Непогодка• 10 ноября 2022

В пришли ли кому-то впо, была ли проверка у когото

Здравствуйте интересуют несколько вопросов :приходили ли кому-то впо в этом месяце?
Была ли у кого-то проверка?
Мавка• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
Це принизливо. Чому Донецьких з Луганськими так не перевіряли як зараз перевіряють з Херсону, Миколоїва, Харкова, Запоріжжя, Сум.
Ой, та Ви шо!
Нас до КОВІДа переверяли кожні 3 місяця. Я повинна була принести справку з роботи і дитини зі школи (кожні 3 місяця). До мене на роботу, в Салон краси, приходив сбушнік і 1,5 години опитував, до чоловіка теж приходили аж двоє, але з ним була коротка розмова 10 хвилин. А ще до моєї роботи приходив запрос, що до мене, не пам´ятаю вже звідки, здається з УПЗСН. А виплати були 440 на мене і 1000 на дитину, чоловік взагалі не отримував, бо протягом 3 місяців не влаштувався офіційно на роботу.
На прям обласкали.
До речі, не вважаю перевірки приниженням. Так, трохи нервірували, але Я їх не боялася. Мені нічого приховувати

Мавка• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Ого, СБУ. Навіщо? А якщо відмовляєшся від перевірки СБУ, то що? Це принизливо. Не довіра до своїх же громадян.
Як відмовитися? Він просто приїхав і зайшов у салон. Я була зайнята, він почекав на рецепшені. Мені у вікно вистрибнути і тікати?
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляМавка
Ой, та Ви шо!
На прям обласкали.
Перевірка це недовіра.
2000 грн на людина не та сума задля якої потрібно так муштрувати. Вони виділяють не по 10000 і не по 50000 грн кожен місяць на людину, а всього навсього по 2000 грн.
Особливо на роботу. Це взагалі триндець, як злодій. Психологічний тиск. Люди і так виснажені, ще і таке чинити.
Я просто думаю перереєструватися у сестри чоловіка, але ж буду на роботі кожен день та і до себе буду ходити додому. Не хочу щоб до мене приходили, терпіти не можу гостей яких не запрошувала і які можуть задавати якісь питання.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляМавка
Сказати йому, щоб більше так не робив. Нехай приходить додому, а не принижує перед колегами. Ви ж не злодій.
HatashaS• 12 ноября 2022
ВПО ещё не приходили.
И соц.захист решил не ходить по адресам: дали объявление в местной газете, о. Том, чтобы всё ВПО пришли с 10 по 14 ноября и отметились. Люди в шоке: очень многие даже не знают о том, что надо идти и отмечаться(
Мавка• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Ну так скажіть так тим хто прийде Вас перевіряти. Вам просто знімуть виплати і все.
Я була у скруті, потребувала навіть тих 1440. Тому проковтнула.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляМавка
Я легко не дозволю увійти у квартиру. На порозі будуть стояти.
Я розумію Вас. Але ми не винні дозволяти державі нас прогибати.

пАлАвинкА• 12 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
У меня проблема я живу в квартире напротив! Боюсь вдруг придут когда меня не будет....
В квартире напротив чего?
Белоснежко• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
Кто вам сказал, что не проверяли? Проверяли и часто. И приходили, и сами должны были явиться и показаться
котопёс• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Відмовтесь від виплат? Чи вас не принижує милостиня від держави? Працювати не пробували?
Губы рыбы• 12 ноября 2022
Ответ длякотопёс
Ну да, все ВПО живут на 2000 в месяц.
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ длякотопёс
Как можно задавать такие вопросы незнакомому человеку? Сразу понятно, что Вас война не каснулась. А люди остались без дома, без работы, без родных... Поэтому Вам не понять! Большинство ВПО (даже работающих) нуждается в этой милостыне государства! Потому что проживание семьи (в т.ч. аренда квартир по сумашедшим ценам) намного больше, чем заработная плата.
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
Як це не перевіряли? Ще як. Кожні 6 місяців - ходили продовжувати виплати в УСЗН (з довідками зі школи, садочка, з роботи), а потім робітники УСЗН ще приходили до дому та складали акт. Крім цього працездатні отримували тільки працевлаштовані по 442 грн. Якщо протягом пару місяців не працевлаштувався - все виплат немає назавжди.
Чупокабра• 12 ноября 2022
В мене інше питання. Багато Донецьких та Луганських не отримують допомогу ні від держави, ні від гуманітарних фондів, ні від міжнародних. Вони без своїх домівок виживають (стиняються по чужим хатам) в чужих містах з 2014 років. Чим вони відрізняються від переміщених цього року з Херсону, Миколаїва, Харкова, Запоріжжя, Сум.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
Идите знаете куда???
Донецких и Луганских,как вы пишете, точно так же проверяли. Ходили по домама,квартирам ,паспортные данные. Ребенок спал-в комнату заглядывали
БлинчикБезСметанки• 12 ноября 2022
Ответ дляНепогодка
Пойдите смените адрес и все, на выплату это не влияет
ИНЬэтовамниЯНЬ• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Та шо ви кажете? Будуть з вами панькатися, цяця яка. Не подавайте на допомогу-ніхти вас пнревіряти не буде. Вже в ковід всі прогнулися-без бомажечки в ТЦ не пускали. І нічо, проковтнули
БлинчикБезСметанки• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
А не чули по квартирам ходять в Тернополі?
Зареєстрована як ВПО в Тернополі, не знімалася, переїхала в інше місто.
В этом городе можете перерегестрироваться, даже емли там не снчлись.у моиз родителей была такая ситупция
Белоснежко• 12 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Или как мы. Уехали из Донецка в Мариуполь. В Донецке жилья не осталось, коробка только от дома. Съемная квартира за большие деньги и найти ещё кто бы ее сдал, мы же Донецкие и пофиг на наши взгляды и убеждения. И не было помощи особой от государства или Европы, все сами в основном. Насобирали на свою квартиру, экономили.. и тадам! Опять мы без жилья. Не, я больше с Украиной в такие игры не играю. В Германию уехали

Блондинка в Законе• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
Вони раз на місяць повинні були з´являтись в Утсзн.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ длякотопёс
Я працюю.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Може ви і прогнулися в Ковід. Я ні.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я ще подивлюся як буде. Якщо буде таке нервотріпання за 2000 грн, то нехай собі залишать. І тоді я державі нічого не винна буду. Ні вона мені ні я їй.
В будь якому разі краще розраховувати на себе, ніж на державу.
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
З задоволенням залишать собі - на це й розраховано. Далі ще звузять коло, щоб якоменше було бажаючих отримати. А держава звітуватиме, що допомогу надає ВПО. Ваш одиничний випадок ніхто не врахує. Прикро, але це ніяк не повязано з обовязками перед державою. Все одно залишитесь винною державі.
А розраховувати завжди потрібно тільки на себе! ВПО минулих років це давно зрозуміли.
Семен Семеныч• 12 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Так нехай ВПО минулих років поділяться досвідом. Може потрібно кооперуватися.
Треба дочекатися перемоги, відкриття кордонів і їхати звідси як можна далі.
Так, розраховувати завжди потрібно лише на себе. Але треба змінювати державу, якщо держава ніяк не підтримує то і вимагати не має права. Я не бачу на що йдуть величезні податки. То краще жити там де хоч якось видно.
Чупокабра• 12 ноября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Ні, через кожні 6 місяців.
Пуки-куки• 12 ноября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Жесть.
А с чего Вы взяли, что не проверяли? Мою маму за 800 грн по 3 раза в месяц проверяли. Ещё в 15 году
Татьяна -68db• 12 ноября 2022
ВПО не было
Я_канеша_извиняюсь• 12 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Аналогично,но не уезжали, а переместились по Украине
Україна наше все• 12 ноября 2022
а что проверки забоялись? Тебя посодют, а ты не воруй(с)