Фиктивная• 14 ноября 2022
Девочки, может есть тут, кто с Америки
Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Навіть була в ньому))) і що там? Ну так, якщо на сертифікат якийсь, то там зп мінімалка по закінченню чекає. А якщо вчитись повноцінно то треба 2 роки і купу часу. За що жити ті два роки? Повірте, я багато варіантів тут дивилась. Поки не знайшла то, що дасть мені 4500. Саме стільки мені треба щоб закрити мінімум- квартиру, страховки, їжу, і тп.
Гарна зарплата. Ким ви працюєте?
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Почему не смогут ? Учиться можно пойти года на 4 а потом видно будет. На медсестру к примеру, госпиталь сделает гринку как устроится на работу
Госпиталь сделает гринку?))
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Онлайн купувала якраз всюди) тому давайте конкретні бреди, магазини.
Гучі і Прада не цікаві)
У вас на все якась своя теорія заперечення!
Ви того ще не робили, але так не вийде, ви там не були але там дешевше, ви все знаєте і не маєте жодного досвіду. Курси вам не такі, все не так. Ну от що ви тут робите?
Ви в Україні скільки заробляли?
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Госпиталь сделает гринку?))
Да, сделает. Но не каждый
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
неужели нет в пригороде, недорогих апартаментов со школой 8?Вы в каком штате?
Меріленд. Розмовляла з брокером недавно. Сказала що без кр історії недороге зняти просто не вийде. Що треба орієнтуватись на середні ціни, там є шанс. Або оплатити 4-6 місяців одразу. Можна шукати кімнату, але це складно. І по закону у дитинимає бути окрема кімната. Знайти 1 бд з дитиною також складно, просто не здадуть.
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
1bedroom здадуть на вас і дитину, брокер ваша бреше. Про все остальне брокер сказала правду. Дивіться на маркетплейс.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Да, сделает. Но не каждый
занимаюсь сейчас эвалюацией своего диплома медсестры через НЙ,обязательное условие -гринкарта.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Автор, ехать потому, что нравится Америка?
Ну, не знаю
Как Вы думаете легализоваться?
Замужество это такое … один процент
Других способов я не знаю
Вы сможете работать по 12-14 часов ? С Вашей специальностью это минималка
Ну, и многое многое другое
Ну, не знаю
Как Вы думаете легализоваться?
Замужество это такое … один процент
Других способов я не знаю
Ну, и многое многое другое
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
А з якою діаспорою вони зустрічаються? Я серед таких американців де вони в церкву ходять і но не всі.
Я зустрічаюсь з діаспорою)))
мої до церкви не ходять, не віруючі.
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
В каждом штате по разному.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Да, сделает. Но не каждый
Ни один госпиталь не будет это делать
Здесь избыток медсестёр , с местным образованием и опытом работы
Чтобы оформить гринку работнику, работодатель сначала ищет работника на местном рынке труда
Это согласно законодательству
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Ни один госпиталь не будет это делать
Это согласно законодательству
У меня есть живой пример парня который это сделал в Нью Йорке.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
що знайшли?
Я ж написала що.
Вивчитись швидко, отримати сертифікат - робота близько мінімалки.
Або вчитись довго, з частковою оплатою . Але я не можу, бо треба гроші заробляти, жити за щось.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
В каждом штате по разному.
Это самый легкий штат)Поэтому я и делаю через него
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Ни один госпиталь не будет это делать
Это согласно законодательству
В Америке недостача медсестёр . Их не хватает.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Я живу в Штатах 22 года
Здесь всегда был и будет переизбыток медсестёр
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
La guardia college
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
В кожному штаті по різному) Є штати де їх багато, а десь не вистачає. Недавно як раз говорили дівчата на зустрічі поо це. Але я так, одним вухом слухала, бо медсестра то точно не моє.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Ни один госпиталь не будет это делать
Это согласно законодательству
Ну тоже поспорю,потому что я в теме...Медсестер не хватает,ну переизбытка точно нет.И может речь идет о трудовой визе,это вполне может быть,филлипинок вон сколько приезжают по трудовым визам.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Не знаю, може у вас якесь особливе місце, але я впевнена що ви прекрасно можете самостійно знайти житло
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Ну, не знаю
Как Вы думаете легализоваться?
Замужество это такое … один процент
Других способов я не знаю
Ну, и многое многое другое
Ну, не знаю
Как Вы думаете легализоваться?
Замужество это такое … один процент
Других способов я не знаю
Ну, и многое многое другое
Кожен бачить світ через свою призму, якби я була поваром я би тут озолотилась
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я ж написала що.
Ви написали що знайшли варіант за 4500
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Можете обспориться)
Я говорю о том, что я знаю
Медсестёр намного больше, чем рабочих мест
Даже RN более, чем достаточно
Я говорю о том, что я знаю
Даже RN более, чем достаточно
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Так розпишіть автору, будь ласка, своє бачення.
Але з конкретними речами, сумами і тп.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Поваром?)
На минималку? На салатиках?
Ну-ну
Шеф-повар только мужчина
С мясом работают только мужчины
На минималку? На салатиках?
Ну-ну
Шеф-повар только мужчина
С мясом работают только мужчины
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Поваром?)
На минималку? На салатиках?
Ну-ну
Шеф-повар только мужчина
С мясом работают только мужчины
На минималку? На салатиках?
Ну-ну
Шеф-повар только мужчина
С мясом работают только мужчины
Ну я ж кажу : через свою призму.
Я мислю абсолютно по іншому
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Можете обспориться)
Я говорю о том, что я знаю
Даже RN более, чем достаточно
Я говорю о том, что я знаю
Даже RN более, чем достаточно
Нет ещде такой медсестры,каоторая дольше месяца ищет работу)Я в трех группах медсестер в фейсбуке,такой проблемы в принципе нет,берут без опыта,только с дипломом в НЙ на 75 тыс.на старте,не надо мне тут байки рассказывать,у меня там знакомых дофига
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви написали що знайшли варіант за 4500
Прочитайте уважніше. Я не знайшла такий варіант. 4500 мені потрібно щоб закрити мінімальні потреби мені і дитині. І щоб здоров’я не угробити, працюючи на двох роботах по 12 год в день.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну я ж кажу : через свою призму.
Я мислю абсолютно по іншому
А я про реальность)
Работала на кондитерке в ресторане
Работа адская , зарплата мизерная
Работала на кондитерке в ресторане
Работа адская , зарплата мизерная