выходные пролетают• 13 ноября 2022
А яку вівсянку краще купляти для дорослого? Болить шлунок.
Колись допомагало починати день з вівсянки, хочу знову спробувати.
Яку краще обирати? Бачу і суміши круп, і різного розміру, що ж найбільш корисне?
І чи висівки для хворого шлунка це добре чи навпаки?
Додавала раніше до салатів та каш.
Тумба-юмба• 13 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
До чого тут корисна? У людини шлунок болить.
Перш за все моя рекомендація: консультація з лікарем, що спостерігає, то автор, чомусь обурилась, бо її цікавить корисна вівсянка, а не підбір продуктів, от Вам і хворий шлунок.
Рыжая бестия• 13 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Людина діагноз написала?
Вибачте, але Вам повилазило? Друге речення в назві теми.
Тумба-юмба• 13 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
зрозуміло, нехай людина корчиться від болю, аби вівсянка була не ’мертвою’
У темі автора питання про корисну вівсянку. Мертва їжа не дає користі
Рыжая бестия• 13 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Нема з ким далі говорити. До побачення.
Тумба-юмба• 13 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
І третє речення ... Де там чіткий діагноз: гастрит, рефлюкс, загострення холециститу чи ще щось?
Дежурняшная• 13 ноября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
спробую зараз на ніч залити, подивимося. як ні, то доведеться варити
Надо заливать часов на 8
Рыжая бестия• 13 ноября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Ага, холецистит то ж шлунок
. Лікар Ви наш.
Тумба-юмба• 13 ноября 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ага, холецистит то ж шлунок
. Лікар Ви наш.
При загостренні холециститу бувають різкі спазми в районі шлунку.
Яка хворобу озвучила автор в цій темі по вашому під ’болить шлунок’, як на мене це навіть не симптом.
Рыжая бестия• 13 ноября 2022
В тепер до автора). Беріть найніжніші пластівці, бо вам потрібна киселеподібна субстанція. Це Нордік, або де Люкс. З нижчої цінової політики є в Ашані, вони розфасовані в прозорі пакети і продаються, зазвичай, там, де були розвісні крупи. Ашанівські треба поварити на пару хвилин більше, але вони також дають потрібну консистенцію.
Ms. Искренность• 13 ноября 2022
Мне нравится вот такая с семенами льна, хотя знаю, что полезнее цельнозерновая. Когда болел желудок, заливала ее водрй и ставила на пару минут в микроволновку. Можно чуть подсолить и добавить сливочное масло.