Сеточка• 10 ноября 2022

Видалятимуть зуби мудрості

Сину таки видалятимуть верхні зуби мудрості (і нижні теж, але ми вирішили не видаляти одночасно).
Що його чекає? Мене?
У нього виступ через день, концерт. Занадто оптимістично?
Ёшки_Матрёшки• 10 ноября 2022
слишком.Если есть возможность перетерпеть,то после концерта,конечно. Может быть и отек,и синяк.Ну и просто болеть будет.

Дюймовочка• 10 ноября 2022
А они растут нормально? Не косо криво. Не гнилые?
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Косо-криво. Тому видаляють.
Интернет Бродилкин• 10 ноября 2022
А сколько ему лет ? У меня только после 30 начали расти )
Дюагональ• 10 ноября 2022
Верхні простіші в видаленні, але все одно неприємно.
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Вони у нього ще не прорізалися. Йому 14
Заважають прорізуватися іншим зубам, принаймні така теорія поки, що видалення дозволить сусіднім зубам вирости.
Дюймовочка• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Косо-криво. Тому видаляють.
Ой, тогда с первого раза могут не вырвать. За один дер.
Вдруг по частям будут удалять, вдруг в челюстно лицевую отправят.
Дюагональ• 10 ноября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
У доньки зуби мудрості в 16 почали прорізатися, до 19 всі 4 виросли. В 19.5 два нижніх видалили, бо криві виросли і почали на 7-ки тиснути.
Дюймовочка• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Косо-криво. Тому видаляють.
Сильно косо? Не лежачие?

Интернет Бродилкин• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Вони у нього ще не прорізалися. Йому 14
А ,ну скорейшей реабилитации ребетенку
Интернет Бродилкин• 10 ноября 2022
Ответ дляДюагональ
Да ,взрослеют теперь быстро
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
:( Видалення запланували ще літом. А концерт назначили місяць тому.
Я не думаю, що вдасться перенести. Там клініка вже на вухах разом з ортодонтами. І вчитель хору щось панікує теж. Посилено тренуються. Раніше такої паніки перед звичайним звітним концертом не було.
Якось так зійшлося.
УлыбАчка• 10 ноября 2022
Ну во-первых лучше не удалять одновременно на двух сторонах. Как он кушать будет, пока заживут раны?
Да и перед концертом не стоит ..
Если у него не критично, повременитн. И сделайте поэтапно, по одному, с интервалом 1,5 - 2 недели .
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
У нього вже назначено під наркозом у хірурга( Там без варіантів.
Дюагональ• 10 ноября 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Да ,взрослеют теперь быстро
Це все дуже індивідуально, не узагальнюйте. В доньки в принципі зуби ’ранні’, в 5 місяців перший виліз, в рік було 12, в півтора 18, і мінятись на постійні почали в 4.5. Так що закономірно, що й зуби мудрості рано виросли.
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляУлыбАчка
Да и перед концертом не стоит ..
Не знаю, як буде їсти. От запитую.
Може на супчиках, йогуртах і пюре протримається.
В хірургії пропонували всі 4 одочасно, але ми нижні перенесли на літо, або ще далі відсунемо. Ортодонт каже, нижні почекають ще років 2. Але потім все рівно треба буде. Я уже думаю й ортодонта змінювати( Бо про верхні він теж надумав буквально пару місяців тому.
Ушла и Пришла• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Якось так зійшлося.
Петь он точно не сможет, ему может и рот дискомфортно будет открывать, не то что бы ноты тянуть.....
УлыбАчка• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Не знаю, як буде їсти. От запитую.
Мне 2 месяца назад удаляли зубы. Ситуация такая - что нужно было срочно и оба. Это реально тяжело.
Поесть нормально не могла неделю. Супчики, йогурты это ни о чем. И все равно остатки еды остаются во рту. А полоскать нельзя первые дни.

Ортодонт то может и прав.. но, к чему спешка?..
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Бідна дитина.

автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляУлыбАчка

Каже ортодонт, що далі вже немає куди тягнути.
Сина направили в хірургію з іншою проблемою (з якою власне неможна уже чекати), там хірург дивився, дивився і надіслав свої рекомендації ортодонту, які стосувалися зубів мудрості. Ортодонт погодився.
Так і вийшло, що до запланованої процедури додалося ще видалення зубів мудрості
Ушла и Пришла• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Бідна дитина.
Просто если они лежачие, то это сложное, атипичное, не быстрое удаление. У меня две верхних восьмерки росли в щеки, удалили их за один раз в течении пары минут. Анижняя лежала в кости, толкала7 , боли адские. Разрезали десну,открыли и начали выковыривать зуб.Удаляли около получаса, но достали целиком. Врач старался. Второй врач стоял сзади и держал рукой меня вокруг шеи, что бы не вывернули челюсть.... Обошлось и без распиливания зуба, целым выковыряли. Болело долго, на следущий день еще и рану ушили, рот было больно открывать, ела чайной ложкой и пила через трубочку. Так что сами понтмаете, как бы удачно и быстро все не прошло, петь ему будет сложно. Но сделать это надо. Вы медсон будете или местную анастезию?
Секс-Бомба• 10 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
тоже надо 8 упирающуюся в 7 удалять, подскажите плиз вашего хирурга
УлыбАчка• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Понятно, у вас там не только 8ки..
Ну раз такое дело, удалят. Обычно верхние зубы мудрости не такие капостные ,как нижние, и легче идут.
Побудет пару дней на нимесиле и может ещё споёт лучше всех
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Сон заплановано. Я уточню, щоб точно, щойно перевірила план лікування і щось підозріло дешево за анастезію. Зараз буду уточнювати.
Ушла и Пришла• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Сколько?
Фрекен бок• 10 ноября 2022
Автор, якщо буде не до концерту, то то нічого. Здоров´я головніше. Забийте ви на той концерт.
Я 3 дні лежала з адським болем після видалення нижнього. А верхній добре вирвали
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
Сколько?
Я не в Україні.
Є дві графи, які можуть мати стосунок до анастезії
Одна точно стосується анастезії, там вказано 200 доларів всього.
А друга можливо, не можу розібратися, зараз іду запитувати.
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Ответ дляФрекен бок
Це не можливо. Син у старшій школі. Він хоча б прийти і робити вигляд - повинен. Інакше це йому вплине на оцінку. Тут серйозно ставляться до оцінок в атестаті, це один з визначних чинників для поступлення. Тому, вже ні на що забивати не можемо.
ksunjka• 10 ноября 2022
10 дней назад удалили дочери (15лет) 2 нижние 8ки, только на 5й день прошли отеки ( выглядела как хомяк). 5 дней антибиотики, обезболивающее и рот почти не открывала,пища детское пюре. Постарайтесь перенести удаление,если концерт для вас так важен,хотя конечно дело ваше.В любой стоматологии пойдет на встречу,тем более что это хорошие деньги для клиники.
автор Сеточка • 10 ноября 2022
Медакаментозний точно. Уточнила вже, інші графи, щоя не розуміла що це - якраз за нього