Kapitoshka-4fe1• 10 ноября 2022

Дєвочки, лайфхак для освітлення дома

Може, всі вже знають, але я доя себе відкрила, що звичайна гірлянда ниточка, світить на батарейках дуже довго і яскраво. Я брала саму дешеву з білими лампочками. Не замінить повноцінного освітлення кімнати, але хоч щось.
До того був ночничок на батарейках, дуже жере, не напасешся батарейок
Polz• 10 ноября 2022
Я купила лампочку хороз. Короче, коли немає світла, вона продовжує світити пару годин

автор Kapitoshka-4fe1 • 10 ноября 2022
Ответ дляPolz
Дякую, в епіцентрі брали?
euhunter• 10 ноября 2022
Покажите фото, будь ласка
Polz• 10 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Дякую, в епіцентрі брали?
Така. Та не тільки в епіцентрі, багато де є
автор Kapitoshka-4fe1 • 10 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Покажите фото, будь ласка
У мене такий телефон, що фото сюди не грузяться. Я зараз пошукаю посилання на щось подібне
автор Kapitoshka-4fe1 • 10 ноября 2022
Ответ дляeuhunter
Покажите фото, будь ласка
Наприклад, подібна
https://rozetka.com.ua/ua/259322741/p259322741/
Счастливая Счастливая• 10 ноября 2022
Ответ дляPolz
Пробачте, а вона що, з акумулятором чи на сонячній батереї?
tkop• 10 ноября 2022
https://auchan.zakaz.ua/ru/search/?q=%D0%93%D1%96%...
чаревна• 10 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Наприклад, подібна
У нас такая как штора. Вспомнила про нее, но думаю не будет ли это нарядно с улицы смотреться, во время войны

sky-labs• 10 ноября 2022
Ответ длячаревна
А зачем на окно, вешайте на стену, так бОльшую площадь освещать будет
Romashechk@• 10 ноября 2022
Ответ дляСчастливая Счастливая
Я теж хотіла це знати , бо в мене лампочки цієї фірми всюди
taka• 10 ноября 2022
Напомнили мне тему недавнюю https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3223205
Polz• 10 ноября 2022
Ответ дляСчастливая Счастливая
Не те, і не те напевно. Вона вкручена замість звичайної лампочки. Коли є світло, то вона просто горить і видно заряджається. І коли немає світла, то теж горить пару годин
ebbi• 10 ноября 2022
Накупила купу різних,самою нвйеращою виявилася маленька Ксяомі від павербанку.5 режимів освітлення,вмикаю на 3,
Счастливая Счастливая• 11 ноября 2022
Ответ дляPolz
Зрозуміла, дякую. Не зустрічала такого. Як на мене, то не дуже зручно, коли лампочка горить після того, коли її виключаєш. Якщо мова не про вимкнення світла, звісно
Polz• 11 ноября 2022
Ответ дляСчастливая Счастливая
Вона не горить, коли її виключають) як звичайна лампочка