Юху!
Інформація від Рищука та Арестовича
freedom_2015• 14 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Де там наступний концерт в єсаула?
Челябинск ,Курган ,Тула ,мацква
’Ангел смерти российской армии’ тепер його звуть так на болоті
Стрекозявка• 14 ноября 2022
Ответ длячаревна
Держим кулаки за наших
Страх охватывает. Уже смотрю на карту и не могу понять а что дальше то? Эхх
Таня Кузнецова• 14 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Русня пише
АЛЕШКИ (Херсонская область), 14 ноя - РИА Новости. Украинские войска ведут интенсивный артиллерийский огонь по району города Алешки, расположенного на левом берегу Днепра в восьми километрах от Херсона, передает корреспондент РИА Новости.
В городе слышны взрывы, звуки стрельбы из крупнокалиберного пулемета, над окраинами города поднимается дым.
Хай їбашать тих виродків ! Дай Бог щоб мирне населення не постраждало .🙏
Ответ дляLJA
Дуже погано після того як дізналась що наші на лівому березі. Мій брат сводний помер в перший день наступу на Херсонському напрямі.
Ще хлопець який вішав прапор на о. Зміїний загинув . Брат рідний мав їхати в Херсон кілька днів тому , але не поїхав. Ніхто не знає куди пошлють їх і чим все закінчиться. Так важко коли думаю про те що там зараз в цей момент хтось ранений хтось вже загинув хтось прощається з життям. Не радісно зовсім . Намагаюсь відволіктися від важких думок
Я тільки тепер зрозуміла свого дідуся, який завжди плакав 9 травня і казав, що це велике горе і сьози, а не свято...
І що українців загинуло найбільше(((
А ті лаптєголові пабєдобєсять до шизи!
І що українців загинуло найбільше(((
А ті лаптєголові пабєдобєсять до шизи!
Молимося за наших хлопчиків,але ще не наші Олешки.
Ось з руснявого пабліку руського вояки.
205-я отдельная мотострелковая бригада, [15.11.2022 00:00]
Каховка все плохо.
Олешки. Почти.
✏️ @ieZekiil_9
2️⃣0️⃣5️⃣
205-я отдельная мотострелковая бригада, [15.11.2022 00:03]
Но не сегодня
Ось з руснявого пабліку руського вояки.
Каховка все плохо.
Олешки. Почти.
✏️ @ieZekiil_9
2️⃣0️⃣5️⃣
Но не сегодня