Топтунша• 10 ноября 2022

Біфрен чи Магне В6?

Що краще для зміцнення нервової системи, рівноваги, кращого сну?

Чи взагалі Нейрорубін (комплекс вітамінів В)?
Поділіться досвідом)
Пустощі-веселощі• 10 ноября 2022
Лучше комплексно Бифрен+Магний

жижифреймут• 10 ноября 2022
Пустырник+ вплериана месяц
Глаголица• 10 ноября 2022
Краще окремо магній в бігліцинатній формі 400-600мг та В6 у вигляді пірідоксал-5-фосфат (Р-5-Р) 30мг на добу. Магній приймати ввечері, перед сном з вітаміном С 300мг-500мг
А в6 під час вечері
автор Топтунша • 10 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
А в6 під час вечері
Дякую!
Элька-Карамелька• 10 ноября 2022
Магній ввечері неправильно приймати, але хто тим заморочується)
navariya• 10 ноября 2022
Фенозепам
linamark• 10 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
А в6 під час вечері
А почему только витамин В 6 ?
А остальные в
Глаголица• 10 ноября 2022
Ответ дляlinamark
А почему только витамин В 6 ?
А остальные в
А навіщо інші? Думаєте у автора є проблема в засвоювані їжі?
Зпапит був на розслабнення, гарний сон та стабілізація нс - тому магнію і в6 достатньо
linamark• 10 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Так В1, В2 и В 12 - тоже для нервной системы. Причём тут усвоение еды ?

Глаголица• 10 ноября 2022
Ответ дляlinamark
:) бади продаєте?
Нульовий аккаунт у вас, запасний?
Глаголица• 10 ноября 2022
Ответ дляlinamark
Це все є в звичайному харчуванні у достатній кількості. І якщо автор не вегетаріанец, то інші вітаміни їй не потрібні.
Стосовно магнію - то коли стрес, є багато цукру в раціоні (а він є навіть в хлібі, ковбасі, майонезі та соусах і т.д) - він використовується організмом у великій кількості
linamark• 10 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
:) бади продаєте?
Нульовий аккаунт у вас, запасний?
БАДы не продаю. Сама подбиралась, читаю и принимаю. Где вы взяли информацию, что только в 6 для нервной системы ?
Какой нулевой аккаунт ? Вы о чем
Глаголица• 10 ноября 2022
Ответ дляlinamark
Какой нулевой аккаунт ? Вы о чем
В6 і вітС для засвоювання магнію потрібен. Тому всі препарати в аптеках комбінуть магній+В6
linamark• 10 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
Какой В 6 вы покупали в рекомендуемой вами дозировке ?
Глаголица• 10 ноября 2022
Ответ дляlinamark
NOW 50mg, aле по факту там 33мг