Дона Ко Ко• 14 ноября 2022
Посоветуйте игрушки в школу
Подскажите какие игры купить , чтоб ребенок играл ими, вместе с другими детьми, в школе (на переменах)? Начальная школа. Я так понимаю какие-то настольные игры?
Нога на ногу• 14 ноября 2022
Мiй носив такого інтерактивного таракана довго 😂 це був топчик. Ще купили макро об´єктив на телефон на алішкі, він його обожнює, все ним фоткає.
Книжки тягає різні, особливо заходить дітям книжка з детальним малюнком, де треба познаходити певну кількість предметів, я дозволила її залишити в класі, щоб всі користувались. Комікси любить, а от настолки мій малий не полюбляє
Дона Ко Ко
• 14 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Дякую!
Дона Ко Ко
• 14 ноября 2022
Ответ дляКрапипопка
Мой Уно носил. Как раз на время перемены поиграть
Спасибо !
Дона Ко Ко
• 16 ноября 2022
Ответ дляНога на ногу
Підкажіть а що це за книжки? Не знаю як шукати
Нога на ногу• 17 ноября 2022
Залишилась лише одна, інші видно заносив до школи. Скріншот добавляю. Але найулюбленіша була інша, не може пригадати як називається і як виглядала, там як відьмочки на шабаш прилетіли і там про монстриків і більш деталізованвше усе. Пошукаю, може знайду
Круті книжки на уважність.
Нога на ногу• 17 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Ви в книжний зайдіть вам підкажуть. Книжки шукачі, книжки лабіринти, книжки загадки. Мені в магазині і підказали, може й вам допоможуть