Мексиканочка• 12 ноября 2022

Сколько стоит ваша вышиванка?

Решила заказать себе вышиванку, ручная работа, посчитали 12500, я оплатила, муж узнал и психует.
Девочки, я переплатила или ручной труд так и стоит?
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Ті, що мені подобались, були близько 1000 у.е. тому у мене немає поки ще вишиванки
Знаєте толк у вишиваних сорочках. Я теж хотіла добротну і на ювілей купила.

Янгол в камуфляжі• 12 ноября 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Нет цены нашим вышиванкам, сама вышила себе и дочке несколько штук.
Покажіть, будь ласка.
Называйте меня Повелитель• 12 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
Вам і не запропонують безкоштовно, губу розкатали)
Укр_жіночка• 12 ноября 2022
Ответ дляМюллерная
Заготовки- то повна фігня( і за друком, і за якістю тканини. Часто вони і не розкроєні. Купіть гарну тканину, розмітьте прямокутниками стандартними (розміри в інтернеті є), знайдіть центр та вишивайте від нього. Якщо не хочете шити самі, то там само віднесете в ательє. Але матеріали будуть значно кращі
Дуже дякую за пораду!
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька
Так, вишивала картини. Люблю вишивати.
Тоді дивно, ви повинні знати як то складно. Хоча картини простіше.
ТрамвайGirl• 12 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
Вона в шафі, чоловік спить, не хочу будити, але вона порівняно з тими, що тут виставляють за 12+ тисяч простіша, а безцінна бо це пам´ять і бабусині руки)
Якщо завтра буде нагода покажіть
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляGvenna
У мене теж є весільне вишите плаття покійної бабусі. 1948 року. Якось показувала.
Как я вас завидую, у меня никто не вышивал, я когда вижу такие старые вещи и от души сделанные,то очень хочется иметь такие же

Белочкой зови• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
Та нет тут олигархов. Вы же понимаете,что 12-40 тысяч это не вопрос для олигархов
Почти олигархи. Если на одну вещь, которую одевают пару раз в году можете потратить среднюю зарплату украинца, то, конечно, вы богатые
koreshk9• 12 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Якщо завтра буде нагода покажіть
Ок
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Красива дуже!
Дякую ❤️
Янгол в камуфляжі• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
За мотанку 2 года назад я заплатила 18 тысяч
Якщо принесла щастя, то таки безцінна річ.
Укр_жіночка• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
А я прям кайфую. Может потому что обожаю сельские ковры с самого детства)
Возможно )) вышиванку хочу тоже. Но больше хочу платье, с ним сложнее. Но и дешевле или самостоятельно. Девочки уже и советов набросали выше. Спасибо и им за это.
]Mrs.Сексуальность[• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
О, гарна ідея! Мені тоді ще 3 роки можна почекати.
Я вже так років 7 приглядаюсь і ніяк не можу з собою домовитись - не подобаються ті, що бюджетніші по ціні...
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Это не просто вещь же, это наше культурное наследие. Сейчас это стоит 12 тысяч, а моим внукам это будет казаться бесценной вещью
бу ба бу ба бу• 12 ноября 2022
Я дуже хочу собі вишиванку. Але хочу вишити сама . А так як ніяк не визначуся з візерунком , то придбала тільки тканину яка лежить та чекає свого часу , ну і натхнення .
Белочкой зови• 12 ноября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Не нужна она мне ни платно, ни бесплатно
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляУкр_жіночка
Платья вообще есть сказочные, если можете самостоятельно,то обязательно делайте
Цыбулька• 12 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Так, зустрічала дійсно гарні вишиванки, поєднання кольорів. А тут зовсім якось не те.
Ду да ду да ду• 12 ноября 2022
Мля... Дешево же моя бабушка расшивала людям вещи..... А как она вышивала шикарно...Так обидно за нее, могда бы такие деньжищи драть и жить припеваючи, а те и рады были пользоваться халявой. Она и понятия не имела, какие деньги можно было брать за свой труд

Ответ дляБелочкой зови
Я ж і пишу-вам вона не дістанеться ні платно, ні безплатно
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька
Так це ж традиційні кольори!
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Очень жаль, что ваша бабушка не ценила свой труд(
Gvenna• 12 ноября 2022
Ответ дляМексиканочка
Мой папа рассказывал, как в его детстве каждую зиму в хату заносился ткацкий станок, огромная конструкция, на всю комнату. И делали ткань сами, всю зиму, пока для огородов был не сезон.
бу ба бу ба бу• 12 ноября 2022
Ось зберігала собі ідеї.
А візерунок останньої дуже подобається.
Але постійно бачу гарне ще і ще і ніяк не визначуся
Ручки-Крючки• 12 ноября 2022
Хочу вишити сама
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Эх, как бы хотелось хоть на миг увидеть этот процесс
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ длябу ба бу ба бу
Ось зберігала собі ідеї.
А візерунок останньої дуже подобається.
На 5 фото даже материал как из прошлого, очень красиво)
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляЦыбулька
Мені чужа думка байдуже, якось завжди.
Мюллерная• 12 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
У багатьох людей тільки зараз з‘являється розуміння цінності ручної праці. Що це не «та фігня за день склепана», а час, майстерність, досвід і річ, виготовлена вручну - це не про необхідність, не базову потребу, а щось більше.

Якщо в радянські часи в‘язали светри з гімна і палок задля економії або щоб хоч якось вирізнятися, то зараз вже все дуже змінилося і тисячу светрів можна купити дешевше в магазині. І ніхто вже не очікує, що замовлена майстрині річ буде дешевшою від фабричної
Gvenna• 12 ноября 2022
Ответ дляkoreshk9
Наше плаття теж не дуже розшите, регіон Слобожанщина, може такі прийняті були орнаменти, не знаю.
Рукава ліхтарики) нитки, шкода, практично зотліли в них.
Зблизька фотки зараз не знайду.