Прийдеться гівнюкам платити чи викручуватись будуть…..
Хоча вже почали
prozerpina123• 14 ноября 2022
Что значит выкрутится? У них, я так понимаю, вообще спрашивать не будут
Ваша величність• 14 ноября 2022
Ответ дляprozerpina123
+100
prozerpina123• 14 ноября 2022
Ответ дляbananos
Я про самі спроби
Та пофиг на них вообще.
Меня лично интересует только механизм компенсации, а на реакцию тех мразей плевать
cherkashka@i.ua• 14 ноября 2022
Дивилась цю табличку, хто як голосував. Бісять ті зімбабве і взагалі африканці, що проти наголосували...схоже вони не вкурюють звідки в них нямка береться
fruhling007• 14 ноября 2022
Скажу, що ми отримали черговий список країн-моральних виродків, позначених жовтим і червоним кольором. Це все, на що здатна ООН- складати регулярно такі списки.
Ответ дляOnyx83
Я так понимаю, не будут спрашивать относительно арестованного имущества и счетов. Там немало. Ущерба ублюдочные нам нанесли колоссального. Но наши тоже тырят у кормушки до хрена...
Увы(( С этого надо и начинать.Реально, столько , пока война, ворья..У нас под шуимок уже несколько санеаториев продали в Одессе((( под застройку..
Так же хотели и с одним из аэродромов сделать(((
Ответ дляcherkashka@i.ua
А звідки що в них береться
Я розумію що це нам не на руку, але голосували вони досить логічно.
Україна навіть дипломатичних стосунків не має з 90% країн Африки
Вертолётик• 14 ноября 2022
Ответ дляShipowner
Вы в курсе как наши по Израилю голосовали? Там тоже удивлены нашими
Нормально они голосовали и не просто так.
Mrs.Ochmonek• 14 ноября 2022
Ответ дляМагазин ШАРМ
Удивил Израиль ((((
Він дивує з самого початку, ще з лютогоколи забороняв країнам Балтії передавати нам зброю, бо там їхнього виробництва деталі на тій зброї
MandarinaS• 14 ноября 2022
Ответ дляbananos
Голоси тих хто утримався до уваги не беруться, ніби так
Война ещё не закончилась, к сожалению. После нашей Победы обнародуют весь причиненный нам ущерб, тогда и воздержавшихся поубавится.
Ответ дляcherkashka@i.ua
Офігітельно. А те, що ці країни часто спонсуруються рашою, та взагалі не в курсі повісточки, не бісить? Ви хоча б приблизно рівень життя ТАМ уявляєте?
До речі, Ліберія, одна з найбільш бідних (~4 місце) у світі, проголосувала ЗА.