Завтра не пью• 15 ноября 2022

Навчальний рік

Це правда, що навчальний рік буде до 1 липня?
Ромашкинная• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Бачила. Не згодна. Влітку спека, як в тій школі сидіти?
Я також згодна, і не лише через те, що в літку спека. А тому, що взимку холодно, батьки на роботі, діти сидять вдома. Світловий день короткий, тому часто якісь розваги - типу гірка чи ковзани - часто тільки на вихідні доступні, особливо, коли дитина молодшого шкільного віку. Ось і сидять у ’хаті’ в гаджетах.
А влітку - тільки й гуляти, навіть мій підліток пропадає десь з друзями цілими днями, чи в місті, чи у бабусі, то велик, то рибалка..... Чим займатися взимку?
Ромашкинная• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Звичайна школа. Типу по закону не можна. Їх чистити треба, і від них хворіють. Отакі аргументи
Цікаво глянути на той закон
Все знаю вдоль и поперек )• 15 ноября 2022
Ответ дляВорона
Удалено администрацией...
Если есть снег, то дети найдут чем зимой на улице заняться. Но и летние убирать нельзя.
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви теж дуже модна. Не менш, ніж та авторка.
Наприклад, у нас того сніжку вже роки 3-4 не буває. В 16.00 темно і нк має вуличного освітлення.
І дітям нафіг не всралися ті зимові канікули, бо гуляти по слякоті і тільки до 16.00 таке собі.
Знаете, с учётом отключения электричества лучше по слякоти гулять, чем при фонарике пытаться уроки без книги и инета учить.
Оч@ров@Шк@• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Дома, під кондиціонером.
Оч@ров@Шк@• 15 ноября 2022
Нам в минулому навчальному році зимою теж обіцяли, що будемо вчитися до липня. А на початку червня різко оголосили що через тиждень канікули. По факту вчилися до 6.06. Тож чого раніше часу хвилюватися, ще багато що може змінитися.
Анна-3f64• 15 ноября 2022
В закордонні вузи треба подавати атестати, у нас напізніший термін серпень. Поки документи зі школи візьмеш привезеш, нмт здати. Це все час. А школа наша онлайн працює за стислим графіком, не розтягує канікули, дає завдання, є зворотній зв´язок з вчителями. Київ
Киев_Елена• 15 ноября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Пар костей не ломит) как зимой с минимальным отоплением сидеть - вот это вопрос
Японский Городовой• 15 ноября 2022
Ответ дляКиев_Елена
Та конечно, сидеть в классе, солнечная сторона, дышать нечем, они мокрые, но кондиционер нельзя!! Запрещено.
Пусть дистанционное делают.
Нечего летом в школе сидеть.
Бронетапок• 15 ноября 2022
Ответ дляЗавтра не пью
А хто дистанційно? Опалення тут ні при чому. А таких шкіл більшість.
22 всего на онлайне,все остальные на смешанном. О каком большинстве речь?
Непостоянная постоянность• 15 ноября 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Добре. А навчатись і повертатись додому зі школи або секцій вночі - то норм?
Можна на той місяць пошукати які-небудь гуртки чи секції вдень, якщо вже зовсім нема чим зайнятись.
А взагалі... діти не так все сприймають, як дорослі. Я теж пам’ятаю холод і короткі світлові дні взимку, але то ніяк не впливало на мій настрій. Кожна пора гарна по своєму
ПуФФынка_мисс• 15 ноября 2022
Ответ дляПланшетница
Потому что экономия отопление по школах. Зимой летите на пляж
Полетели бы, если б границы открыли в этой свободной стране
мистерЛяпсус• 15 ноября 2022
Ответ дляДиректриссимо
Раньше каникулы зимние были 2 недели. Зато летом 3 месяца каникул. Теперь зимой добавили 2 недели каникул, а летом целый месяц забрали (
У нас ничего не добавляли зимой, но тоже до 1 июля .
Планшетница• 15 ноября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Открыто женщинам и детям