Сеточка• 10 ноября 2022
Видалятимуть зуби мудрості
Сину таки видалятимуть верхні зуби мудрості (і нижні теж, але ми вирішили не видаляти одночасно).
Що його чекає? Мене?
У нього виступ через день, концерт. Занадто оптимістично?
Що його чекає? Мене?
Сеточка
• 10 ноября 2022
Ответ дляksunjka
10 дней назад удалили дочери (15лет) 2 нижние 8ки, только на 5й день прошли отеки ( выглядела как хомяк). 5 дней антибиотики, обезболивающее и рот почти не открывала,пища детское пюре. Постарайтесь перенести удаление,если концерт для вас так важен,хотя конечно дело ваше.В любой стоматологии пойдет на встречу,тем более что это хорошие деньги для клиники.
Ех, відпишуся потім.
Не перенесуть
Ми від літа чекаємо. Хай вже буде, бо ортодонт буде злитися за перенесення. Каже, що час уже критичний. Вже й так капав.
Так співпало(
Не перенесуть
Так співпало(
Ушла и Пришла• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Я не в Україні.
Є дві графи, які можуть мати стосунок до анастезії
Одна точно стосується анастезії, там вказано 200 доларів всього.
А друга можливо, не можу розібратися, зараз іду запитувати.
А, ясно. Ну все равно,все будет хорошо!
Ушла и Пришла• 10 ноября 2022
Ответ дляСеточка
Медакаментозний точно. Уточнила вже, інші графи, щоя не розуміла що це - якраз за нього
Ну и хорошо.
Ответ дляСеточка
Ех, відпишуся потім.
Не перенесуть
Так співпало(
Не перенесуть
Так співпало(
Терпения Вам и сыну,но это очень большая нагрузка для подростка( да и для любого взрослого). Если бы по болезни тоже б не переносили?
Сеточка
• 10 ноября 2022
Ответ дляksunjka
Якщо б хворів і ми б принесли довідку, то концерт б йому ’перенесли’ або ’зарахували’. Але довідки не буде. Йому дають лише на день звільнення від школи. Син казав вчитель хору дуже стресує, син навіть відмовився хор пропускати нещодавно, бо ’вчитель хоче, щоб усі були підготовлені’. Потрібно було на 15 хв раніше вийти зі школи, щоб встигнути на автобус на фінальні змагання по спорту. Але це не проблема була, замість автобуса я його завезла. Але сама суть, що син відмовився відпрошуватися з уроку - вказало як вони там серйозно готуються.
Можливо перенесуть лише, якщо буде підтверджений ковід. Поки все ще з цим носяться. Потрібно буде здати тест у переддень. Якщо тест позитивний хірург МОЖЕ вирішити перенести втручання.
Сеточка
• 17 ноября 2022
Видалили 2 зуби, вони не були прорізані. 2 зуби ’прорізали’, щоб це не значило. На один зуб встановили ланцюг.
Оперували вранці. До обіду син лежав, спати йому не можна було і змінював холодові пов´язки кожні 20 хв через 20. Після обіда йому стало легше, він просив їсти, але тримався на йогуртах, яблучному пюре і смажених яйцях. На вечір вже сказав, що не хоче приймати знеболювальні і випросив макарони, бо дуже хотів їсти. Рецептурних узагалі не приймав.
Наступного дня пішов у школу. Вранці не брав знеболення.У школі була репетиція, то він приймав знеболення через обід (не знаю чи до чи після репитиції). Прийшов після школи, поїв суп,м´який сир, желе і тихцем взяв хліб з котлетою. Уже можна було пити гарячий чай і робити розтяжки. Цим і займався. Вечерю я вже робила звичайну. Знеболення не брав.
Виступ сьогодні. Пішов у школу зі звичайним бутербродом і чаєм. Буде 2 репитиції і ввечері виступ. Він взяв знеболення, щоб випити через обід при потребі і буде пити теплий чай.
Начебто все ок
Гравицапа• 19 ноября 2022
Ответ дляksunjka
Вы не в Киеве, случайно, удаляли? Если да, можно контакты