Ms. Dolly• 11 ноября 2022

Парфюм для молодого хлопця

Скоро у сина день народження (21 рік). Порадьте, будь ласка, аромат для молодого програміста).
Важка артилерія, скоріш за все, йому не зайде. Раніше парфюмерія його не цікавила взагалі. Нещодавно почав потрохи опустошати мої запаси. Восновному, це унісекс від Hermes: Le Jardin de Monsieur Li і Un Jardin sur le Nil.
На що порадите звернути увагу і де можна у Києві протестувати?
Железобетон• 11 ноября 2022

ФФФФристайла• 11 ноября 2022
Terre d’Hermès подарите
Пустощі-веселощі• 11 ноября 2022
Мой ответ многим не понравится, но - невозможно выбрать парфюм для другого человека, ориентируясь на советы. Сходите вместе с сыном и выберите. Зачем эти сюрпризы на др, если в итоге запах с большой вероятностью не понравится.
ФФФФристайла• 11 ноября 2022
Или для совсем молодых Y от YSL
Пирожкиня• 11 ноября 2022
Локситан
дЫнька• 11 ноября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Terre d’Hermès подарите
старому діду 60 рокв подаріть)))
ФФФФристайла• 11 ноября 2022
Ответ длядЫнька
старому діду 60 рокв подаріть)))
где ж его взять?
автор Ms. Dolly • 11 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Я і планую з ним обрати. Прошу накидати варіантів з чого вибирати і де саме?
дЫнька• 11 ноября 2022
Моєму сину 22 і він використовує Гуччі пур ом 2 , але то рідкість і знятий.А от 10-класник не соромиться поливатись Френк Боклє Тобако

ФФФФристайла• 11 ноября 2022
Ответ дляMs. Dolly
Бомонд и некоторые броки работают, жан.
ФФФФристайла• 11 ноября 2022
Ответ длядЫнька

от бачите, а 40+ від Бокле відмовляється
дЫнька• 11 ноября 2022
Ответ дляФФФФристайла

а чого?Хто? син називає його -вишневий кисіль ))А ото силою відібрала від нього Мансера ред табако, бо думала, що потравить усіх в класі )))
Фамильная фондюшница• 11 ноября 2022
Curasao bay

Бомба
Мальчун-задирун• 11 ноября 2022
крид смв
Контрольница• 11 ноября 2022
https://makeup.com.ua/ua/product/656983/
миссАрфография• 11 ноября 2022
Або щось з Діор Але ці класні
Мальчун-задирун• 11 ноября 2022
Ответ длямиссАрфография
Або щось з Діор Але ці класні
да, шанель классные
ЯНаПэПэ• 11 ноября 2022
Шанель Аллюр спорт, Живанши Пур ом
Рыжая бестия• 11 ноября 2022
Ну тут на любителя . Моему 21 год , подарила Роберто Кавалли, а он их отложил и пользуется мужа , тяжелыми . Армани код , монталь стери Найт

автор Ms. Dolly • 11 ноября 2022
Дякую всім!
автор Ms. Dolly • 14 ноября 2022
Вибрали Yves Saint Laurent Y Le Parfum. Ще сину сподобалась вода Carolina Herrera Bad Boy.
Дякую усім
Діор і Шанель малому не зайшли. Особливо Діор.
МамОмужа• 12 декабря 2022
Я сходжу з розуму багато років від версаче блакитний флакон з ребристим периметром. Мені вони на усіх подобаються.