Путающаяся• 10 ноября 2022
Дочке 11, хочет учиться рисованию в худ школе
Посоветуйте онлайн школу или учителя пожалуйста
Радость моя• 10 ноября 2022
Як ви уявляєте вчитися малюванню онлайн?
Це все одно що співати по ютубу.
Вчитель повинен показувати, направляти, колір коригувати.
Як це онлайн зробити?
Це все одно що співати по ютубу.
Як це онлайн зробити?
Лиса Патрикевна• 10 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Це все одно що співати по ютубу.
Як це онлайн зробити?
Це все одно що співати по ютубу.
Як це онлайн зробити?
Академ рисунок вполне можно думаю, особенно если есть планшет
Точная копия плова• 10 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Це все одно що співати по ютубу.
Як це онлайн зробити?
Це все одно що співати по ютубу.
Як це онлайн зробити?
Наша державна школа мистецтв так і працює - онлайн. Це безглуздо, але інакше ніяк.
буреЛОМКА• 10 ноября 2022
Моїй 10, в цьому році пішла в художню школу... 4 уроки на тиждень по 1 год 40 хв: живопис, композиція, рисунок, скульптура. Це в онлайн неможливо. Може, Ви неправильно висловилися? Вона хоче навчитися професійному рисунку, а не в художню школу?
Акуна_Матата• 10 ноября 2022
Ще досі не звикли до онлайн?
Моя дочка навчається онлайн в музичній школі. державній. Багато дітей виїхали. Та й вчителі. То що ж, все закрити і забити чи хоч якось підтримувати рівень
дЫнька• 10 ноября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
по-вашему, худшколы надо закрыть в тех городах, где и общеобразовательные онлайн?
точнее, еще в карантин надо было закрыть?
вы так пишете, потому что только начали учиться. а тем, кто в более старших классах художки, который год приходится подстраиваться.
буреЛОМКА• 10 ноября 2022
Ответ длядЫнька
У нас навчання в звичайній школі онлайн, якщо що. А художня працює офлайн. Якщо дитина вперше іде, то, мабуть, онлайн буде важко одразу опанувати. Я про це писала
дЫнька• 10 ноября 2022
Ответ длябуреЛОМКА
а, с этим согласна. тяжело((
Радость моя• 10 ноября 2022
Ответ дляТочная копия плова
А наша працює офлайн. Інколи тільки історія мистецтв буває онлайн в зум
Радость моя• 10 ноября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Який планшет? Графічний?
Моя його теж має. Але художня школа то зовсім інше.
На графічному моя окремо вчитися малювати
Лиса Патрикевна• 10 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Який планшет? Графічний?
Большая нагрузка в худ школе?
Я вот думала, можно ли заниматься отдельно с преподавателем, чтобы в своем темпе.
Радость моя• 10 ноября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Большая нагрузка в худ школе?
Так, велика. Тричі на тиждень по 3 години в старших класах