Ход конём• 13 ноября 2022

Яка у вас фірмова страва? І які у вас секрети її приготування?

ЯблокоРаздора• 13 ноября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Можно и половину
Невозможно ошибиться
Спасибо, завтра за сырочками пойду)

Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2022
Ответ дляХод конём
це що? назва страви? можна рецепт?
Берете нічого і робите з нього скандал))
ЯблокоРаздора• 13 ноября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Бограч и солянка
Как тот Бограч варить? Так расхваливал знакомый. Зашла в интернет, не знаю какой рецепт правильный.
Бавовна• 13 ноября 2022
Багато готую, мої кажуть, що смачно)
Про свої фірмові страви ніколи не задумувалася...
Донька дуже любить ’пальчики’ з сиром та ананасами, качку запечену з апельсинами, що я готую. Чоловік каже, що мої шашлики найсмачніші)
Монастирську ізбу часто просять, але то на свята)
Мама заздрить, бо мені завжди сирники смачні вдаються, ліниві впреники не ртзварюються і млинці дуже пухкі.
А я особисто себе за скромність дуже люблю))
Просериарила молодость• 13 ноября 2022
Щука фаршированая, только вчера сделала. Все рецепт спрашивали
Секрет : Много морковки для сладости))
Ацетилсалициловая кислота• 13 ноября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
«Киевский» торт
Любые каши
Сырники (из абсолютно любого творога, с мукой или манкой, получаются всегда идеальными)
А можете порадите чому у мене сирники плоскі?
ЯблокоРаздора• 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Багато готую, мої кажуть, що смачно)
Можно рецепт пальчиков с ананасами?
Ответ дляФамильная фондюшница
Торт Пінчер
м´ясо у вершковому соусі
голубці
Дайте будь ласка рецепт торта
автор Ход конём • 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Багато готую, мої кажуть, що смачно)
да, монастирська ізба то смакота, але повозитись з цим тортиком треба

Сирожено_пирожено• 13 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Нет( не смогу. Причин может быть много. Если бы увидела, как Вы делаете, подсказать смогла. А пальцем в небо тыкать, бесполезно.
Ответ дляБавовна
Багато готую, мої кажуть, що смачно)
Дайте будь ласка рецепт вареникіа
Меня не звали• 13 ноября 2022
Курочка у вині, наприклад)
Якраз тільки закінчила готувати
КапитанльнаЯ• 13 ноября 2022
Ответ дляБратья Капли
Борщ. Добавляю сахар, чтоб прям сладковатый был, но не жирный. Селёдка под шубой - вместо лука яблоко тру.
а я такой салат делаю лучше чем твоя жена...туда нужно тертое яблочко добавлять (’служебный роман’)
автор Ход конём • 13 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
може у вас зарідка маса на сирники і вони не тримають форму? я наприклад кладу на 200 гр. творогу не все яйце, а тільки жовток без білка, бо білок розріджує масу
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Часник виймаєте? Цибулю також кидаю, з часником не уявляю смак.
Спробуйте. Можна навіть без цибулі, але з часником. Пару зубчиків покришіть, виймати не потрібно.
Бавовна• 13 ноября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Можно рецепт пальчиков с ананасами?
Та банальні)
Куряче філе ріжете слайсами 0.5-0.7 см товщиною, відбиваєте, солите, перчите, викладаєте на один край пару шматочків ананасу та твердого сиру, туго закручуете як голубці, обвалюєте в муці, обсмажуете легенько з усіх боків, потім додаєте трохи води або бульйону, ананасового соку за смаком, солі, спецій, накриваєте кришкою та тушкуєте до готовності, періодично перевертаючи пальчики. В кінці притрушуєте тертим сиром, даєте розплавитись, і виключаєте.
СирОжино пирОжино• 13 ноября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
«Киевский» торт
Любые каши
Дайте, пожалуйста, рецепт идеальных сырников.
Эта_Шикарна)• 13 ноября 2022
борщ
жульен
стейки зі свинини в духовці соковиті
крильця курячі в соєво медовому
печена картопля
салат цезарь
курячі рулети
морковний пиріг
тріскаюче печиво
Усатая полосатая• 13 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Багато готую, мої кажуть, що смачно)
Значить ви у ліниві додаєте муки багатенько чи манки? Проблеми виникають, коли кладеш мало або намагаєшся зробити з чистого творого без добавок. Я не люблю з манкою і муки кладу мало. Дитина не любить такі, для неї вони розколізлі. Я не люблю інші.

Бавовна• 13 ноября 2022
Ответ дляХод конём
Так, год ни півтори мінімум мороки. Зате потім усі свята його їмо) Я роблю великий, до 3 кг, так, аби вже всі наїлися))
Усатая полосатая• 13 ноября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Дякую. Поексперементую.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Дякую. Поексперементую.
І невеликий листочок лаврушки
Усатая полосатая• 13 ноября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
борщ
жульен
стейки зі свинини в духовці соковиті
крильця курячі в соєво медовому
печена картопля
салат цезарь
курячі рулети
морковний пиріг
тріскаюче печиво
Можна рецепт цезаря. Все хочу приготувати і ніяк не дійдуть руки обрати рецепт.
Усатая полосатая• 13 ноября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
борщ
жульен
стейки зі свинини в духовці соковиті
крильця курячі в соєво медовому
печена картопля
салат цезарь
курячі рулети
морковний пиріг
тріскаюче печиво
Курячі рулети теж хотіла б спробувати приготувати. Тріскаюче печиво і мопквяний торт-це що за диво? Чому торт з моркви? Навіщо її додають?
Усатая полосатая• 14 ноября 2022
Ответ дляБавовна
Ого. Один раз робила. Поки попекли з донькою трубочки. Потім ще викладали. Довгенько. Якщо пекти, то дійсно великий.
Бавовна• 14 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дайте будь ласка рецепт вареникіа
Та я на око завжди роблю, навіть не знаю точних пропорцій)
Сир (творог) розтираю з дрібкою солі, ванільним цукром, цукром і яйцем, додаю муку, щоб тісто було щільненьким і не липло до рук, добре вимішую, формую ковбаски 2-2.5 см товщиною, нарізаю на шматочки, закидую в киплячу воду з сіллю та олією, даю закипіти, після десь хвил ни півтори і виймаю. Поливаю вершковим маслом, додаю мед. Хто хоче, ще сметани додає)
Томатико• 14 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
так их можно сделать и высокими,на три пальца.
то вы такие лепите)
само тесто не должно быть мокрым,растекающимся.
кроме ложки муки,добавьте ложку-две манки,дайте постоять полчаса.
сахар это вода,яйцо тоже.
надо практиковаться это -раз,а два - всё зависит от творога.
формируете шарик,его в муку одной,другой стороной и придаёте форму при помощи ножа или стакана.
жарите на хорошо разогретом масле,средний огонь, до румяной корочки.
можно на 5-10 мин поставить в духовку,доготовить если высокие.
Черепаха Тортила• 14 ноября 2022
Я часто готовлю закусочный пирог с плавленным сырками. Сыну в Армию постоянно отсылала. Быстро и вкусно.
Томатико• 14 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Бавовна• 14 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Роблю з мукою. Не знаю, багато муки чи ні, бо роблю на око. Не глевкі, не тугі.
Я не хвалюся, але мене тісто любить) У мене з дитинства це - як в 9 років ’Зебра’ з першого разу вдалася, так і пішло - і сирники хороші, і налистники ні разу не прилипли, оладки пухкі, бісквіти не сідають, і паски з першого разу вдалися)