Дона Ко Ко• 14 ноября 2022

Посоветуйте игрушки в школу

Подскажите какие игры купить , чтоб ребенок играл ими, вместе с другими детьми, в школе (на переменах)? Начальная школа. Я так понимаю какие-то настольные игры?
Бутербродница• 14 ноября 2022
Уно, головоломки
Крапипопка• 14 ноября 2022
Мой Уно носил. Как раз на время перемены поиграть
Астановитесь• 14 ноября 2022
Шашки, шахматы если играет. Добль.
Нога на ногу• 14 ноября 2022
Мiй носив такого інтерактивного таракана довго 😂 це був топчик. Ще купили макро об´єктив на телефон на алішкі, він його обожнює, все ним фоткає.
Книжки тягає різні, особливо заходить дітям книжка з детальним малюнком, де треба познаходити певну кількість предметів, я дозволила її залишити в класі, щоб всі користувались. Комікси любить, а от настолки мій малий не полюбляє
автор Дона Ко Ко • 14 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Дякую!
автор Дона Ко Ко • 14 ноября 2022
Ответ дляКрапипопка
Спасибо !
автор Дона Ко Ко • 16 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Підкажіть а що це за книжки? Не знаю як шукати
Нога на ногу• 17 ноября 2022
Залишилась лише одна, інші видно заносив до школи. Скріншот добавляю. Але найулюбленіша була інша, не може пригадати як називається і як виглядала, там як відьмочки на шабаш прилетіли і там про монстриків і більш деталізованвше усе. Пошукаю, може знайду
Круті книжки на уважність.
Нога на ногу• 17 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Ви в книжний зайдіть вам підкажуть. Книжки шукачі, книжки лабіринти, книжки загадки. Мені в магазині і підказали, може й вам допоможуть