Жирафовое варьенье• 11 ноября 2022
Что за мех?
Девочки кто разбирается, подскажите , с какого меха шуба? Она лёгкая, запаха никакого нет.
Бритоножка• 11 ноября 2022
Мені здається,тут перешита нова підкладка . Покажіть фото карманів зблизька та низу рукава
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
До мездри доступу немає?
Для 9500 грн варіант нормальний, хоч хутро не дуже. Вона не хрустить?
Не хрустить, мякеньке хутро як гладити😁
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Низ рукава
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Вот лучше видно, коричневая норка в ней , я не сомневаюсь покупалась новая в магазине пару лет назад. А вот в черном цвете первый раз взяла б/у так как цена намного дешевле новой.
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це не норка ) якщо так буде краще,то називають її степова норка ,він же сурок
Бритоножка• 11 ноября 2022
У норки остьовий волос має майже однакову довжину,а тут різнобій і волос більш грубший
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Карманы на фото , на ощупь она точно такая же как и коричневая, и по весу одинаковые.
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Біля карманів потертості .Зламаний остьовий волос . Її носили років 8+
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Я не знаю сколько ее могли носить . Но за такую цену неплохой вариант. Как вы думаете это норка натуральная?
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це не норка. Натуральна? так, сто відсотків натуральне хутро
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Ну ’степна’ чи як ви там говорили 🤔
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Степова норка, фото з інтернета
ГЛЮкоза• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не хрустить, мякеньке хутро як гладити😁
Хрустить не хутро, а мездра, як пергамент. Якщо не хрустить, то добре, не пересушена
ГЛЮкоза• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Може й норка, просто вирощена в Китаї чи рф. Вони довговорсі.
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Я також так думаю.
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Степова норка, фото з інтернета
Сурок. Її називають степовою норкою,але то не норка
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Та не важливо Китай чи ні . У норки хутро інше .
ГЛЮкоза• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Я була на фермі, де норку розводять - хутро різне може бути. У сурка воно рідкіше, жорсткіше і погано повертається до форми, якщо проти хутра погладити.
Бритоножка• 11 ноября 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Так ,все логічно що описали і по фото то воно
ГЛЮкоза• 11 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Ну, мені не зовсім. Треба щупати)
Етитьская богомышь• 11 ноября 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я тоже так думаю) конечно это китай ,потому что цена б/у 9500 гр
та ну, я свою блек ламу за 13000 продаю. Ето не так уже и дешево для нее
Жирафовое варьенье
• 11 ноября 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Такие цены на олх плюс минус одинаково. Есть худшие варианты этих норок и выше 15 тыс.продают.