Танюша• 14 ноября 2022

Олешки - Україна!

Юху!
Інформація від Рищука та Арестовича
rybka21• 15 ноября 2022
Ответ дляMari4ka77
Турки за деньги, рабы за кнут и пряник) кто им позволит водку пить? Я даже знаю кого надсмотрщиками взять) пленных вояк из ордло)
Ви жорстока
Але я з вами 🤝
Басина• 15 ноября 2022
Розгадка нового ребуса від Єрмака)))
ok1904• 15 ноября 2022
Ответ дляБасина
Розгадка нового ребуса від Єрмака)))
Там кадирівці, все заміновано ще з самого початку ....

Слідкую бо під Мелітополем Кам´яна Могила, а я там була неодноразово, а в Терпінні унікальна купіль(вода стікає з 7 чи 12 джерел, деякі га літо пересихають, в общем унікально), вода юрського періоду. Ну і ще оптовий базар черешні, це саме там .
Басина• 15 ноября 2022
Ответ дляok1904

Та я думаю, що то народна творчість)) але так хотілось би...
Чашечка кофе• 15 ноября 2022
Ответ дляkrasotalisa
о чашечка объявилась, о Херсоне уже нагоревались? или не все так адназначна?
Ну?
ok1904• 15 ноября 2022
Ответ дляБасина
Мені туди треба до того пагорбу, до купелі.
Я актуалізую за Терпіння кожного дня. В мене руки тряслися, коли дізналася , що там все заміновано кадирівцями. Але німці свого часу теж там були, і ананербе в експедиції... Де ті нацисти зараз? А Кам´яна Могила є, і джерело є.
fishcka• 15 ноября 2022
Ответ дляok1904
я стільки хотіла з´їздити на Кам´яну Могилу і все думала - та якось потім, встигну. тепер як тільки можна буде теж поїду.
дякую що написали за купель