Дурника включив і плете плетунці. Віртуальна стіна. З залізним куполом порівнює.
KaterionOK• 13 ноября 2022
Ответ дляЮлия 0811
Він у США ніби зараз
Я його бачила нещодавно (передмістя Києва)
Fashion_besties• 13 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
почему его не мобилизовали?
Он разве ещё гражданин нашей страны?
Автор, а ви рахували хоч приблизно вартість стіни Яценюка? Знаєте, що входило в неї і скільки км було побудовано? Знаєте її призначення?
Я рахувала. І воно десь стільки і коштує, скільки витратили, навіть більше за моїми підрахунками, але ж я роздрібну ціну сітки рахувала.
Ответ дляБасина
То не стіна, а посміховисько.