Танюша• 14 ноября 2022

Олешки - Україна!

Юху!
Інформація від Рищука та Арестовича
krasotalisa• 14 ноября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Мэр уже удалил свой пост.
Ложитесь спать и не надо разносить информацию раньше времени!
о чашечка объявилась, о Херсоне уже нагоревались? или не все так адназначна?
LJA• 14 ноября 2022
Дуже погано після того як дізналась що наші на лівому березі. Мій брат сводний помер в перший день наступу на Херсонському напрямі.
Ще хлопець який вішав прапор на о. Зміїний загинув . Брат рідний мав їхати в Херсон кілька днів тому , але не поїхав. Ніхто не знає куди пошлють їх і чим все закінчиться. Так важко коли думаю про те що там зараз в цей момент хтось ранений хтось вже загинув хтось прощається з життям. Не радісно зовсім . Намагаюсь відволіктися від важких думок
ok1904• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ех, городи, жалко (с).
Все літо не їла кавуни принципово. І не хотілось, а зараз дивлюсь на картинки кавунів, і мені воно аж пахне.
Сама така, аж один кавун попробувала і то не той смак, я лобані солоної хочу. Зізіфус знайшла під Запоріжжям, але що для мене 5 кг(більше не було), як я замовляла з Скадовська , Нової Каховки по 15 кг за сезон ягоди
автор Танюша • 14 ноября 2022
Ответ дляLJA
нам довіку дякувати нашим воїнам на колінях
МДТ• 14 ноября 2022
Ответ дляLJA
Це наш хрест, ціна, яку платять загиблі і їх сім´ї. В селі чекають тіло загиблого воїна, що загинув на Херсонському напрямку в день визволення Херсону. Всі ці дні - дні жалоби і надії.
Татьяна-bfd8• 14 ноября 2022
Ответ дляok1904
Треба актуалізувати.

Син каже: потім на Мелітополь, кажу: я би не спішила з Мелітополем, не дай Боже десь помилка, а там Запоріжжя... Ризиковано, глянув він на карту: тоді наступний Токмак? Кажу: будемо вірити.
Диванные стратеги) я тоже часто карту открываю и думаю куда дальше и что дальше)
космея• 14 ноября 2022
Ответ дляPopeye the Sailor
Родители в Скадовском
Пусть немного потерпят.
ok1904• 14 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ну, а що робити. Діалог з підлітком корисний доя стосунків між нами
Дівчина з космеями• 14 ноября 2022
Ответ дляLJA
Вони помирають, щоб ви раділи перемогам і Перемозі!!!! Не обезцінюйте здобуте НИМИ.
автор Танюша • 14 ноября 2022
Я закрию тему щоб до ранку тут срач не розвели.
Цілую, любллю
Молимось за жителів Херсонщини та наших воїнів
МДТ• 14 ноября 2022
Ответ дляТанюша
Цілую, любллю
А вже можна? Чи через адмінів?
автор Танюша • 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А вже можна? Чи через адмінів?
походу хтось облажався
Popeye the Sailor• 14 ноября 2022
Ответ длякосмея
Пусть немного потерпят.
Верят и ждут
МДТ• 14 ноября 2022
Ответ дляТанюша
походу хтось облажався
)))
чаревна• 14 ноября 2022
Держим кулаки за наше ВСУ! Пусть бог помогает и оберегает их!
Стрекозявка• 14 ноября 2022
Там уже другая инфа понеслась, куда там Олешкам. Ждем оф инфы
Popeye the Sailor• 14 ноября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Обов´язково почуєте! Тримаймося!
🙏
Юля Неюля• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Очень много инфы)
Но лучше молчать, наши там на птичьих правах пока, увы
МДТ• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Бліна, знову просять інфотиші, це ж невозможно терпіть ці пекельні борошна. Треба лягти спати.
rybka21• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Хочу прокинутись й прочитать про Сєвер
Стрекозявка• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не хватить сечі
Или как там
Стрекозявка• 14 ноября 2022
Ооо, шарий уже все здал
rybka21• 14 ноября 2022
Доречі, сьогодні одне козломорде здохло в результаті ’теракту’. На Запоріжжі. Добрий знак
Mari4ka77• 14 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Хочу прокинутись й прочитать про Сєвер
Вы о Курской и Белгородской области Украины?
Стрекозявка• 14 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Здоровья!
МДТ• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Не хватить сечі
Или как там
Нема електрохарчування - нема сечі
rybka21• 14 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Ооо, шарий уже все здал
От гандон💩
Чи думає, що перевзування йому допоможе.
Сучий потрох
nikita 25• 14 ноября 2022
Ответ дляMari4ka77
Скорей всего о Северодонецке
rybka21• 14 ноября 2022
Де там наступний концерт в єсаула?
nikita 25• 14 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Де там наступний концерт в єсаула?
Читала, что в москве