Фиктивная• 14 ноября 2022
Девочки, может есть тут, кто с Америки
Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Зарас - лише бенефіти. Ще не отримала дозвіл на роботу, не купила машину( без неї нікуди не доїду, транспорту тут немає взагалі).
Але з математиков у мене все доброе) тому я подивилась на рівень ЗП, здачі квартир( я вже мовчу про кредитну історію і пт), страховку і … ну не хватить мені того, щоб з’їхати від спонсорів( або їхати жити в дешевий район десь біля метро. Але я не готова ризикувати дитиною і віддавати в школу з низьким рейтингом. Бо вже наслухалась історій українок які віддали дітей в такі школи.
МатиматикоВ, зараС?)))
Точно не хватить
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Навчалась?)) за які гроші? Як почати копати, то такі цікаві нюанси з’являються))) і так завжди чомусь.
ну есть комьюнити коледжи,не слышали?Там есть не только есл классы,но и обучение на разные профессии.Это или бесплатно или совсем недорого,если резидент штата
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Знову з язика зняли, хотіла запропонувати загуглити любий бренд і почитати відгуки і хто їх пише
Пише той хто заробляє на них.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Моє оточення не носить, бо я серед американців живу , а не емігрантів . І навіть деякі наші, хто тут по 15 років живе такого не носять.
Ну видно такі американці.
Я живу серед інших американців, які аж бігом летять на шопінг в Дубаї і Європу, бо тут вже нема де розвернутись
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну видно такі американці.
Який штат і місто?
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Пише той хто заробляє на них.
ну ви ж доказуєте що американці таке не носять
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Який штат і місто?
Вашінгтон
Сіетл Бельв‘ю
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Так ви не слухаєте аргументів?
Вам що не говори ви все перераховуєте на гривневі ціни в секонд хенді України, який сенс?
А що ви говорите? Я кажу, що дешевого одягу тут немає! При чому з конкретними магазинами.
В Україні і Європі одяг дешевший.
Так, зп тут вищі, але абсолютно все дороге. В результаті - дебет з кредитом не сходиться.
І так, я бачу як живуть американці. Знаєте, не так все прекрасно. І це я в дуже хорошому райончику ще. Тому … я розчарована. Чесно.
В Україні і Європі одяг дешевший.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
В Україні і Європі одяг дешевший.
Жіночко, ви навіть не були в Європі і щось доказуєте, я жила в Польші і у Франції, в США одяг дешевший
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Я пишу що більшість таке не носить, звісно є ті які носять. Серед мого оточення люди купують будинки, машини дорогі, машини - домівки для подорожей. Речі купують але вони практичні бренди люблять, не гуччі із габаною.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
В Україні і Європі одяг дешевший.
Вам надо просто вернуться в Украину и посмотреть, какие сейчас цены с учетом нынешнего курса и соотнести их с зарплатой минимальной.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
В Україні і Європі одяг дешевший.
Ви ще з/п не отримали а у вас вже дебет з кредитом не сходиться. Чому ви не повертаєтесь додому?
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Є приватні гранти на післядипломну освіту.
Як їх знайти? Як називаються?
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну і?
А є хто купує будинки, машини, подорожі гуччі з габаною, так буває🤷♀️
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
неужели нет в пригороде, недорогих апартаментов со школой 8?Вы в каком штате?
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Так є, але людина все порівнює з українськими цінами і хотіла б житло за 200-300$ ну звісно такого немає
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну і?
Ну нехай купують, кому що подобається те і купує. Мені не холодно і не жарко від того.
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Я к примеру жила возле Голивуда во Флориде и школу 8 найти тяжело, апартаменты от 3000 дол, везде грязь . Есть Штаты и города где это невозможно сделать. Как хорошо что мы переехали
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну уедет на родину,резервд покупать.Жалко тех,кому нравится и никак не смогут остаться!Это реально,самая большая проблема..
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Я також живу серед американців в хорошому райончику.так вони інколи в такому ходять, що капець. Особливо коли вихідний)) спочатку в шоці була. Але вже звикла.
А коли зустрічі з діаспорою, то тааак, всі при параді)))
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну да,в этом вы правы.Но всегда можно переехать в др.штат
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Почему не смогут ? Учиться можно пойти года на 4 а потом видно будет. На медсестру к примеру, госпиталь сделает гринку как устроится на работу
Аноним Советчик• 14 ноября 2022
Ответ дляЙцфыяч
В Українському музеї працюю, займаюсь он-лайн та офлайн магазином, гіфт шопом тобто, організація заходів, зустрічі, презентації, деяка музейна робота. Все прям моє
Клас)
Кондуктор троллейбуса• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Як їх знайти? Як називаються?
Я живу між МІТ і Гарвардом, в моєї дитини чвертина класу дітей, чиї батьки приїхали по схожим програмах з-за кордону. Мають повертатись в свої країни - відробляти. То чому я маю вважати, що няня мені збрехала про схожу програму? Яке відношення назва цих програм має до твердження, що в США одяг коштує купу грошей, і жінки не можуть гроші заробляти собі на життя?
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Я нашла работу и переехала. Но у меня муж из дома работает, а если бы ходил в офис, то пришлось бы сидеть в том городе .
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
Воопервых,пароль - это вообще не статус,что бы его можно было поменять(Я уже молчу про то что это условие для тех у кого язык перфект
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляРепетиторша
Навіть була в ньому))) і що там? Ну так, якщо на сертифікат якийсь, то там зп мінімалка по закінченню чекає. А якщо вчитись повноцінно то треба 2 роки і купу часу. За що жити ті два роки? Повірте, я багато варіантів тут дивилась. Поки не знайшла то, що дасть мені 4500. Саме стільки мені треба щоб закрити мінімум- квартиру, страховки, їжу, і тп.
Їжак в панчохах• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А з якою діаспорою вони зустрічаються? Я серед таких американців де вони в церкву ходять і но не всі.
Репетиторша• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
що знайшли?
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Онлайн купувала якраз всюди) тому давайте конкретні бреди, магазини.
Гучі і Прада не цікаві)