ЖонДуан• 13 ноября 2022
Розподіл майна при розлученні
Підскажіть,можливо хто знає.Розлучення серез суд,не знаю,чи явиться чоловік,чи обов´язково ділити майно?Чи можна просто оговорити,що це не потрібно на засіданні? Питання вирішене мирно.Права мають обоє,на рівні частини.Але чи треба влазити в цю процедуру чи не обов´язково?
КАПСЛОЧНИЦА• 13 ноября 2022
Добавлю: да, имущество лучше разделить. Чтобы не было потом судебных разборок через несколько лет.
Бывшая блондинка• 13 ноября 2022
Спочатку розлучення, потім розділ майна. Якщо можете домовитися мирно й знаєте, що чоловік не підставить, то просто швидше йдете до нотаріуса й оформлюєте розділ майна ( тобто він запише що кого дістається й видасть на гербовому папері). Не кожен нотаріус хоче це робити, пропонують зробити дарування або ще щось. Бо все це дорожче коштує і їм вигідно
Але будьте обережні, мій колишній наприклад, перед тим як йти на подавати на розлучення, машину переоформив на брата.
Бывшая блондинка• 13 ноября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Однозначно, не тягніть. Я тягнула й нервів витратила багато потім(
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляБывшая блондинка
А в чому можуть бути труднощі?
Все одно ж майно куплене в шлюбі,і я і він маємо право на свою частку.її ж ніхто вже не одбере?
Бывшая блондинка• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
А в чому можуть бути труднощі?
Ну якщо є рухоме майно ( авто, мотоцикл й т.д) його взагалі легко викинути з поділу, це всі чоловіки роблять майже.
Якщо на квартиру пішли, наприклад, кошти ваших батьків і т.д і це не зафіксовано, то теж все пополам. Є ще варіанти, що чоловік який винен і йде з сім´ї, відчуває це й на словах каже,що лишає спільну квартиру жінці та дітям. То це зразу тре фіксувати у нотаріуса, бо він передумає через пару тижнів. Коханка не дасть сплисти нерухомості й т.д)
olena_shch• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
А в чому можуть бути труднощі?
Це залежить від того, якого адвоката він найме.
Ответ дляЖонДуан
А в чому можуть бути труднощі?
Розділ майна не є опцією розірвання шлюбу. Ви можете залишатися співвласниками спільної сумісної власності, можете розділити майно договором у нотаріуса, при наявності спору - у судовому порядку.
Але без розділу право власності нікуди не зникає.
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
.Права мають обоє,на рівні частини.
Авторко, поясніть, будь ласка, що ви маєте на увазі
Ну дивіться,в нас 2 квартири ,купили разом у шлюбі,є 2 дітей та авто.Я нічого не хочу відбирати,ділити.Авто нехай собі користується.Він живе в 1 кварт.,ми з дітьми в іншій.Тобто ми залишаємось так само власниками своїх частин цих квартир,чи можна взагалі нічого не касатись,що зв´язане з майном?Потрібне саме розлучення
КАПСЛОЧНИЦА• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Через пару лет, он найдет новую бабу, она надоумит его делить с вами имущество и начнется у вас геморрой
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Чи можемо ми на засіданні сказати,що розподіл нам поки не потрібен та просто зафіксувати розлучення?
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так чому геморой,якщо є моя половина та його.Як та баба може відібрати мою частку?
КАПСЛОЧНИЦА• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Так судья и не будет спрашивать про ваши намерения с имуществом. У вас будет заседание по поводу развода. Не алименты, не имущество, не опека над детьми. И просто развод.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
Потому что нигде не выделены ни его часть. Ни ваша. Вы имеете часть в одной квартире, часть в другой квартире, часть в авто.
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви маєте на увазі те,що якщо він надумає продати щось,то треба буде доводити ,що там є моя частка?
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Суддя не розглядає питання, які не заявлені у позові
Дякую!!Розподіл майна не є обов´язковим пунктом при розлученні в суді?
Ответ дляЖонДуан
Можна, звичайно, але виходячи з вашої ситуації я б радила звернутися до нотаріуса і договором поділити майно з урахуванням нинішнього факту користування. Тобто, вам одна квартира, чоловіку інша, ну і авто на додачу
Таким чином ви не будете залежати один від одного при подальшому вірогідному відчуженні.
Діти взагалі ніякого відношення до майна батьків не мають
Самохвалова• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Хто вказаний покупцем в обох договорах на квартири
Це має якесь значення, якщо на момент купівлі люди перебувають у шлюбі?
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
1 на мені,інша на чоловікові
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Зрозуміло.
Без поділу ви не зможете продавати чи дарувати чи передавати у заставу квартиру без згоди чоловіка, а чоловік, відповідно, без вашої.
То в принципі,можна не паритись з цими розподілами? Бо мені не потрібно нічого продавати,а він як схоче,то тоді можна оформити?
Ответ дляЖонДуан
Ну якщо ви впевнені, що протягом наступного життя будете у полі зору одне одного. Бо без згоди чоловіка ви нічого не зможете зробити з квартирою. Наприклад, захочете її продати через 10 років, а де чоловік, не знатимете. То й не продасте.
ЖонДуан
• 13 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Зрозуміла😔,дякую
Organic• 13 ноября 2022
Ответ дляЖонДуан
заседание по разводу, не имеет ничего общего с разделом имущества. это два разных суда.