую🤗
Не танцую- но пою• 11 ноября 2022
11 за 10 днів витратила, це тільки з картки, ще витрчала готівку, чоловік теж готівку, вже чекаю зарплатню.